19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rituál

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jasmína (anonym)
Prosím, neznáte někoho, kdo by mi udělal rituál na přivolání partnera? S rituálem zkušenost mám, pomohl mi, ale bohužel se čarodějka odstěhovala mimo čr:( Hledám proto někoho jiného, na ceně nezáleží, vím, že ingredience jsou drahé. :)
4. Únor 2014 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Znám (anonym)
Znám a radui ti dám zcela zdarma- přestaň být slepicí a někoho ulovíš raz dva.
7. Únor 2014 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Rose (anonym)
Ritual je prazdny hrnek. Nenapijes se!
11. Únor 2014 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Rose (anonym)
Kartarka Ti vzdy poradi, jen at neztrati zakaznika!
11. Únor 2014 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendy (anonym)
Ahoj, jednu znam, mohu predat kontatk, ale nevim, jestli do toho pujde, je to moje znama, byla i po svete u samanu a ruznych duchovnich, je dobra, mne to vyslo, ale jak rikam, nevim, jestli by pomohla cizimu cloveku...
15. Únor 2014 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lida (anonym)
Ale nezahrava, furt ta cerna magie, to je kec. vsichni samani a lecitele v kmenech delaji ritualy. je to bezna vec, jen ji nase moderni civilizace nepouziva. my uz musime vydelavat prachy, chodit makat, nemame cas na hodiny meditaci apod, proto to u nas zaniklo. a promin, ale v kazdy kulture, ktera neni materilisticka jako my, ale je duchovni, ma saman velmi vysoke postaveni. a to jsou treba i voodoo apod. kdyby se to kazdymu vymstilo, tak by asi tradice nepretrvala u nic. premejslej!
15. Únor 2014 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Veruš (anonym)
Ale nezahrava, furt ta cerna...Ty naivko, v dnešní době se to všude hemží samejma podvodníkama, ty taky patříš k těm, co se nechaj utáhnout na vařejný nudli a všem na všechno skočíš, raději řemejšlej ty!
15. Únor 2014 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Veruš, s tebou dislutovat nebudu, vis houby.
16. Únor 2014 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
limetka (anonym)
Ahoj, jednu znam, mohu predat...vendy, mohla bych poprosit o ten kontakt? taky bych potřebovala pomoci děkuji
19. Září 2014 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Věštírna (anonym)
http://www.vestirna.com/blog/jak-si-spravne-prat-partnera.php
23. Červen 2017 - 0:07
Obrázek uživatele Návštěvník
skoc si do afri (anonym)
Pro jiné lidi není čarodějnictví ničím směšným. Podle některých výzkumníků více než polovina světové populace věří, že čarodějnice jsou skutečné a mohou ovlivňovat život jiných lidí. Miliony lidí jsou přesvědčeny, že čarodějnictví je zlé a nebezpečné a že bychom z něj měli mít velký strach. V jedné knize o africkém náboženství je například uvedeno: „V životě Afričanů je hluboce zakořeněna víra, že zlá magie, kouzelnictví a čarodějnictví fungují a jsou nebezpečné. . . . Čarodějnice a kouzelníci patří ve své obci k těm, koho lidé nejvíc nenávidí. Dodnes existují místa, kde je v souvislosti s nějakou událostí ostatní lidé z obce ubijí k smrti.“
26. Červen 2017 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano, (anonym)
existuje,ale nic není jenom bílé,nebo černé,pokud někomu ublížíme,mnohonásobně se nám to vrátí.Nikdy bych nečarovala ani pro dobrou věc.
26. Červen 2017 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Berry (anonym)
existuje,ale nic není jenom...Ano, přesně tak se to říká.
26. Červen 2017 - 22:44
Obrázek uživatele Shogun
Shogun
Když se věci nedaří a je...to je střízlivý a pravdivý názor skeptika. Je tu ještě druhá půlka pravdy, kterou od místní hlásné trouby jehovismu rovněž neuslyšíte, protože to je mimo její rozpoznávací schopnosti. Šamanství a léčitelství (nebo, chcete-li, "čarodějnictví") je profese vysoce užitečná pro komunitu. Je to profese, která tu byla a prospívala stovky tisíc let předtím, než začala duchovní moc vynuceně přecházet do rukou kněží. Nejdřív polyteistických, posléze, aby byla cesta duševního otrokářství završena, monoteistických. Ať to byl šaman, kouzelník, léčitel nebo kněz - duchovní specialista byl ve všech dobách zároveň obdivován i obáván, zároveň srdcem komunity i cizincem. Projevy jsou v každým druhu komunity odlišný. Kdo soustředí (údajnou nebo skutečnou) magickou moc, ten ji může použít, aby pomáhal, nebo aby škodil. Je to jako s nožem: dá se s nim vyříznout rána, nebo podříznout krk. Samozřejmě, že většinou pomáhá, jinak by ta profese nevznikla a neudržela by se. Je ovšem otázka, ČEMU pomáhá: jestli pomáhá jednotlivým členům komunity vyřešit jejich problémy, nebo pomáhá především vládnoucí třídě udržovat pořádek a kázeň mezi poddanými. Kecy, naznačující, že duchovní specialista je v pohanských komunitách vždycky nenáviděn, to není nic víc než primitivní propagandistická lež fanatických křesťanů, která vypovídá o tom, že daný pisálek o tom buď ví naprostý hovno, nebo sprostě lže.
27. Červen 2017 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
to je střízlivý a...konečně normální názor.
27. Červen 2017 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
nejvetsi fanati (anonym)
Za uplynulých 150 let byla evoluční teorie zobrazována všude – od školních učebnic po učené publikace – jako vědecký fakt. Ve skutečnosti stojí na velmi nejistých základech. Každé tvrzení, které evolucionisté v minulých 150 letech učinili bylo později vědou vyvráceno. Evolucionisté se nakonec vzdali snah dokázat svou teorii a namísto toho začali hledat jak ji podepřít takovými prostředky jako jsou propaganda, demagogie a otevřené lži. Jejich cílem již není bránit vědeckou teorii, ale naopak trvat na prosazování tohoto nesmyslu, který má být vědecký. Mnozí badatelé tvrdí, že evoluční teorie je od samého počátku jen nebetyčná pitomost, a skutečná věda to nyní postupně odkrývá. Přineseme důkazy, které evoluční teorii trhají na kousky. Osobně se omlouvám všem těm lidem, kteří v dobré víře, přijali celým svým srdcem evoluční teorii. Podle mne víra v evoluci musí být vírou daleko větší nežli víra v samotného Boha. Upozorňuji, že následující článek může být pro mnohé z nás šokující.
28. Červen 2017 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Error (anonym)
Za uplynulých 150 let byla...Máš pocit, že by tato diskuse měla něco společnýho s evolucí nebo že by se někdo tu bavil o evoluci? Tak sem ty sračky nekopíruj!
29. Červen 2017 - 7:08
Obrázek uživatele Návštěvník
rr (anonym)
potrebujes WC a vezmi si dost papiru
29. Červen 2017 - 10:33

Přidat komentář

Reklama

Reklama