9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

PSYCHOPATOLOGIE levičácké osobnosti

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
http://www.white-media.info/psychopatologie_syndromy_levicactvi.html Co si o tom myslíte ? Ten článek vypadá odborně napsaný.
3. Listopad 2010 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
neplatí to však o naší "levicové" čssd - ta kvůli hlasům naslibuje jakékoliv levicové či pravicové sluiby, jen když se zavděčí voličům
6. Listopad 2010 - 17:23
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
...o)))
6. Listopad 2010 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Nanda (anonym)
Hm-já mám jiný problém-psycho-je matka mé švagrové.Ta se snad narodila na opuštěné planetě a trpí tím,že vše"je moje" a přivazuje si vše-od vidličky až po manžela.Patologické vlivy-síla.
7. Listopad 2010 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Zarudlíci (anonym)
jsou skutečně psychicky nemocní. Mají představu, že by jim stát kde co měl platit. Normální je, že se každý má postarat sám o sebe. Jistě se to netýký handicapovaných, ale těch není tolik.
8. Listopad 2010 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Mahtiel (anonym)
...Myslím, že článek napsal nějaký xenofob a rasista. Je docela nebezpečné kamuflovat takové myšlenky do hávu skoro vědeckého.
8. Listopad 2010 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Syri (anonym)
Myslím, že článek napsal...Ono vědecky se dá napsat každá blbost, stačí použít cizí slova, zvolit správnou formu a hned to pro někoho vypadá, že na tom něco bude. Ale když nebudu zabředat do toho, co je přirozené a správné a co ne, tak už nesedí to spojení levičáctví a vstřícnost vůči emigrantům. Právě většina levicově smýšlejících lidí, u nás zejména na venkově a menších městech, je silně xenofóbních a o nějaké nepřirozené vstřícnosti vůči emigrantům nemůže být řeč.
8. Listopad 2010 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivo (anonym)
Jde o přehnanou pravdomluvnost v sociální oblasti a chorobnou lhavost v ekonomické oblasti, takřže rozdvojená osobnost,podobně jako kapitalistická osobnost,která toto má naopak. Ať tak či onak, pravdomluvný člověk neexistuje. A když už ano, tak je to psychopat. Člověk, který vůbec nelže, by totiž neměl fakticky používat ani prosociální lži, což ho okamžitě katapultuje do role společenského vyděděnce. „Většinou se jedná o lidi, kteří trpí nějakou psychickou poruchou a neumí v každodenním životě prosociální lži používat. Velmi rychle tak narazí. Nebo naopak jsou zase tací, kteří lžou úplně pořád a jiný typ komunikace neznají a nepoužívají. Těm už ale říkáme patologičtí lháři,“ vysvětluje Lenka Mynaříková.
11. Leden 2018 - 14:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama