Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

retezove e-maily

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
JOLANO: Vaše starosti a Trumpovy prachy bych chtěl mít...Jana má pravdu. Chtěla jste názory, tak je máte. Proč vykřikujete, když lidi Vám neříkají, co chcete slyšet? Co se týká mé partnerky - je na tom po intelektuální stránce velice dobře, takže nám to klape. Nevydržel bych se ženou, která si není schopná uvědomit, že v seriálu je to JEN JAKO a brečí při něm. Také jsem brečel, když zastřelili Vinetoua (vážně), ale to mi bylo tak 6.
10. Květen 2007 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
Zajimalo by mne, jak reagujete na ty e-maily s vseobecnymi moudrostmi, kde se nakonec preje stesti, ale kdyz je nerozeslete X lidem, tak vas potka opak. Ja je leta vzdy hned vymazavala. A ted uz asi blbnu a premaha me ten strach z te ocekavane smuly, ze je rozesilam. Mam pritom ovsem vycitky svedomi, ze ti, co jsem jim je poslala, se citi stejne nastvani jako ja, kdyz neco takoveho dostanu. Posilate je take dal? A kdyz ne, meli jste nekdy pocit, ze se vam vzapeti prihodilo neco spatneho?
30. Květen 2007 - 18:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Holena (anonym)
ne. Proč taky:) Mám se bát propagandy nějakýho šílence? Sorry, ale není socialismus:) To si piš, že příjemci , normální, ne ti roztesknělí, si tě hned dají do spamu:) Taky, nic ve zlým, kolegyni kvůli jejímu "hlasu svědomí" vyrazili z práce. A vůbec ne proto, že někde zanedbala odpověď. To si dodneška myslí jenom ona a má z toho těžké depky. Zbytečně! Právě proto, že místo aby respektovala nařízení šéfový, že ty srandičky se musí pokud možno okamžitě mazat, protože s náplní činnosti firmy nemají nic společného a že můžou obsahovat škodlivé kódy, kterými tak obšťastníte X lidí, tak se na ně nesmí odpovídat...si je četla a svědomitě odpovídala, jak byl zjištěno později rozborem obsahu jejího počítače:) Pochopitelně, štěstí nepřišlo, štěstí chodí po lidech a ne po papírech:) Zato to značně snížilo její pracovní výkon a vedlo ke stížnostem zákazníků:) Krásné, že. Přání hodně štěstí může i zabíjet, jedna taková na dispečinku záchranné služby zrovna rozesílala 10 nebo 20 dopisů a blokovala tím provoz linky, na kterou se pokoušela připojit nešťastná žena, které druh zkolaboval z horka...Těch asi 15-20 "nevinných" minut ho stálo život, bohužel. Jistě já chápum, jsou lidi, kteří se rádi topí ve zvrácené lásce k nesmyslům, sama takové potkávám hlavně mezi pánbíčkáři...a puberťáky:) Nechápu proč! Kvůli vaší sebelítosti možná někdo nedostane své zboží, nebo i zemře...A vy si vyčítáte pár řádků blbého a nesmyslného textu! Jste normální? Nechte se vyšetřit u odborníka, myslím to zcela vážně. Protože tomu asi nebudete věřit, ale na "hře na štěstí" si lze vytvořit i těžkou závislost končící sebevraždou.
30. Květen 2007 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
čertvíproč (anonym)
Prof. Boudný měl jednou na JAMU v takovou zajímavou přednášku, na téma "čínská hra na štěstí a lidské neštěstí"...Zcela správně tam pojmenoval tyto dopisy ( v sedmdesátých letech používala počítačovou síť jen armáda) jako odlidštěnou formu hrozby. Situace, jako když vám vtipálek zavolá, že u sousedů viděl požár a když ho neuhasíte, může se rozšířit i do vašeho bytu...Zavoláte hasiče a marně jim vysvětlujete, že jste obětí krutého žertu! Hrozba bez zřejmého odesilatele , s nejistým adresátem, někdy pojmenovaným jednou lidstvo, jindy přítel, jindy jako trpící... Prostě něco,čím se nemá cenu zabývat. Bohužel, má to jistou shodu s pocity člověka, který se náhodou dostal k utajované a proto neověřitelné informaci a právě se cítí, že je "něco lepšího", když ji bude šířit dále. Každý by chtěl být hrdinou:) proto mají tyto záležitosti tak tuhý život. Ale žádné skutečné hrdinství se nekoná. Jenom otravné opisování sto let starého a dávno známého textu. Přesto někdo může trpět "syndromem hrdiny proti své vůli" a mít z toho vyplývající potíže. Není to žádná ostuda, ani nic vyjímečného, český exprezident a někteří představitelé odboje proti socialismu si v takových stavech od doby, kdy k nim nemají důvod, dokonce libují dones. Takže, co bych radil? Napiš knihu, drama tajné špiónky, které nikdo nevěřil,pokud cítíš, že nemáš tvůrčí fantazii, inspiruj se texty Václava Havla nebo podobných osobností.. Nebo se jednoduše svěř psychologovi a nech si od něj poradit, že veškerý závazek i nebezpečí vyplývající ze hry na štěstí je jen záležitostí tvé fantazie..
30. Květen 2007 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
a já jsem tak trapně pověrčivá že je rozesílám a pak jsou ostatní naštvaní jako byla já.je to kravina blbost říkám si ale ten červíček hlodá a hlodá a já vůl posílám a posílám.
30. Květen 2007 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Rich. (anonym)
.....hovno smula! Nebudete reagovat na hloupe e-maily a co? Kdo by Vam asi tak nejake nestesti zpusobil? Buh????? .....please, get a life.....
31. Květen 2007 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Hamza (anonym)
BOŽE!!! Proč si ty holky každej den, každou hodinu, každou minutu hledají BLBEJ, BLBĚJŠÍ, NEJBLBĚJŠÍ důvod k slzičkám, depkám, červíčkům v kouli, když kolem je TOLIK pěkných chlapů kteří je touží rozveselit!!!
31. Květen 2007 - 0:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Gumídek (anonym)
Jolano a spol, nechte se léčit. Protože když vám hlodá v hlavě spam, kterej jinej vyhodí do koše, tak to je na psychinu. Nebo jste se s tím svěřili na zpovědi a kněz neudržel ve zpovědnici? To bych se ani nedivil, ty vaše problémy jsou k pos***! Kdo by vám asi tak něco vyčítal. Ten dopis poslal nějakej zakomplexovanej ignorant vám, neobjednali jste si to:)Nic nikomu nedlužíte! Leda jemu facku za plejtvání vaším časem:) To, že Halina Pavlowská si po ignorování takovejch dopisů zlámala nohy, jí věřím, něco tak těžkýho se musí sypat pořád a houby na tom, co právě ignoruje:) To že jedna ubohá dívčinka když neodpověděla, projela to u matury, věřím taky, poslat takovou kravinu někomu ve svaťáku tak se taky vzteky zapomenu:)To, že Havel po odpovědi na hru štěstí skončil na Hradě, proč ne, když si to před tím domluvil se soudruhama:)A vůbec, jak můžete brát vážně že ta "čínská hra" přináší štěstí, když autorem prvního dopisu je ta ropucha Joko Ono, která přinesla Beatles jedině neštěstí a smrt :)
31. Květen 2007 - 1:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Spy sladce (anonym)
Prof. B. znal i toto, někde o tom existuje článek od US.spisovatele Bradburyho, i jiné články ale je to všecko anglický a vůbec, nehce se mě to hledat:) Řetězové dopisy, aspoň některé, sloužily před vynálezem Internetu k nenápadnému sondování nálady ve společnosti. Autory byly celebrity schopné vymyslet pravděpodobně znějící story i odborníci na pověsti a pověry, kteří to story náležitě zkorigovali. Potom se ty "moudré dopisy" statisticky vyhodnotily, který text vzbudil větší zájem:) Výsledky ale byly natolik pochybné, že...:)Proč se s tím obtěžovali? Demokracie si nemůže moc často dovolit nahnat do cely X lidí a prostě z nich něco vymlátit:) Dneska už je to jen taková legrácka provozovaná pár pošuky, kteří na to kdysi skočili a přecitlivělými děvčaty, které se bojí, že když neodpoví, přiletí pohlavek od Neznámého.(legendě, aby žila, jak pravil pan prezident Beneš, stačí málo, jeden vůl a stádo krav:) Potřebné informace zjišťují tajné služby například ze statistik internetových vyhledávačů. Je to mnohem méně nápadné, levnější, efektivnější a dá se to vždy něčím omluvit, třeba bojem proti teroristům:) Pro ty, kteří do toho chtějí šťourat i nadále... S nějakou východní moudrostí měly ty dopisy vždycky společného jen to, že bílý dopisní papír se do USA vozí z Číny, odkud taky pochází část dnešního hardware:)Pořád něco hlodá? Vyšplíchejte si uši sprejem proti hmyzu:)
31. Květen 2007 - 1:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Rich. (anonym)
Spy sladce jsi dobry.
31. Květen 2007 - 1:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
No, mate pravdu. Driv, kdyz jsem nikdy nic podobneho dal neposilala, tak jsem si ani nepripoustela, ze kdyz prisla nejaka smula, tak ze by to mohlo mit souvislost s ignorovanim tehle "magorin". Ja nastesti tyhle e-maily nedostavam tak casto. Skoro porad jsou to jen vtipy, kterym se clovek rad zasmeje. Taky jsem si rikala, ze tenhle s temi cinskymi prislovimi, ktery narizoval v zaveru rozeslani 20 osobam, budu ignorovat. No, a pak prisly dve dost velke smolne udalosti a cekam jednoho z clenu rodiny, ze vecer prileti a venku od rana radi vichrice. No a kdyz do vecera se vichr nezklidni (coz se malokdy stane), tak si zacnu rikat, ze tohle bude ta treti, nejhorsi smula, ze letadlo spadne. No a poslu to tem 20 lidem...
2. Červen 2007 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
JOLANO...pokud to řešíte, tak s Vámi vážně je něco v nepořádku. Vždyť taková ptákovina jako spam vám už ovlivňuje myšlení => život. Je takové pořekadlo, že blázen si nikdy nepřizná, že je bláze. Tím nechci říct, že jste přímo blázen, ale normální, racionálně uvažující také nejste. Pokud jste přečetla můj příspěvek, čeká Vás velké štěstí - vyhledáte pomoc odborníka (možná) a tím to začne. Přestanete obtěžovat své přátele spamem, oni budou šťastní a vrátí se Vám to...
3. Červen 2007 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
RB. (anonym)
No, když já taky nevím...Dostala jsem takový dopis, neodpověděla...No a zrovna tři dny na to přišly povodně a uplavalo mě auto! Taky mě to pěkně hlodalo, proč jsem nechala auto zrovna tam! Tak jsem se rozhodla odpovědět. A na všechny takový dopisy! Aby to bylo sichr. A vykopli mě z práce, za šíření spamu! BOŽE to mám za ochotu? Pak mě to , pozdě, docvaklo!!!!! Nebejt blbá, poslouchat místo prndání na chatu a řešení blbejch pošukanejch her na štěstí zprávy, podívat se na zpravodajství, nebo si koupit noviny, tak bych viděla mapy předpokládaný záplavy a mohla jsem přeparkovat. Nebejt dvojnásobně blbá, tak bych se spokojila s tím co mě dala pojišťovna a mohla jsem mít pokoj a hlavně 30 českých a ne jako dneska, když dělám potento...kuchnu za sedm a na net se dostanu jenom o víkendu!!! Kdybych se tenkrát vykydla na ty podělaný dopisy!!! Jo, holka, blbost se nevyplácí. A vůbec, jakej máš důkaz, že jsou ty dopisy pravý? Jak to poznáš:)že tady plašíš? hele, nech se léčit, než to bude vážnější!!!!
3. Červen 2007 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Muki (anonym)
H. Pawlowská dala napsat své sekretářce všech 20 dopisů a jak se tak vracela z pošty, tak nějak uklouzla a vyhodila si oba kotníky. Asi tak necelý dva metry od její hlavy smykem zabrzdil autobus. Když přijela sanitka, nechali ji ležet ještě půl hodiny ve sněhu, protože ti dva pohublí Ukrajinci s nosítkama ji nebyli schopní naložit:)To je teda štěstí! No a můj šéfik z práce poslal ty dopisy mejlem, a jako odpověď mu někdo nakrklej poslal nějakej virus, kterej poněkud zdevastoval firemní databázi:) A pak mě něco vykládejte o čínské hře na štěstí:))))
3. Červen 2007 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
Diky za vase zkusenosti. Pro Toma - proc ta agresivita? Co se ti stalo spatneho? Navic kazdy piseme o necem jinem. Ja nemluvim o spamu, ten nastesti mi na muj e-mail uz par let nechodi. Mam na mysli konkretne napr. ted kolujici slideshow Cinska prislovi - VSE O PENEZICH. Zacina to: Za penize si muzete koupit barak ale nikoliv domov, -" - hodiny ale ne cas, -"- postel ale ne spanek, -"- knihu ale ne vedomosti atd., atd. No a na konci, ze se to ma poslat do 4 dni 20 lidem. Ja to dostala od jedne zname. A je fakt, ze kdybych to take neresila, kdyby behem tydne, co jsem nereagovala, mi potkaly dve smuly typu - syn si zlomi pri telocviku nohu, holka mi naboura auto (oboje nemuzu ani predpokladat ani ovlivnit), no a cekam, ze prileti manzel a je 2 dny vichrice, ktera nechce skoncit. A tak podlehnu a rozeslu to... Klidne mi nadavejte do blaznu, ale myslim si, ze nejsem sama. Mimochodem Tome, mam jednu znamou Britku, ktera byla profesorkou psychologie na jedne z nejprestiznejsich britskych universit. Co se tyce vychovy deti, tak mi vzdy radila celkem dobre, ale prave ona rozesilala daleko debilnejsich e-mailu podobneho druhu tucty. I nekolik denne. Ja je proto nikdy neposilala dal a prilohy od ni jsem ze zasady pak uz neotevirala. Ke komu bys poslal ji?
3. Červen 2007 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
kluk pro bandu (anonym)
.....jako kdyz hrach na zed haze, komu neni rady tomu neni pomoci.....
4. Červen 2007 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
JOLANA: To sem netušil, že to pro vás vyzní agresivně. No co už, nemyslel jsem to nijak zle. Přečtěte si to ještě jednou a dočtete se, že "neříkám že jste blázen". Už přišlo to štěstí? :O)
5. Červen 2007 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
Tome, je jasne, ze velkou cast "stesti" si kazdy vytvari sam, no a ta dalsi cast je bohuzel "vyssi moc". Clovek by tuhle chtel taky nejak ovlivnit, aby se prave jemu ta smula vyhnula, no ale to samozrejme nejde. Povercivych je urcite vic zenskych nez muzskych, no jak jinak. Jinak by to nebyli spravni chlapi. Jo, male stesti prislo, da-li se to tak nazvat. Ale ja jsem rada za vsechno, kdyz to zustane jak je a nebude horsi :o). Ja si vzdy rikam, ze mensi smuly clovek musi mit, jinak ze je vetsi sance, ze prijde nejaka ta velka osudova. Preju vsem hezke dny a at je nic zleho nepotkava :o)!
6. Červen 2007 - 9:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Rich. (anonym)
Vstrelte mi jatecni pistoli mezi oci at klesnu jak prekrmeny vepr a dal slova Jolanina cist nemusim.....
6. Červen 2007 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Huu (anonym)
Mít menší smůly aby se předešlo té velké? Jsi vůbec normální? Co to má za logiku? Seš zhulená? Nebo sjetá pikem? Nebo jenom moc čteš V. Havla? Hele, holka, jdi se vyspat, kecáš z únavy:) Pan L.Svoboda vždycky říkal, že jedna dělová rána nebo 12 ze samopalu je stejně jistá smrt:) a navíc, kde je psáno, když přežijete tu samopalnou dávku, že vás nedorazí ten dělový granát:)
6. Červen 2007 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
lukáš (anonym)
čertvíproč, Tomáši,Huu, to je zbytečný, to je jako kázat Slovo Boží v kurníku:) taky tam odpoví jenom kvok kvok kvooook!
6. Červen 2007 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana (anonym)
Mladenci, aby bylo jasno, tohle tema jsem zalozila ja a zajimalo mne kolik lidi ma pocit, ze melo jake smuly, kdyz je neodeslali. Je mi jasne, ze je to tema vic pro zeny nez pro muze. Ted pomalu, aby uz se sem nejaka zenska bala napsat, ze se do ni budete strefovat. Rada si prectu kultivovane muzske odpovedi. Skoro zadne tu nevidim. Vase urazlive vykriky ani nejsou k tematu ani prinosne, jen si tady vylevate vase "vyssi" muzske pudy. Doporucovala bych vam zajit si je resit do hospody k pullitru, do temat, kde si muzete vasi netoleranci a agrese vic vyventilovat - viz. tema cikani a vsechna uchylacka temata, kterych je tu na doktorce vic nez dost. Tady nemate co pohledavat. Asi mate problemy s tim, vubec nejakou tu "slepici", ktera si pobreci u serialu jeste klofnout. Ony i tyhle si dneska uz vybiraji.
6. Červen 2007 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana B. (anonym)
Jolano, ventiluj si co chceš. A nejlíp v hospodě u půllitru, tam asi nikoho neurazíš a když, tak zapomeň na to, že ženu nikdo, ani jiná žena, neuhodí:)Napřed tady plašíš jak tě honí smůla protože jsi neodpověděla na nějaký praštěný dopisy nebo mejly a pak tady honíš chlapy, který ty naše nesmyslný "ženský problémy", se*** , protože mají jiný problémy. Třeba ti manžel zrovna vydělává na to, aby jsi mohla platit net a číst nějaký zprávy a dělat tady všem nesmyslný problémy. A ty fakt brečíš u seriálu? A kolik ti je? Že by sis jako třeba pořídila děti, začala žít trochu normálníma věcma....A přišla na to, co je vlastně opravdová smůla a že se jí dá třeba taky trochu vyhnout, když místo zbytečnýho přemejšlení nad čínským štěstím si budeš hlídat to svoje. Protože, smiř se s tím, že i kdybys nasátela brouky do hlavy celýmu světu a k tomu ještě ze sebe dělala uraženou feministku, sotva ti někdo asi chce poradit tak se těch svejch brouků nezbavíš:)Taky jsem měli takovou na pracovišti. Posel špatných zpráv, když se něco tento:), musela přisolit teorií o čínské hře. Nebo nějakým špatným znamení:) Časem nám tak nakrkla šéfovou, že letěla:)
6. Červen 2007 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Bizzaro (anonym)
Miluji Janu!
7. Červen 2007 - 3:24

Přidat komentář

Reklama

Reklama