18 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

rakovinotvorné polypy v močovém měchýři

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana Havlová (anonym)
Vážení, po přečtení článků o rakovině jsem nabyla přesvědčení, že i mne bude snad někdo schopen pomoci. Mému tatínkovi zjistili před 10ti lety polypy v močovém měchýři. Do nedávna chodil pravidelně po čtvrt roce na kontroly a vždy mu nějaké nové polypy zjistili. Vyškrábávali mu je z močového měchýře po celou dobu stejným způsobem, až před rokem mu sdělili, že jsou rakovinotvorné a že už jsou II. stupeň závažnosti a tím pádem, je potřeba udělat vývod bokem!!! Tatínek ale toto nechce akceptovat a psychicky je na tom moc špatně. Začíná být i zlý na nejbližší okolí, je hysterický, ale vím, že je to jen hrozný strach. Zkusili jsme samozřejmě již dříve OVOSAN, nyní užívá ALOI a zašel i za léčitelem, který léčí svou energii. Obávám se, že tomu ale nedůvěřuje, a proto ani moc nedoufám v pozitiva. Zjistili jsme, že je ale možná plastika močového měchýře. Bohužel nevím, zda je to možné v tatínkově případě a kde se provádí. Tatínkovi je 60 let. Prosím všechny, kteří o této metodě něco vědí, nebo mají nějaké, kontakty, zkušenosti - dejte mi prosím vědět. Lékaři mluví jen o vývodu a o dalších možnostech nechtějí slyšet. Chci ještě dodat, že zatím rakovina nemetastázuje. Děkuji předem za jakékoliv pozitivní informace!!!
3. Leden 2005 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Stomik (anonym)
Milá Jano, k plastice močového měchýře Vám moc neřeknu, ale pokud máte zájem, podívejte se na stránky http://stomik.webz.cz , kterou jsem věnoval stomikům. O urostomii tam toho zatím moc není, ale alespoň si uděláte obrázek o čem to je. Pomůcky pro stomiky jsou dnes velmi komfortní a "hrůza" mezi lidmi přetrvává z minulých let. Osvěta je bohužel dodnes špatná a lidé se bojí něčeho o čem ani nic neví. Já si myslím, že život se dá relativně plnohodnotně žít i s vývodem. Na mých stránkách zjistíte, že jsou lidé, kteří mají i dvě stomie a mají daleko méně let než tatínek.
3. Leden 2005 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
Ahoj Jani,po precteni Tvého clanku jsem zas o neco chytrejsi. Vubec me nenapadlo,ze mohou byt polypy rakovinotvorné. Zrovna pred hodinkou jsem mluvila s manzelem o mé budouci operaci zlucniku,kde mam hodne polypu. Vubec nespecham,protoze zadné potize nemam,ale co kdyz ty mé polypy jsou téz rakovinotvorné a oddalovani muze byt nebezpecné? Posledni kontrola byla v srpnu. Radeji pujdu co nejdrive. Dekuji za informace. Reknu Ti,ze mam nahnano.Zuzana
4. Leden 2005 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Peta (anonym)
Nevim jake duvody maji lekari k tomu, ze mluvi pouze o stomii, moznosti je vice, vcetne vytvoreni jakehosi nahradniho mechyre, kde vyvod neni nutny, ovsem takove reseni neni zdaleka mozne u vsech pacientu. Vzdy zalezi na konkretni situaci, anatomickych pomerech,pokrocilosti a lokalizaci nadoru a mnoha dalsich vecech. Takze myslim, ze tuto otazku mohou skutecne posoudit pouze lekari, kteri ho osetruji. Pokud by jste preci jen meli pochybnosti a chteli konzultovat jine pracoviste, vzasade nic nebrani tomu,aby jste pozadali o nazor nekoho jineho-napr.nektere pracoviste urologie ve vetsi popr. primo fakultni nemocnici ktera je k vam nejblize.
5. Leden 2005 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Peta (anonym)
Jo a jeste poznamka-varuji pred prenechanim "onkologicke" lecby lecitelum. Rakovina je vazna, casto smrtici nemoc a neni dobre si zahravat. Pokud neni nador pokrocily,klasicka medicina si s nim poradi. K leciteli muzete chodit i tak, ale v zadnem pripade neopoustejte standardni lecebny program v nemocnici, otce by to mohlo stat zivot!
5. Leden 2005 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludvík (anonym)
!!! POZOR !!! REKLAMA !!! - Komu vadí, ať nečte !!! Než bych předstíral, že doporučuji tento způsob léčby, protože jsme s jeho pomocí vyléčili babičku, raději předem upozorňuji, že jsem distributor přírodních produktů TIANSHI a z toho titulu mě z prodeje těchto preparátů náleží přiměřený zisk. Zcela jistě mnozí účastníci diskuse namítnou, že nemám otravovat v tomto fóru, avšak já mám na to názor, že nemocní by měli být všestranně informováni o možných způsobech léčby, třeba odlišných od západní medicíny. Korporace TIANSHI zvolila neagresivní způsob reklamy, který spočívá ve vzájemném předávání dobrých zkušeností s tímto druhem léčby. Protože tyto kladné zkušenosti mám, snažím se je předávat dále, neboť, jak již bylo řečeno, nikde jinde reklamu na tyto preparáty nenajdete. Pokud vám tato reklama nevadí, přečtěte si na stránkách www.tianshi.wz.cz bližší a dozvíte se vše potřebné, jak postupovat při léčbě. Komu tato moje reklama vadí, ať zanechá zbytečného spílání, které na mě stejně neplatí. PŘEJI VŠEM BRZKÉ UZDRAVENÍ A HLAVNĚ A TRVALÉ UDRŽENÍ ZDRAVÍ !
3. Březen 2008 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Jsem stomikem několik let.Mám ivalidní důchod,pracoval jsem jako řidič.Šel bych i do práce na menší vozy ale nevím jak by se k tomu postavily naši posudkoví lékaři nerad bych přišel o důchod.A dneska mají problém sehnat práci i zdraví.Máte s tímto někdo zkušenost.Děkuji
31. Říjen 2008 - 14:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Broňa (anonym)
Dobrý den Ladislave jsem také urostomik,do práce chodím,mám jen č.i.d. ale nekdy si říkám že by mi doma bylo líp.Měl by jsem dost času na své záliby atd.Tak vám přeji ,užívejte si důchodu a autem si zajeďte na výlety.
24. Listopad 2008 - 17:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeňka (anonym)
Dobrý den. Je mi 45 let. Loni jsem změnila profesi.(naposledy jsem byla na operaci se žlučníkem před 24 lety,občas nachlazení, chřipka...klasika). Odpracovala jsem měsíc! Měla jsem problém s močením a naše lékařka mne odeslala na urologii. Nejmenší problém byl zánět. Na močovém měchýři jsem měla nález. Bez zánětu se nedá dělat cystoskopie, tudíž jsem musela pracovní proces přerušit. Bohužel, odhalený nález byl zhoubný nádor!!! Po dvou měsících po operaci, jsem měla výsledky Ok, ale začala jsem krvácet. Uroložka mi objevila polyp. Nyní jsem po odstranění a mnoho lidí mi začalo povídat o plastice. Ve středu jdu k uroložce pro verdikt: instalace chemoterapie ANO nebo NE. Chci si promluvit i o možné plastice. Napíšu Vám všem výsledek. (V práci mne začali hrubě urážet, když nosím lístky na nemocenskou!!, ale já nikdy vážněji nemarodila, nic mne nebolelo, vstupní prohlídku do práce jsem měla v pohodě!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rakovina nebolí! Domarodím a skončím na pracáku, kde na mne budou koukat, jak na vyvrhel.
20. Červen 2009 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Zdenko,já mam rakovinu zlou ,byla jsem na 5operacich není to sranda dava se vakcina a né chemo nebo ozařky , je na to duchod devče nemaš vyhrano tak žadej plní in, duchod , nedej se já bojuji 6le, ahoj a napíš,,
23. Červen 2009 - 2:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
Zdenka ,psala jsem ti to v noci , nedej se maš narak na důchod invalidní na lidí se mužeš normalně vykašlat ta rakovina nebolí ale žere , nedavej si chema ,nevím jak ty mě davají vakcínu po ktere musím ležet asi dvě hodiny aje to dobre musíme hodně pít asi tak 3 až 4 litry čísté vody jsi mladá ,ja mam už dost let ale důchem jsem natvé urovni , jsem z moravy napíš , vyvod si nenechej dělat ,zdravím anapíš,držím pěsti moc .
23. Červen 2009 - 11:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
KUPTE BETAVIT A UŽÍVAT DENNĚ.
16. Listopad 2010 - 20:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Dejte STOP rakovině - vyléčení všech onkologických onemocnění. Mohu potvrdit, že za 2 týdny bývá i o 50% menší nález. Pomohla mi domácí léčba přípravky bez vedlejších účinků. Ale hlavně zde NIKDY NENÍ POZDĚ!! Email: stop.rakovine@email.cz
3. Listopad 2013 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
vyléčení všech (anonym)
Dejte STOP rakovině -...Lžeš, šmejde! Neexistuje universální léčivo na všechny typy rakovin! Zalez zpátky do kanálu, zmiz!
3. Listopad 2013 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dealovat lidem s...Lidem s různě těžkými a také nejtěžšími onemocněními dealují všichni dnešní lékaři - přitom v této souvislosti, řekla bych, není slovo lékař odvozeno od slova léčit, ale léky - pilulky - farmaceutika - prachy, prachy, bussines, big bussines!!!! A co s tím chcete dělat, když zoufalí lidé ať už z důvodu zoufalství či naděje na vyléčení, nebo z důvodů hypochondrie a touze po naprosté prevenci či co, nakupují ty šmejdy po tunách!!!
15. Prosinec 2015 - 23:46
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
On takový balvan 8x9 cm v močáku umí také udělat pěknou paseku!
16. Prosinec 2015 - 9:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Lidem s různě těžkými a...Jano, můžeš být konkrétní? Co jsi si musela od MUDr. koupit? Co dealoval?
16. Prosinec 2015 - 14:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama