6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Relaxace a hypnoterapie

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Máte zkušenost někdo s řízenou relaxací nebo hypnózou?Chodím na relaxační sezení ke svému psychoterapeutovi (je to i psychiatr). Mám problém ho ale pustit ""k sobě"". Jakmile začne (v relaxovaném stavu) se sugescemi, cítím to jako útok a odmítám je. Taky mám problém udržet pozornost a soustředit se na jeho hlas. Pořád myšlenkami utíkám pryč. Musím se násilím vracet a sledovat hlas.Něco ve mně se moc brání.Dělám to i v životě. Když někdo na mě tlačí, zapřu se a nic se mnou nehne. Když mi někdo něco vnucuje, hlava udělá šprajc.Proto jsem zvolila tuto metodu, která nejde přes myšlenky, jenže ony se mi tam pořád pletou. Kdo s tím máte zkušenosti-upraví se to časem? Povolí tahle ""sebeobrana""?
9. Říjen 2008 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ale ta musi byt! Protoze nektery lidi k sobe nemuzes a ani nesmis pustit ! Je to obrana pred zklamanim !
12. Říjen 2008 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
T. (anonym)
Nevyhodnocuj ale pozoruj.Zaujmy poziciu pozorovatela.Nechaj veci aby sa diali.Same od seba.
28. Říjen 2008 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Yossarian (anonym)
Jasně Naturo a když ti manžel řekl, že jsi líná a nevyděláváš prachy , když ste měli malý mimino...tak jsi pak všude hlásala , že je to normální....nechápu, co tu te´d rozebíráš.....kreténa si pustíš k tělu a tady chceš něco řešit??....vůbec jí neposlouchejte ...žije mezi spodinou a nemá žádné vzdělání...jen tady si hraje na duchovno :D
28. Říjen 2008 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Natura (anonym)
Je mi jasné, že podvědomí si brání pustit "cizí" myšlenky. Ikdyž jsou to sugesce pozitivní. Terapeut teď změnil způsob vkládání sugescí, je méně direktivní (promluvili jsme si o tom) a je to v pohodě.Pořád mám problém udržet pozornost na jeho hlas, a neusnout...:o) Ale je to vcelku velmi příjemná terapie.Pomohla někomu z vás?
29. Říjen 2008 - 5:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama