6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rituál - péče o tělo i ducha.

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ewa (anonym)
Rozhodla jsem se, že si jeden den v týdnu vyhradím jenom sama pro sebe.Budu poslouchat relaxační hudbu, zacvičím si, dám si několikahodinovou koupel s takovejma těma vůněma co se házej do vody, vytrhám si obočí, udělám si manikůru a pedikůru, na vlasy hodím nějaký ty vitamíny, zarelaxuju a odpočinu si, přečtu si nějakou knížku a vůbec...budu dělat všechno možný pro své tělo i ducha, na co nemám normálně čas nebo to prostě tak zanedbávám.Tak by mě zajímalo, zda takový rituál provozuje ještě někdo, s jakým úspěchem a zda cítíte nějakou změnu.Děkuji za odpovědi :)
18. Srpen 2003 - 2:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor. (anonym)
mno já takové rituály provádím každý den... se svou partnerkou... a propo to obočí... netrhej si ho moc, nekteré dívky si ho vytrhaji opravdu příliš a když si ho pak obtáhnou tou tužkou vypadají jako klauni...
15. Září 2003 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina H. (anonym)
Denně provádím různé rituály, i když to tak ani nevypadá - zdravím přírodu, domácí zvířata ..., žiji s energiemi, Bohem, duchy ..., cvičím např. pozdrav slunci, ... no je toho hodně. Tady na Duchovnu jsem založila diskuzi - POMOC ... , tak se mrkněte. Pá - M.
11. Říjen 2003 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Teta, máte bochte? Pečo, pečo senko. Pečo si nechte pro stréca, já chco bochte.
26. Prosinec 2008 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Věštírna (anonym)
http://www.vestirna.com/blog/jak-si-spravne-prat-partnera.php
23. Červen 2017 - 0:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama