9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rakovina - léčitel?

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
Dobrý den, babičce diagnostikovali rakovinu, nyní je v nemocnici a měla zatím 3 chemoteparie, má nádor kolem vaječníků a doktoři se ho chystají vyříznout. doma jsme o si o tom zjistili řadu informací a kdyby jsme věděli dřív jak to v konvenční léčbě rakoviny chodí, myslim že by sme jí do nemocnice ani neposílali. Shrnutí je v tomto filmu který doporučuji shlédnout http://www.youtube.com/watch?v=cLHRTz3oMsc Tímto článkem bych se chtěl zeptat, zda neznáte nějakého léčitele, který se zaměřuje na rakovinu, aby nám nějaké informace doplnil a tak poslal nás na správnou cestu.
9. Červenec 2014 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Přesně tak (anonym)
Pokud vám bude nějaký...Souhlasim. Akorát z vás ten šarlatán bude tahat peníze a vy mu budete platit jako mourovatí.
30. Červenec 2014 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Dobrý den, babičce...Pokud vám bude nějaký léčitel tvrdit, že umí cokoliv léčit, tak je to podvodník!!!
30. Červenec 2014 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nemohla jsem léta přes pomoc lékařů otěhotnět, tak jsem na radu kamarádky navštívila léčitele. Nyní mám 3.letou holčičku. Doporučila jsem ho jiné paní se stejným osudem a před měsícem porodila.
10. Květen 2015 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano, (anonym)
Nemohla jsem léta přes...tady třebas pomůže,ale co se týká rakoviny samotné,tak bych vůbec nevěřila.Jinak jsem znala muže,který kouřil pouze příležitostně,občas,nepravidelně.Měl čas,volno a s kámošem narazil na nějaké představení,kde měl být léčitel-bylo to zdarma.Léčitel hned při svém příchodu řekl,aby opustili sál všichni kuřáci.On s kamarádem seděl dál,chtěl si to představení pouze poslechnout,v té době měl čas,volno a tak víceménně tam byl z nudy.Najednou k němu přišel léčitel a říkal mu,jestli by mohl opustit sál,on se podivil a léčitel mu řekl,že je kuřák.Byl z toho úplně v šoku,protože on nekouřil denně pravidelně,přesto to ten léčitel poznal.O jakého se jednalo ale netuším.
10. Květen 2015 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
sarlatanu (anonym)
Je všude hodně, a mezi lékaři též. Ovšem lékař má diplom, a tak může téměř vše. Kolik lidí doktoři zahrabali, se moc nemluví. Ale pak se řekne, nedalo se nic dělat, ačkoliv to není třeba pravda. Leciteli vyctou že nemá vzdělání, a tím pádem nemůže přece umět léčit. Je to podobné, jako když by někdo tvrdil, že rumunský cikán, který nemá vzdělání, konzervatoř, nemůže umět hrát na housle... Umí, a často lépe než vzdelanci. Měl by se přijmout buď zákon, či by měli být léčitelé rozumně kontrolovani, jestli aspoň trochu něco umí.
10. Květen 2015 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Těch (anonym)
opravdových je moc,moc málo.
10. Květen 2015 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Janu (anonym)
Zřejmě je léčitel výkonnější než partner.
11. Květen 2015 - 17:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama