12 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Quinton

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ErikaB (anonym)
Ahojky, byly mi jedním známým doporučeny ampulky Quinton. Chtěla jsem si přečíst nějaké recenze, ale žádné zkušenosti od uživatelů jsem nenašla. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli mátě někdo z vás zkušenost a mohl by mi, prosím poradit, jestli tyto ampulky stojí za vyzkoušení. Předem děkuji :)
19. Únor 2017 - 18:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Ahojky, byly mi jedním...Eriko já jsem o ampulkách Quinton už také slyšela,ale bohužel mě odradila vysoká cena za jednu ampulku a prý se musí brát dvě denně.Ale pokud by to opravdu mělo pomoct,tak co by člověk pro své zdraví neudělal, že?:)
21. Únor 2017 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
vilma (anonym)
Ahojky, byly mi jedním...Dobrý vecer :-) Ja se hlasim se svou zkusenosti :-) Mela jsem obdobi, kdy jsem byla neustale nemocna. Brala jsem jedny antibiotika za druhymi a skoncilo to tak, ze moje telo se sesypalo jako domecek z karet. Metabolismus se mi uplne zblaznil a imunita na bode mrazu. Zkousela jsem ruzne alternativy, ale zadna neprinesla dlouhodobejsi vysledky. Zkusila jsem jednu pani doktorku, ktera se zabyva homeopatiky. A prave ona mi rekla o morske plazme Quinton. V te dobe jsem byla ochotna zkusit opravdu vse, tak jsem si objednala ampulky na nekolik tydnu a opravdu pocitve rano a vecer je brala. Uz si napamatuju presne, kdy se dostavily prvni vysledky. Kazdopadne je to beh na dlouhou trat, ale stoji opravdu za to. Ano, investovala jsem do toho nemale penize, ale az je clovek na hrane se zdravim, je ochoten opravdu investovat cokoliv. Opravdu si zkus ampulky objednat, ja jsem ze zacatku byla taky skepticka, ale vysledky jsou opravdu neuveritelne :-)
24. Únor 2017 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
ErikaB (anonym)
Dobrý vecer :-) Ja se hlasim...Milá Vilmo, mnohokrát ti děkuji za tvůj milý příspěvek. Jsem ráda, že ti mořská plazma pomohla a asi se odhodlám si ji také objednat. A užíváš ty ampulky Hypertonic nebo Isotonic? Je mezi nimi nějaký zásadní rozdíl? A z kterého obchodu si je objednáváš? Asi mám hodně otázek, ale budu vděčná za tvoje zkušenosti :)
25. Únor 2017 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Panebože (anonym)
Jste fakt slepice - tomu věříte ????
25. Únor 2017 - 17:43
Obrázek uživatele Návštěvník
.......... (anonym)
No právě, pít mořskou vodu..je nesmysl
25. Únor 2017 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
omg (anonym)
No právě, pít mořskou...Nesmysl je jíst fastfoody, utrácet prachy za zlato, auta a nezdravé jídlo... to je podle mě nesmysl. Mořskou plazmu znám, taky si myslím, že je to drahý, ale rozhodně ne nesmysl, zabývám se alternativním přístupy ke zdraví a mnohdy se nechci vracet k ničemu jinýmu. PS mořská voda se nepije tak jak si představuješ, jsou to malý dávky mořský vody z planktonovejch oblastí. Ve velkym množství je to samozřejmě blbost. Tvoje vlastní buňky z mořský vody žijou...
1. Březen 2017 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Vabiš (anonym)
No nepoškodí to, mastif kapsu někomu, kdo z takové voloviny udělá byznys......to sorry jako
1. Březen 2017 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
babička :-))) (anonym)
Mám jednoho vnuka; on je disl.ectic; anno.rectic a žral by jen lívance; prej sou dobré; placebo efectlívance tkví v mém důchodu!; Ještě ba.bka; ten náš b.lb dyslectic; annorectic všude nás jen pomlouvá Hňu-p jeden lívancoví :-)));
1. Březen 2017 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Ahoj Eriko, dlouhodobě se zabývám zdravým životním stylem, stravou a opravdu mi není jedno, co do svého těla dávám. Quinton mi byl taktéž doporučen jednou známou, která ho užívá minimálně rok a je z výsledků nadšená. U každého se samozřejmě doba, kdy pocítí výsledky velmi různí, ale já jsem účinky Quintonu rozpoznala už cca za 21 dní. Nyní ho užívám už něco málo přes půl roku a opravdu je jeho účinek fantastický. Pokud máte tu možnost, určitě neváhejte ampulky vyzkoušet. Pěkný večer, Anna.
21. Březen 2017 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
ErikaB (anonym)
Milá Anno a Vilmo, jsem ráda za Vaše kladné komentáře, mockrát Vám děkuji, že jste mi věnovaly pár minut. Je skvělé, že Vám mořská plazma pomohla a jsem, částěčně i díky Vám rozhodnutá si ampulky zkusit také objednat. Jen moc nevím, kolik bych jich denně měla brát. A odkud jste si je objednávaly Vy? Ještě jednou Vám děkuji a přeji hezký večer.
22. Březen 2017 - 19:38

Přidat komentář