14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co říkáte na možnost vrácení daní?

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Co říkáte na možnost vrácení daní živnostníkům, co nyní navrhuje vláda v rámci protikrizového opatření?'
5. Únor 2009 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Těch 100 - 150 tisíc by měl dostat každý občan. Jedině to by bylo spravedlivé.'
6. Únor 2009 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
syslik (anonym)
Ses fakt ubohej. Co bys udelal s tema 150 tisicema, vyhodil za blbosti. Podnikatele ty penize investujou a budou vytvaret pracovni mista. Ale je to typicky vetsina lidi vidi tak maximalne pet metru dopredu.
14. Duben 2009 - 5:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Podnikatelé si budou jenom mastit kapsy.'
14. Duben 2009 - 7:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
přesně.takový podnikatele známe.furt by jen brali,neměli se pouštět do podnikání když na něj nemaj takovej zaměstnanec továrny na tři směny se 14000 by si to zasloužil víc než nějakej sysel nenažranej'
14. Duben 2009 - 7:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Syslík (anonym)
je BLB!
16. Duben 2009 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
o tom zákonu jsem nic neslyšela, ale jestli to vrátí jen živnostníkům, tak je to pro běžné zaměstnance k ničemu. Živnostník pracovní místa nevytváří a pochybuji, že zlevní svoje služby.'
16. Duben 2009 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Holden Caulfiel (anonym)
...zde v US jsou navraceny dane vsem, kteri poctive plati, lhuta je do 15. dubna, to jen tak pro zajimavost....
16. Duben 2009 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
pusttemektomuja (anonym)
na bohate ser a chudym dej nevim proc by nejaky posrany podnikatel mel jeste dostat prachy misto toho aby je daly chudsim obyvatelum
23. Září 2010 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
No protože současná vláda nezastupuje zájmy poctivých zaměstnanců, ale zájmy podnikatelů z nichž valná část jsou zloději, zbohatlíci a vyvrhelové. Tupolánek musí být naprosto spokojený, jeho plán mu totiž skvěle vyšel, správně tušil oslabení ODS (ovčanské demagogické strany) a část voličů "převed" do "nové" TOP 09, která pro tento účel byla vytvořena. Naštěstí "reformy" jeho následovatelů budou nejspíš tak trvdé, že příští volby do PS vyhraje na plné čáře levice a to tak, že si tihle modrofialový chameleoni ani neškrtnou. To je jediný pozitivum, že se snad už lidi probuděj až bude opravdu zle.
23. Září 2010 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Rudolf (anonym)
Dávání peněz nikomu nikdy neprospělo. Lidé musí dospět a vzít svůj život do vlastních rukou. Co vám kdo dá, tak vám dá jen aby jste mu sloužili. Zvýšení přijmů, investičních příležitostí a pod, to ano, jen do toho nesmí zasahovat stát, protože je ten nejhorší hospodář. 2/3 daní stát utráci na platy nadbytečných úředníků, stavby paláců a tunelování.
5. Červenec 2016 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Olin (anonym)
No protože současná vláda...Stát podnikatel likviduje neuvěřitelným způsobem. Zkus si ty chytrej otevřít kovárnu, pujč si od všech kolem milion, přestav dům a začni vyrábět mříže, vrata a kování na zakázku. Začátek je krásný,budeš dělat hezké věci a na výstavách tě ocení, nasmlouváš si i kšefty a budeš spokojeně 14hod. denně makat, aby jsi vše vyrobil. A pak? Polovina odběratelů ti nezaplatí, prodají zboží a peníze si nechají a jen dáš další a další peníze za soudy. Skoro polovička peněz mi vůbec nepřijde a ježště z toho musím zaplatit 21% dph, i když je nedostanu. A Stát? jen kontrola sociálky, pak zdravotky a furt něco, že půl měsíce člověk nemá čas pracovat a furt někam vozí nějaký papíry. Zákonů je tolik desítek tisíc, že se v nich nikdo nemá šanci vyznat, úředníci si myslí, že je vše jejich a občan je jen obtěžuje a politici jedou jen svůj business, + se snaží vybrat od lidí víc a víc peněz. Je to jako když se snaží z krav dostat ještě více mléka tím, že jí mlátí přes žebra. A do toho zneužívaj situace s utečencema a pod, aby zavedli zákony omezující svobodu lidí, které vůbec problém neřeší, jen jim dávají větší moc a vliv. Nevidím řešení jak dál.
21. Srpen 2016 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
chichi (anonym)
Musím se smát tady těm příspěvkům namířeným proti podnikatelům. Když jste tak chytří, zkuste si sami podnikat a uvidíte, jak se budete muset ohánět. Když je to tak jednoduché a podnikatelé se mají jako oprasata v žitě, proč nepodnikáte také?
21. Srpen 2016 - 19:56

Přidat komentář