78 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Reconnection

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
samu (anonym)
Ráda bych se zeptala, zda máte s touto metodou nějaké osobní zkušenosti.Děkuji.
28. Březen 2010 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Ano, mám. Moje doporučení: pokud si chcete nechat rychle vyprášit peněženku, běžte do toho. Vzhledem k tomu, že Eric Pearl je neskutečně nabubřený a hamižný a prodává svou metodu důvěřivcům pomocí MLM, nedá se od toho čekat nic dobrého. Já byla jednou a stačilo :-(((
29. Březen 2010 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Reconnection mi dává impuls k harmonickému soužití se všemi bytostmi této planety a nejen to, můj zdravotní stav se výzarně zlepšil i po psychické stránce. Našla jsem nový smysl života. Kam se na to hrabou reiki a podobné blbiny. Tohle je reálné!
16. Květen 2010 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Ano, mám. Moje doporučení:...Milá "Anno" na Reconnection jsi byla jen těžko. To by jsi nepsal/a jednou a stačilo. Reconnection se právě, že dělá jen jednou. Takže jsi byla maximálně na léčení a nebo nám zde jen krmíš uši. Každopádně taky hodně záleží jakého si vyberete praktika. Radila bych někoho s delší praxí. Já jsem si vybrala dobře :o)
16. Květen 2010 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Soňa (anonym)
Rekonektivní léčení i Reconnection je zcela individuální záležitost. Každý reaguje jinak, ale u každého energie pracuje tam, kde je potřeba. Nechci dělat reklamu, jsem praktikem rekonektivního léčení, ale musím napsat, že mne těší, když vidím, jak jsou "pacienti" spokojení a uzdravují se.
16. Květen 2010 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
samu (anonym)
Díky za reakci. Anno, chtěla jsem se zeptat, co jste myslela tím MLM?
30. Květen 2010 - 1:27
Obrázek uživatele Návštěvník
praktik (anonym)
Ja tiez pouzivam tuto metodu na svojich klientoch a musim povedat ze som stastny ked vidim ako im to pomaha.nelieci sa choroba ale clovek.
20. Červen 2010 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
MLM (anonym)
Díky za reakci. Anno,...je zjednodušeně řečeno pyramida neboli letadlo. Odevzdáváte část svého zisku těm, kteří se zapojili před vámi. Nejsou ani schopnější ani pracovitější, jen tam byli dřív. Takhle pracuje celá řada firem, třeba Avon, Calivita, Amway anebo nechvalně známý Herbalife. Dealeři tohoto systému ztrácejí náhled na ostatní firmy, vždy vám budou tvrdit, že jejich výrobky nebo produkty jsou špička a ostatních firem šunt.
20. Červen 2010 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Pyramida (anonym)
Stručně řečeno, ti kdo se zapojili dřív, dostávají peníze od těch, co do "hry" vstoupili později s nadějí, že i jim kápne. Šárka Grossová, manželka bývalého premiéra, tak přes Amway údajně přišla k pěknému balíku.
20. Červen 2010 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
sarlota (anonym)
Ano, mám. Moje doporučení:...To vůbec není pravda, Eric Pearl není žádný nabubřelý trouba. Kdo tohle nezkusil a nezažil, nemůže říkat, že tohle nefunguje a že si jen mastí kapsu
27. Červen 2010 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Anuska (anonym)
Ja bych to mozna zkusila. Akorat mi nejde do hlavy proc to stoji tolik penez? To se mi zda divny, ze si vymyslej, ze to bude stat vsude 333 a ani nevysvetli proc. Na ceske pomery to bude pro spousty lidi nedostupne a to se mi zda nefer. Mohl by nekdo osvetlit? Myslim nekdo kdo to vi. Na kydy skeptiku, co nic nevi a jen se do vseho navazej nejsem zvedava. Dekuji.
1. Duben 2011 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
grejsi (anonym)
Zkušenost mám z léčení a bylo to opravdu jedinečné. Já jsem si lehla a zavřela oči , chvilku jsem bojovala s tím že se mi nedařilo úplně oči zavřít, klepala se mi víčka ale po chvíli to ustoupilo. Cítila jsem jak mi paní sahá na nohy a ze zvědavosti jsem se mrkla přes řasy kde je ....stála za mojí hlavou!!! Hmmm tak to je mazec...zbytek jsem plně důvěřovala a zavřela jsem oči a už jsem si to jen užívala. Cítila jsem jako by mi někdo obě nohy svázal nějakou energií, jako bych s něma nemohla pohnout, byl to zvláštní ale velice příjemný pocit. Dále jsem cítila jako by mi někdo přiléval do nich ve vlnách energii. Cítila jsem brnění v chodidlech až nad kolena . Také jsem ucítila menší bolest v jednom koleni. Dále jsem ucítila jako by mi u bederní páteře zespodu ( mezi lehátkem a moji páteří)někdo pustil topení . Horko které se rozlévalo po celých zádech . Bylo to úžasné.Po léčení mi paní řekla že jsem 3x cukla s rameny jestli nemám nějaký problém , řekla jsem ji že ano ale nejsem si vědoma že bych s nimi cukala. No asi 20 minut po té jsem začala cítit mírnou bolest ( ramena , páteř, vaječníky, ledviny, klouby ) šla jsem si lehnout a na druhý den mi nic nebylo. Plno energie a naprosto zdravá.....při druhém léčení to probíhalo trochu jinak: Od začátku jsem se tomu plně oddala a nic jsem neočekávala....cítila jsem přesně kde paní stojí....ta energie byla tak silná a úžasná. Asi 2x za terapii jsem cukla celou rukou 1x mi úplně odletěla do strany. Cítila jsem tlak v hlavě a taky na krční páteři. Viděla jsem nade mnou dvě kola a mezi něma probíhala energie ...napadlo mě je to ve mě nebo nade mnou....bylo to nade mnou....a bylo to příjemný. za týden jedu na třetí léčení a moc se těším
9. Srpen 2011 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
grejsi (anonym)
Ja bych to mozna zkusila....Já jsem byla na léčení půl hodinka za 500,-kč a stojí to za to!!! Jdu celkem 3x takže celkem 1500.- kč Ale už teď cítím , že to byla dobrá investice.Zkus tedy léčení pokud ti je 333 usd moc. Ale proč to tolik stojí nevím .Dneska ale každý lepší kurz tolik stojí i víc např SRT 10 000,- atd atd
9. Srpen 2011 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
ha ha (anonym)
Těch 333 je pouze marketingový tah hamižného Erica Pearla. Četla jsem od něj tu knížku Reconection, hroznej žvást, nemá to hlavu ani patu. Vysvětluje, že mu těch 333 navrhla nějaká cikánka někde v prdelákově.
2. Únor 2012 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Tak tak, navíc to prý byla židovská cikánka, už jste viděli něco takového? Tomuhle můžou uvěřit jenom Američani a debilové.
2. Únor 2012 - 1:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Radana (anonym)
Těch 333 je pouze...Nemáte dar vnímat do sebe.Doporučuji vám 3 sezení po sobě.Kdyby jste zažila držet tuto energii ve svých rukou,tak by jste se nikdy nevyjadřovala tak ja se zde vyjadřujete.Ten kdo to nezažil nemůže hodnotit.Jinými slovy nemůžu dát to co sám nemám. Jsem praktik reconnection.Pravda je že reconnection stojí za všemi smysly,které známe a proto se obtížně chápe.
20. Březen 2012 - 14:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Tak tak, navíc to prý byla...Paní Jitko.Už to, jakým způsobem se zde vyjadřujete,jak odsuzujete něco o čem víte jen velice málo, svědčí o tom že máte vážný osobní problém ve svém nitru. Mluví z vás zloba,zášť,závist,posedlost vyjádřit se za každou cenu a šokovat ....(mimochodem díky těmto vlastnostem vznikají nerovnováhy a následně nemoci v těle..) podívejte se dovnitř svého těla jestli jste opravdu taková jak se zde prezentujete. I o tom je Reconnection,nalézt rovnováhu,nalézt sebe,zjistit kdo doopravdy jsem. Pěkný den
20. Březen 2012 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
ha ha (anonym)
bla bla bla a za to má ta Jitka vysolit takovou částku? To radši dobrý pivo a uzený!!
21. Březen 2012 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
bla bla bla a za to má ta...Dobrý den paní ha ha. Když už jste přečetla knihu Reconnection,tak to svědčí o tom že jste měla důvod si ji pořídit.Ten důvod víte ale jen sama v sobě. Doporučila bych vám na začátek knihu Transformace vědomí č.1 od Tomáše Keltnera. Věřím že pak pochopíte co je Reconnection. Přeji krásný den
21. Březen 2012 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
ha ha (anonym)
Dobře chápu, co je Reconnection. Je to podvod. Hamižnej nabubřelec Eric Pearl a jeho banda z vás "praktiků" vysáli peníze na ty podvodný kurzy a vy se teď snažíte zahojit na lidech. Bylo mi to jasný už při čtení tý strašný knihy. Ale holt někomu není shůry dáno, tak se praští přes kapsu...
22. Březen 2012 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Dobře chápu, co je...Já se na nikom nehojím.Léčení provádím většinou zdarma. Je to dar.
23. Březen 2012 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Dobře chápu, co je...Všichni nejsou stejní.To je to kouzlo života. Znám více takových jako jsem já.Je to životní cesta.Přečtěte si Transformaci od Keltnera.To je základ jak docílit toho že budete 24 hodin denně přítomna ve svém těle.Pak znovu knihu od Erica.Znám lidi kteří jen po přečtení knihy začali cítit tuto energii a bez kurzů léčí lidi.Zadarmo.
23. Březen 2012 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Dobře chápu, co je...Tuto energii můžete najít i sama.Každý má tu schopnost bez vyjímky. Cílem Reconnection je jen pomoct co nejširšímu počtu lidí ji nalézt rychleji aby pak lidé léčili sami sebe a druhé. Kdyby lidé jen tušili jak je to jednoduché stanuli by v úžasu jak to mohli přehlédnout.
23. Březen 2012 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Radko já ti věřím. A díky za název knížky. Mně ta kniha od Erika moc nejde. Asi potřebuji jak uvádíš,nejdříve přečíst Transformaci. Něco vím sama od sebe, něco v sobě mám,ale mám boj..Jsem i realista a to se spolu "pere".
23. Březen 2012 - 18:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Radko já ti věřím. A...Milá Já, Taky jsem byla realista a taky jsem bojovala.Pokud pochopíš transformaci stane se ti zvláštní věc.Zpočátku nebudeš moci uvěřit tomu že je to tak jednoduché a jak je možné že to nikdo neví? Zjistíš kdo jsi a kam kráčíš.Přestaneš bojovat a přijmeš realitu taková jaká je,protože je dokonalá a je ztráta energie jít proti ní.Budeš sama sebou. Přestaneš být realista protože budeš vědět co to slovo znamená.Najdeš v sobě dokonalou harmonii,kterou budeš vysílat i navenek.Neboť to co je dole bude i nahoře.Přitáhneš k sobě nové lidi,kteří budou stejně naladěni jako ty.A naopak některé lidi necháš odejít ze svého života- bez boje. Kniha od Erika pak bude pro tebe už jen třešinka na dortíku,a věř mi že na tvé cestě nebude poslední.Dnes se řadím mezi lidi,kteří ne že se domnívají,nebo si myslí- ale že vím že veškeré nemoci jsou důsledkem nerovnováhy v těle,kterou si vytváříme sami.Ten kdo je neustále přítomen ve svém těle je v harmonii s vesmírem,existencí ,bohem nazvi to jak chceš, jeho tělo je zdravé a vyzařuje z něj láska,energie. Tělo miluje když jsme s ním,nemá rádo když z něj neustále odcházíme- ale to pochopíš brzy.Přeji ti hodně lásky na tvé cestě.
24. Březen 2012 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Milá Já, Taky jsem byla...Ahoj Radko,já podobné věci dělám a dobře vím,jak moc dobře to funguje,cvičím kuji-kiri,ale chtěl bych se dozvědět víc o těchto věcech.To co popisuješ o vyrovnanosti energie těla a nemocech s tím spojených je pravda a je škoda,že toto lidi nechápou a nevěří tomu,protože nevyrovnaná psichika je příčina všech nemocí,ostatně je to dokázané např.u cronové nemoci střev,u této nemoci doktoři dobře ví co jí způsobuje.
25. Březen 2012 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Milá Já, Taky jsem byla...Radko, děkuji a věř,že tvé poslední větě začínám rozumět.Ještě mně čeká dlouhá cesta,chtěla bych vědět,tak jako ty.Některé lidi jsem už z života vypustila před časem. Ted jsem víc sama a snažím se něco vědět. Přeji ti také hodně lásky.
25. Březen 2012 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Ahoj Radko,já podobné věci...Milý Dalibore Kouzlo Reconnection pro mě zpočívá především v tom že to není žádná technika,typu polož ruce tam,udělej to,postav se tam.......... Energie tě vede sama a ty se s ní pouze necháš vést.Neděláš vůbec nic - pouze jsi.Nezajímá tě jakou nemocí trpí pacient,ty léčíš člověka. A léčíš není spávné slovo, nejsme léčitelé neboť to za nás dělá tato energie.Kdybych ji dnes měla po svých zkušenostech popsat tak je to energie stvoření,dokonalá,v harmonii se vším ,která drží veškerou hmotu včetně člověka pohromadě.Kdyby nebyla tak by se vše rozplynulo.Nachází se v prostoru mezi veškerou hmotou.Je úžasné ji vnímat. A stačí na ni jen pomyslet a máme ji k dispozici.Je tady a teď v každém okamžiku s námi se všemi.Pravda je že bez Tomáše Keltnera a jeho knihy Transformace vědomí,bych nikdy Reconnection nebyla schopna pojmout do sebe.
26. Březen 2012 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Radko chtěl bych se ještě zeptat,jsetli mi k nauce toho,co popisuješ stačí ta kniha?Koupím si jí,protože mě to opravdu moc zajímá.
29. Březen 2012 - 6:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Radko chtěl bych se ještě...Dalibore Kniha Transformace vědomí 1 a 2 díl od Tomáše Keltnera je pro mě základ.Něco jako slabikář v první třídě.Čti velmi pomalu a praktikuj vše co se dozvíš.Zjistíš kdo jsi ale hlavně : zjistíš kdo nejsi.Pak si dej pauzu je to opravdu životní cesta. Mě to chodilo samo aniž bych měla s kým se poradit a trvalo to 4 roky než jsem pochopila. Potom si kup knihu Reconnection od Ericka Pearla a opět vělmi pomalu čti. Jeho kniha je : jeho životní cesta. A ano znám lidi kteří po přečtení knihy Reconnection začali cítit vibrace a okamžitě začali s touto energií pracovat. Některým naskákaly na rukou puchýře,které do rána zmizely. Nespěchej, věř že všechno je tak jak má být. Pokud to chceš mít hned tak tě to bude stát cca 6000,- kč za osobní reconnection,kdy projdeš tzv.zasvědcením ve 2 dnech po sobě.Ale dávej pozor koho si vybereš. Je málo opravdových mistrů.
29. Březen 2012 - 9:24

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama