6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

řezná rána na ruce

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
miro (anonym)
dobrý den neštastnou náhodou jsem si rozřil ruku asi 10 cm nad zapěstim na loktu je to už 14 dni už mam vyndane stehy prý to byla hluboká rána, ruku už sevřu prsty všemi hýbu, ale nemužu ještě ohnout ruku jako kdybych dělal kliky, ohnout jo proti sobě, to se dohoji nebo mam bolestivě stále zkoušet, děkuji'
25. Červenec 2009 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimír (anonym)
Zdravím, potřeboval bych nějakou šikovnou dezinfekci, která se dá použít i venku na drobné rány na nohou a rukou. Dokážete mi poradit něco, co bych mohl mít pořád v brašně u sebe? Děláme v lese, kde jsou tato zranění na běžné denní rutině, ale od civilizace vždy daleko. Vodu s sebou vozíme, ale chtěl bych něco i na dezinfekci, protože jednou se mi rána na ruce hojila opravdu dlouho a škaredě.
23. Listopad 2021 - 1:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Já dělám po stavbách, kde se kolikrát k vodě ani nedostanu, takže si ránu většinou vyplachuji minerálkou nebo zrovna tím, co je po ruce. K dezinfekci používám úplně obyčejnou dezinfekci, kterou seženete v každé lékárně. K tomu mi ale manželka ještě sehnala sprej, který vytvoří na ráně ochrannou vrstvu, která brání před vniknutím nečistot do rány. Díky tomu se nemusí rána ani zalepovat a navíc tento sprej podporuje hojení.
24. Listopad 2021 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimír (anonym)
Dobře, koupím si nějakou obyčejnou dezinfekci v lékárně. A co to je za sprej, o kterém píšete? Něco takového by se mi určitě hodilo. Nevíte, kde to vaše manželka sehnala?
25. Listopad 2021 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Taky v lékárně, dá se to tam koupit bez problémů. Stačí říct, že chcete hemacut sprej. Už jsem si tam totiž sám další kupoval. Podívejte se i na stránky hemacut .cz, kde si o tom můžete přečíst víc.
26. Listopad 2021 - 0:25

Přidat komentář