0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rakovina tlusteho streva

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
gabriela (anonym)
Pred 3 lety byl pritel operovan,jednalo se o zhoubny nador v tlustem streve,bylo mu odejmuto 50cm tlusteho streva.Nyni ma pritel 52 let,ma dva krasne syny,zazemi,snazime se zrekonstruovat malou restauraci.Pritel je Ital,zijeme v Italii.Nevim ani jestli muj problem patri do nemoci,ani nevim na co se vubec chci ptat...Doslo k tomu,ze pritel odmita chodit na kontroly,rika,ze chce umrit,jako kdyby mu uz na nicem nezalezelo.Ma ted skoro 3x tydne horecky(zvysene),citi se tak unaveny jak psych. tak i fyzicky.Prestal komunikovat,a me trapi divat se jak se mi ztraci pred ocima.Sama nevim zda-li tenhle prispevek sem vubec patri,spise bych ho mela zaradit do tematu -CHCI UMRIT-.Snad se nekdo najde kdo si prosel rakovinou tlusteho streva a ocital se v krizovem obdobi.
5. Červenec 2009 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Ahoj Gabriela, napiš mi.: marek.1"centrum.sk, napišem Ti bližšie, priate?ovi je možné účinne pomôcť. Držim palce.
7. Červenec 2009 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
marek.1"centrum.sk / opět další dealer,který parazituje na neštěstí druhého!!!!!!!!! jdi do háje...
7. Červenec 2009 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Gabrielo: Tvého přítele mi je líto, ale snad doktoři mu můžou jedině pomoct. Já mám "pouze" Crohnovu nemoc, ale nikdy nebudu váhat jít k doktorovy. Já osobně mám 1-3 měsíční kontroly.
8. Červenec 2009 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dobrý den, již třetí den mám průjem, ten třetí den se do něj přidala i příměs krve. K lékaři určitě hodlám zajít, jen mám strach jestli mi neřekne to nejhorší. Můžou i toto být příznaky?
12. Červenec 2009 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
pro janu (anonym)
Jano krvaceni ze streva nemusi byt hned nador na streve, muze jit o vred ktery praska, muze jit o praskliny na strevni stene, muze to byt praskla zilka, muze to byt zanet na streve variant je velmi mnoho, tezko spekulovat na strankach, ktere opravdu jsou plne dohadu,spekulaci a hlavne hodne dealeru:-)nenaspekulujes tady nic,zajdi k lekari, a budes mit jasno ihned.
12. Červenec 2009 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Jano myslíš, že každej kuřák co zakašle má rakovinu plic?
15. Červenec 2009 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Emil (anonym)
Jano myslíš, že každej kuřák...nemá,ale čeká ho to po sléze,s tou krví to není žádná legrace.
27. Leden 2010 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Myslím si,že mohu pomoci. Pokud máte zájem, napište na email... sendi.tom@seznam.cz
8. Březen 2010 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Denisu (anonym)
To víš že jo, ty hyeno.
8. Březen 2010 - 19:01
Obrázek uživatele Granvin
Granvin
Jestli máte rakovinu střeva, tak si zajeďte do prodejny bylin v Teplicích - Trnovany na masarykově ulici. Jejich čajová směs už min jedné pani pomohla.
8. Březen 2010 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
_ (anonym)
Do hrobu?
9. Březen 2010 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ruda (anonym)
Před třemi týdny mě vyoperovali pravou půlku tlustého střeva s nádorem jak vajíčko.Bohužel to byla jen a jen moje vina protože jsem to odkládal třičtvrtě roku.Pozdě býka honit.Nepoddávám se tomu a snažim se zapomenout že mi něco je.Mám malou dcerku,tak snad proto.A proto lidi neztácejte hlavu,kdo to má po vás uklízet???
18. Duben 2010 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
objektivní (anonym)
Na rakovinu tlustého střeva čajovou směs ??? Pan Granvin zde ukazuje své pravdivé znalosti z oboru,... bylo by lepší kdyby šel prodávat ty elektrospotřebiče, .... jinak jeho rady jsou bez zodpovědnosti a bez vzdělání,.. Jen se zeptám pana Granvina, jestli napíše toto do zdravotní dokumentace pacientovi ve své poradně azda ten pacient se může soudit v případě, že léčba čajem nebude funkční ???
19. Duben 2010 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
pomohu Vám mrkněte na www.biotronik-suchankova.cz
19. Duben 2010 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
objektivní (anonym)
Jana Vám pomůže se všemi nemocemi :-)), viz její odkazy,... jak jednoduché :-((, bohužel to tak není,.. jen další léčka na pacienty z její strany, je to ubohé a nedůstojné, ale Jano lidé nejsou hloupí a používají mozek, takže raději ho používejte taky :-)))
19. Duben 2010 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
luis (anonym)
Ahoj lidi .Když to tak čtu tak mi běhá mráz po zádech. Načetl jsem toho o rakovině tlustého střeva spoustu. Mám dojem jak kdybych to psal sám o všech příznacích. Jen jsem nenašel ani ne snad odvahu ale chuť jít k lékaři. Mám ty problémy cca 8 let a vůbec nic doktor krom polipů nenašel. Jen mě dorazil jestli někomu nedlužím peníze že by krev ve stolici mohla být od nervů. A pak jděte k lékaři.
3. Květen 2010 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Jana Vám pomůže se všemi...Nebojte se pane objektivní. Vím co dělám. Bohužel o Vaší objektivitě mám pochyby, protože jste nejspíš u léčitele nikdy nebyl. Mnoho lidí které léčím, už vědí jaké účinky má moje léčení. A oslovuji Ty, kteří se chtějí léčit a ví, že lékaři také vše nevyřeší. Samozřejmě neříkám, že by neměli s lékaři spolupracovat. Ale moc dobře vím, že kombinace lékařů a léčitelů je mnohem účinější. To jsou zkušenosti, ne dohady.
15. Květen 2010 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
objektivní (anonym)
Víte paní Jano, hezky se to čte, tak jako sliby a pěkná slova většiny léčitelů. Jen se zeptám, zda při Vaší léčbě nesete zodpovědnost za své rady a rozhodnutí nebo zda je necháte na lékaři ?? No to není fér, hezky vemte na sebe díl zodpovědnosti nebo i celou,... A co se týče zkušenosti - můj známý díky léčiteli zanedbal adekvátní léčbu, pozdě začal s chemoterapií, on opravdu věřil, že mu léčitel pomůže a že tu"ošklivou" chemoterapii nebude potřebovat. Po půl roce zjistil, že pravda byla jiná, okamžitě se začal léčit na hematoonkologii, ale bohužel již nemoc propukla v celé své šíři, sice se zaléčil, ale má relapsy a další problémy, je v invalidním důchodu. Já jsem naštěstí vsadil hned na lélaře, věřil jsem, nyní jsem zcela OK, je to již 13 let. Dovětek a ten léčitel vůbec nenesl žádnou zodpovědnost, když se dotyčný známý chtěl s ním soudit o újmu na zdraví, tak pan léčitel byl najednou "jen" masér,... přitom mu ten můj známý za jeho pseudoléčbu zaplatil velké peníze :-((( I taková je pravda,... Takže paní Jano, doufám, že máte pro své služby odpovídající vzdělání a také odpovídající IČO. S pozdravem uzdravený lékařem.
17. Květen 2010 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Víte paní Jano, hezky se...Dobrý den pane objektivní. No a to je problém a chápu, že jste dost naštvaný. Přebírám odpovědnost a hlavně léčené neodrazuji od klasické léčby naopak, chci obě kombinovat. Po chemoterapiích a ozářkách léčím mnoho lidí. Jde jen o pochopení jak léčím. Dodávám lidem energii pro boj s nemocí. V podstatě to znamená, že umím zaktivizovat vlastní imunitu člověka. Není to žádný zázrak, kterým bych nemoc vypudila z těla ven. Proto je také třeba chodit opakovaně, ale to je individuální podle reakce. Chci tím říct, že umím lidem velmi účinně pomoci v boji s nemocí, ale musí probíhat léčba v kombinaci s lékaři, tedy hlavně, co se zhoubné rakoviny týká. Netahám z lidí peníze. Říkám jen umím léčit a za to nic nechci, stačí mi ten úsměv, když lidé zjistí, že jim to pomáhá a cítí se lépe. A zatím každý, kdo byl po chemo a přišel ke mě zničený odcházel s úsměvem a energií. Toto si šarlatán dovolit nemůže, jestli chápete. To samé také píši na svých stránkách www.biotronik-suchankova.cz Nemohu mít IČO, jestli to umíte pochopit. Nevydělávám, tedy neplatím daně, tedy nepodnikám, pouze pomáhám lidem z mé dobré vůle a samozřejmě mohu kohokoli odmítnout. Co se vzdělání týká, tak je to podobné, jakoby jste chtěl naučit strojního inženýra malovat, jako Leonardo De Vinci. Jak chcete někoho naučit biotroniku (posílat energii lidem)? Buď to prostě umíte, nebo ne. To se nenaučíte, tak jak se nikdy nikdo nenaučil malovat, jako Leonardo De Vinci.
17. Květen 2010 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Pro všechny, kdo chtějí pomoct v boji proti rakovině. Domluvte si se mnou schůzku, nebo posílání energie na dálku. Nemáte co ztratit, můžete jen získat, nic po Vás nebudu chtít, tedy kromě vůle uzdravit se. Jana Suchankova www.biotronik-suchankova.cz
20. Květen 2010 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jana Suchánková - další hyena, která žije z neštěstí druhých. A ještě k tomu posílá energii na dálku, asi nějakým vlnovodem, není-liž pravda?
20. Květen 2010 - 9:04
Obrázek uživatele Návštěvník
pro ! (anonym)
Jana Suchánková - další...:-) Ano, léčím zadarmo, ale jsem hyena. Myslím, že Vaše reakce vypovídá za vše. Už jste léčení na dálku vyzkoušel/a? Víte, co je telepatické spojení s člověkem? Například, to co se už každému v životě několikrát stalo, chcete někomu zavolat, ale on v ten samý okamžik volá Vám? Pošlete mi fotku, řekněte co Vás trápí a uvidíte sám/sama.
22. Květen 2010 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
libor (anonym)
Paní Suchánková, chtěl bych se zeptat, jaké výsledky máte s léčením rakoviny?
23. Červen 2010 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
objektivní (anonym)
Paní Suchánková, jaké máte vzdělání, kvalifikaci ?? Vedete si zdravotní dokumentaci ?? Nesete za svou "léčbu" zodpovědnost ?? A že to mohu vyzkoušet :-)) To je to samé, když Vám neodborník řekne, že Vám postaví dům a vy to máte vyzkoušet, zda nespadne ??? Už jste paní SUchánková někdy stála u pitevního protokolu a obhajovala svou léčbu ??
23. Červen 2010 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
petr r. (anonym)
Pomožte mi někdo, dejte radu, prosím!!! Jsem už zoufalí, Mám bolesti břicha už 2 roky je mi 20 let, hrozné pociti plnosti, slabost a únava, po půl roce se přidali hrozný deprese skrz obyvy o moje zdraví a taky skrz to že nemůžu v podstatě nic dělat jak je mi špatně, Dřív sem byl úspěšnej sportovec, který měl nakročeno k profesionální kariéře ale nyní je to všecko pryč žiju pasivní život polehávaním a nic neděláním s bolestmi. K doktorovi chodím 1,5 roku ale to tam chodím jednou za 2 měsíce až je volno a stejně se nic nedozvím. Mám za sebou Gastroskopii, kolonoskopii, krevní testy, ale vše se jeví v pořádku. Zhubl jsem 10 kilo během 2 měsíců, nemohu ani jíst 7-8x denně jako dřív jaké mám pociti plnosti, Najím se tak 2x denně, malou porci protože víc do sebe nenacpu jak jsem plný na prasknutí. Mám hrozný deprese, kolikrát přemýšlím i nad tím že bych to tady skončil abych se už nemusel trápit...přiznám že bych možná potřeboval už i psychologa, je mi fakt zle a jsu zoufalí z toho že mi i doktorka nedokáže pomoci. Ani nevíte kolik mám probrečenejch dní a nocí z toho zoufalství mám strach že přijdu o všechny lidi co mám rád, rodinu… Prosím poradte mi jak se z toho dostat nebo nějakého dobrého doktora kam bych mohl zajít. A kde se nečeká na obyčejnou kontrolu 2 měsíce a pak na vyšetření další 3 měsíce. To potom trvá jedno vyšetření půl roku. Mám deprese i z toho že dřív sem žil aktivní žívot, 4 hodiny denně trénoval, o bvýkendech závody, stíhal sem se učit a chodit se bavit na diskotéky, smál se, ze všeho měl srandu. Můj život je otočenej o 100%, jsem jakdybych umíral nebo byl invalida, teť nemůžu nic, sportovat, bavit se, pracovat, zanechal jsem kvůli tomu studium na vysoké školy. Pokud bych se nevyléčil nemohl bych ani zaopatřit rodinu a manželku, to by pak život něměl už vůbec žádnej smysl. Tak prosím o radu. Moc děkuji.
23. Červen 2010 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Petra (anonym)
Petře,tady ti poradí opravdu asi jenom psychiatr. Víš,je těžké radit takhle na dálku. Bude k tvé nemoci patřit spousta věcí,které tuto nrmoc vyvolaly. Neházej flintu do žita a snaž se toho psychiatra najít. Určitě se časem i vrátíš na školu i když si myslím,že učení tě ještě více zatíží,,,
23. Červen 2010 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Paní Suchánková, jaké...a doktor Vám řekne, že 100% neumřete, jako když stavař postaví dům a řekne bude stát? Prosím Vás pane objektivní, lékařům dnes a denně umírají pacienti a jakou zodpovědnost nesou oni? Řeknou, že zemřel na zástavu srdce, rakovinu, selhání jater a hotovo a je jim to úplně fuk. Prostě lidi umírají. Tak nedělejte laskavě z lékařů nějakou garanci zdraví a léčby. O těch nemocech kde si vůbec neví rady ani nemluvě.
24. Červen 2010 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
objektivní (anonym)
a doktor Vám řekne, že... Lékař nese zodpovědnost za léčbu, z té se zodpovídá, ano lidé umírají, léčba někdy není úspěšná, pacient přišel pozdě, třeba díky léčiteli,..lékař pochybil,.. Ukažte mi léčitele, který si vede dokumentaci, který se zodpovídá z léčby,.. Většina těch léčitelů má IČO na úplně něco jiného a ve finále není komu co dokazovat, za své rozhodnutí si může sám pacient. Lékař se svázán léčebnými postupy, léčitel si může plkat co chce, není ve stresu. Aby jste rozuměl, já nejsem proti seriozním léčitelům, já jsem proti podvodným a nevzdělaným léčitelům. Myslím si, že by měli mít stejná práva, povinnosti a postihy jako lékaři. Pokud si pacient vybere léčitele, proč né, ale se vší zodpovědností. Je spoustu léčitelů, kteří do krve kritizují chemoterapii, ale když nemoc postihne je tak poslušně leží na kapácích a nechají do sebe pouštet ty "jedy". když jsem byl nemocen, tak tam takový jeden byl, přiznal, že lidi odrazoval od chemoterapie, ale když došlo na něho, tak nejednou změnil názor :-)), jen se ptám kolik lidí on sám beztrestně zničil :-((.
24. Červen 2010 - 14:30
Obrázek uživatele Návštěvník
ADA (anonym)
Petr!naco vlastne este cakas?uz davno si mal byt u psychiatra.neodkladaj to.Mas ukazkove depresie a uzkostne stavy.....neboj,bude to dobre uvidis.Ale pomôze ti fakt len psych.Nasadi Ad a do mesiaca sa budes mat urcite lepsie.Tak vela stastia.
24. Červen 2010 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan H. (anonym)
Pomožte mi někdo, dejte...Petře prosim napiste mi,mam podobne potize jakobych se videl ve vasem prispevku.Napiste na mail jeha@email.cz...dekuju
7. Červenec 2010 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
brona (anonym)
dobri den muzete mi napsat projevi rakovini tlusteho creva nebo konecniku taki krvacim ale az po stolici a docela dost ale nemam zadni bolesti jak jini co maj hemeroidi a slisel sem ze pri rakovina na zacatku neboli taki
5. Květen 2011 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
dobri den muzete mi napsat...Ahoj, dojdi si k lékaři a nech se vyšetřit. Krvácení je příznakem více onemocnění, nejen té nejhorší. Jen tak se uklidníš. Držím palce.
5. Květen 2011 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
dobri den muzete mi napsat...Rakovina tlustého střeva se projevuje především střídáním průjmů a zácpy. Průjen provází tzv. meléna( Černá, kovově lesklá stolice. Působí to natrávená krev). Pokud je krev jasně červená, čerstvá, tak se v 90% jedná o hemoridy. Ty nemusí bolet. Někdy je provází štípání a pálení. V každém případe MUSÍTE navštívit lékaře. Já bych vás nejdříve poslala na proktologii, kde vám vyšetří konečník a pro jistotu i na kolonoskopii. Tam je vyšetřeno celé tlusté střevo. Není potřeba se bát , výkon je dnes velmi šetrný a rychlý. Takže žádné bolesti. V žádném případě se samozřejmě nemusí jednat hned o rakovinu. Může vám krvácet polyp. Potřebovala bych od vás trochu více informací
5. Květen 2011 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
brona (anonym)
dobri den nevim jak bich to este popsal ale mival sem to hlavne gdis sem vipil nakej tvrdej alkohol ale tet uz mi to krvaci igdis ho nepiju proste nejdrif mam normali stolici bes krve a jak ukoncim stolici tak mi zacne tec kref muze te mi poradit gdis sou to ti polibi nebo hemeroidi jake maste nebo praski nebo caje na to pomahaj dekuji
6. Květen 2011 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
dobri den nevim jak bich to...Žáné čaje vám nepomohou. Můžete si koupit mast a čípky Faktu na zmírnění bolesti. Ale musíte k lékaři. To co popisujete vypadá opravdu jako hemoroidy.
6. Květen 2011 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
dobry večer dlouhodobě mi krváncí z konečníku čerstvá krev,není rudá..krev vyteče,ještě dřív než vyjde stolice a to tím stylem že to ze mě vystříká jak když má člověk průjem..tak se chci zeptat jestli někdo nevý čeho to jsou příznaky?? děkuji mám celkem obavy protož prarodiče měli rakovinu tl.střeva i jejich rodiče... Pa.Fait@email.cz
8. Květen 2012 - 0:28
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
dobry večer dlouhodobě...Pavle, zcela na rovinu, zde nečekejte jiné rady, než se okamžitě objednat na vyšetření na internu. Čím dříve tím lépe
8. Květen 2012 - 6:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Dejte STOP rakovině - vyléčení všech onkologických onemocnění. Mohu potvrdit, že za 2 týdny bývá i o 50% menší nález. Pomohla mi domácí léčba přípravky bez vedlejších účinků. Ale hlavně zde NIKDY NENÍ POZDĚ!! Email: stop.rakovine@email.cz
3. Listopad 2013 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
vyléčení všech (anonym)
Dejte STOP rakovině -...Lžeš, šmejde! Neexistuje universální léčivo na všechny typy rakovin! Zalez zpátky do kanálu, zmiz!
3. Listopad 2013 - 20:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama