12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

revmatismus

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
marcela (anonym)
dobry den prosim muzu se zeptat co znamena tenosynovialni forma revmatoidni artritidy predem dekuji
24. Září 2008 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Marcelo,napiš dotaz na diskusi revmatoidní artritiva tady na doktorce,jsou tam holky profíčky a ony ti poradí,taky tam píšu.V.
25. Září 2008 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra Podvalov (anonym)
jak se projevuje revmatismus, mám problémy, že už asi tři roky nesmím dát nohy do žádné vody, teplé ani studené, jen se mohu sprchovat, namočit, jen to chce suché teplo,mám prý artrozu kyčle a kolene. Může mi někdo poradit? Díky.
1. Leden 2009 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka30 (anonym)
Dobrý den, jsem revmatička, trpím otoky rukou bolestí ramen a kloubů, ráno potřebuji víc času, než vstanu z postele a rozhýbu ztuhlost, která je provázená bolestí. Citelně reaguji na změny počasí,které ovlivňují stav nemoci, každopádně nenávidím chlad a vlhkost.Začíná se projevovat i Raynadův syndrom, užívám ENELBIN, MEDROL, PLANEQUENIL a AULIN v případě bolestí. Vlastně taky moc nevím, ale chtěla bych dítě a vůbec netuším jaká jsou rizika a jaká je léčba v těhotenství, může mi někdo poradit?
27. Červen 2009 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Katko,běž na diskuzi revmatoidní artritida-tam Ti poradí.
27. Červen 2009 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Viana (anonym)
Katko,opravdu pojď za náma na revmatoidní artritida. Já si z holkama píšu už rok a hodně jsem se od nich naučila. Tam ti poradíme ve všem co ti nebude jasné. Jsou tam bezvaholky a jeden kluk Vláďa.Od něj se hodně naučíš.
27. Červen 2009 - 18:15
Obrázek uživatele jumi
jumi
dobrý den,můžete mi prosím říci zda se může jednat o revma,v noci hrozné bolesti od ramena k loktu a pokračují do zápěstí,když mám třeba při zametání sevřenou pěst,mám potom problém jí otevřít bolí to,že si musim pomoci druhou rukou,mam altrozu v koleně a kyčli,dale chronické onemocnění páteře,nyní mě začíná bolet kostrč a to i na omak jako kdybych tam měla modřiny,můžete mi poradit popřípadně kam bych se měla obrátit otoky kloubů nemám ,děkuji
31. Březen 2011 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Deny (anonym)
dobrý den,můžete mi...Jumi, určitě se obrať na revmatologa, protože by to mohlo být něco revmatickýho i když nemáš otoky kloubů. Revmatolog ti udělá krevní testy a podle toho pozná nejvíc.
31. Březen 2011 - 16:22
Obrázek uživatele Money
Money
Znáte tohle?: http://jen-jedno-zdravi.cz/
10. Červenec 2011 - 7:54
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Dobrý den. Už nejsem nejmladší a začíná mě trápit revma v kolenou. Není to nic příjemného, tak hledám pomoc. Dostal se ke mně Senzycol, ale nic o něm pořádně nevím. Má někdo zkušenosti?
19. Říjen 2014 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Valerie (anonym)
Léčitelka Jana Roth mi na můj revmatismus doporučila pít odvar z listu jasanu a to mi celkem pomohlo.
1. Červen 2018 - 7:41

Přidat komentář

Reklama

Reklama