4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

puchýře na rukou, borelioza

10. Září 2018 - 0:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Už cca půl roku mne trápí puchýře na rukou a nohou. Nejdříve se objeví jako malý svědivý vodnatý který se postupně zvětšuje až do cca 1cm, puchýř je poté tmavě červený se světlým vodnatým okrajem (foto mohu poslat). Puchýře jsou velmi bolavé a přitom svědivé. Po pár týdnech jakoby vyschnou a kůže se začne odlupovat. Nevím jestli to nemůže mít nějakou souvislost s léčbou boreliozy kterou jsem prodělal. Byl jsem na kožním i u alergologa a imunologa ale mastičky nezabírají a nikdo mi vlastně neřekl co to je. Zdá se mi že se to hlavně objevuje po prochladnutí rukou.
14. Květen 2014 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
silvie (anonym)
Dobrý den nedávno sr mi udělal puchyr na ukazovacku a ve vnitr je dírka. Celý prst mě brni a bolí... Zasla bych si stím k doktorovy ale mám měsíční dítě a nestíhám skoro nic... Děkuji za odpovědi. Kopecka
18. Listopad 2017 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
A.S. (anonym)
Silvie, tento projev souvisi se střevem.To můžete posoudit sama jestli něco pozorujete při vymesovani a traveni.prujem nebo zacpa.Chtelo by to omezit pecena jidla ve strave a streva cistit. Na ruku si můžete davat vlhkou bavlněnou rukavici přes ni igelitovou rukavici, zaparovat přes noc.Hlavne zlepsit stav strev.
18. Listopad 2017 - 18:59

Přidat komentář

Reklama

Reklama