5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rentgen dělohy

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Zdravím, chtěla jsem poprosit někoho, kdo už má zkušenosti s rentgenem dělohy - s kontrastní látkou. Čeká mě asi za 2 týdny a slyšela jsem, že to není nic příjemného /protažení hadičky přes čípek/. Už jsem se informovala o nějakém možném znecitlivění, ale nic :o( Prý si mám dát Algifen - což mi nepřipadá moc optimistické. Můžete mi někdo prosím říct, jestli je to opravdu tak hrozné, nebo jestli se to dá v klidu zvládnout i bez nějakého umrtvení. Díky z odpověď.
8. Duben 2005 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
simona (anonym)
já jsem na tomto vyšetření byla před dvěma lety a mohu potvrdit nic příjemného to není dost bolestivé.Mám zjištěnou vrozenou vadu dělohy.Vyšetření trvá asi do dvaceti minut dělali mi to bez narkozy.nic moc ale dá se to přežít.
10. Leden 2007 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Sněženka (anonym)
Na rentgenu jsem byla asi před 10 lety a záleží na tom jestli ti budou dělat jen rentgen dělohy nebo celkově.(myslím vejcovody a vaječníky).
10. Leden 2007 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Byla jsem na tom před 20lety mužu vám říct,že jsem měla ruce rozkousané do krve neb mi byla hamba křičet.Tenkrát jsem si prála abych aspon omdlela.Doufám,že dnes už něco proti bolesti dostanete.
7. Březen 2010 - 11:00

Přidat komentář

Reklama

Reklama