1632 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Je to psychické týrání?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Ahoj, nevím, jestli to, co se mně děje, nelze považovat za psychické týrání. Měla jsem krátce přítele, chtěl i se mnou bydlet. Pak, z ničeho nic obrátil, bylo to po akci s kamarády, a "odkopnul mě". Chvíli byl klid, ale pak jsme se zase začali scházet. Jen jako kamarádi, ale sklouzlo to i k sexu. Nechce mě za přítelkyni, prý mě nemiluje. Vždy, když se odpoutám a cítím, že už je vše fajn, začne znovu být milý, pozorný, říká mi, že mě má moc rá jako kamarádku. Opět skončíme u sexu. Opět mi nabídl, abych s ním bydlela, a v zápětí na to to opět odvolal. A toto je pořád dokola, už přes rok. Dělá si co chce a já nesmím se k tomu ani vyjádřit, protože tím ho omezuji. Chová se neférově, klidně zruší naši schůzku a domluví si něco s kamarády (ten jeden je fakt divný ...). A když se ozvu, je hádka ... ta vyustí po všem možném v to, že se mi omluví, že ví, že mě trápí a že to vím, že je takový hrozný a že pochopí, že se s ním už nebudu chtít nikdy vidět a takové řeči, že prý mu osud určil, že zůstane sám. Nechce se ženit, nechce prý s přítelkyní bydlet, ale mě to nabídl už 3x --- a taky z toho sešlo. Včera byla poslední hádka a já si řekla, už dost, už nemůžu. Ale miluji ho, ostatní tvrdí, že on mě má prý taky moc rád, ale toto přece není vztah. Snažím se z toho vymanit, ale je to těžké, moc to nejde. Jeho otec je to samé a dělal toto své rodině. Jeho bratr se ale odstěhoval a je v pohodě. Ten můj "kamarád" - ten ne. Jak to toho ven? Ráda bych mu i pomohla, ale on nechce o ničem mluvit, jen o tom, co on uzná za vhodné a rozhodně to není takovéto téma. Někdy se bojím i na cokoliv zeptat, protože se oboří, snaží se být pořád lepší než já. Zažil někdo něco podobného? Je jediná cesta z toho vycouvat a nějak se obrnit, když znovu začne naléhat? Ráda bych mu pomohla, ale to asi nepůjde, když nechce. Děkuji.
21. Červenec 2007 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Ten druhý vždy zajde tak daleko,jak mu to dovolíme.Takže je to vyloženě na vás: říct mu,chlapče takhle tedy ne,najdi si na svý hrátky jiný tele.Ovšem, obávám se, že na tohle nejste dostatečně silná osobnost,když takovou dobu sebou necháte zametat.Takže asi budete pořád v pozici trápeného.
25. Červenec 2007 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
pro (anonym)
Celkem knižní případ psychického týrání, čili metoda "cukru a biče". Jakmile se ozveš, nasdtoupí udobřování, lítost a začne to znovu a pokračuje tak dlouho, dokud to trpíš .. a pak zase stejný scénář.Pomoci takovému člověku nelze, protože se nezmění a pokud si najde jinou partnerku, tak podobnou, na které bude provádět stejné "pokusy". Klikni na nějaké heslo jako třeba bílý kruh bezpečí nebo domácí násilí a rozhodně se poraď s odborníkem. Sma. Příteli se nezmi%nuj, protože by z toho byl srdcervoucí nářek, jak on se snaží a jaká ty jsi nevděčná a nakonec by mohl prohlásit, že jsi zralá na psychiatrii. Ty, ne on. Nebývá to lehká cesta, ale pokud v takovém vztahu zůstaneč, zničíš se. Nevěř, že by to zlepšilo dítě nebo cokoliv jiného. Pokud budeš mít možnost si promluvit se ženami s podobnými problémy, bylo by to dobře, protože nejsi sama. Navíc takový muž /výjimečně i žena/, navenek vypadá jako milující, který by ti snes modré z nebe.
25. Červenec 2007 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
"Někdy se bojím i na cokoliv zeptat"... Helo, o čem ještě přemýšlíš??? Nohy na ramena a pryč, najdeš někoho normálního... Přečti si diskusi domaci nasili na www.rodina.cz, jak to pak za čas končí. Jste na začátku vztahu a takovéto problémy? Už po roce? Udělal si z tebe loutku pro vlastní "potěšení", přijdeš mi inteligentní, uvědomuješ si to. Zapracuj na svém sebevědomí a pusť ho ze svého života. Tohle nemáš zapotřebí. Souhlasím plně s předchozím příspěvkem, skončila by si z něj na psychiatrii. Držím Ti palce!
25. Červenec 2007 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Ahojte, díky za Vaše názory. Plně si uvědomuji, že to není v pořádku a že se jen trápím. Žádný příjemný a pěkný vztah, ve kterém se člověk cítí šťastný a spokojený. Jen já jsem někdy taková "charita" - pomůžu lidem, není mi lhostejné, když mají problémy a tak. Ale v tomto případě jde o mě a jak říkáte - musím z tohoto kolotoče hodně rychle pryč. Postavila jsem se a řekla jsem dost, takto se mnou jednat nebudeš. A výsledek - viděla jsem ho včera (bohužel jsme taky kolegové v práci) - vypadá jak troska. Nespí už 3 dny, je hubený jak pes, černé kruhy pod očima, mě se ani neumí pořádně podívat do očí, uklidňuje se cigaretama ... je mi ho líto. Ale má vina to rozhodně není, že on je buran a neumí se chovat k ženám. Jsem ráda za Vaše nestranné názory, vidím, že to, co cítím já, se opravdu děje a já si svůj život zničit nenechám.
26. Červenec 2007 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
pro (anonym)
Helo, jen si hlídej svoje "území", abys mu na nespavost, černé kruhy a zřejmě deprese nenaletěla znovu. Ta nevyspaná chudinka s kruhy pod očima a balíčkem cigaret CHCE vypadat jako troska, t.j. aby si jí v práci všimli a samozřejmě se zeptají, proč je tak zdrcený, on se staženými svaly odvětí skomírajícím hlasem, že se trápí pro tebe, protože neví, co se s tebou najednou stalo, že si není vědom, že by ti něco udělal, když přece by ti snesl modré z nebe. Když se někdo nabídne, že s tebou promluví, tak okamžitě odmítne, ovšem tak, aby první, co dotyčný udělal, bylo jít za tebou a popsat jeho velké trápení. Takže nakonec na tebe kolegové a spolupracovníci mohou činit i nátlak, abys s tím něco udělala, když on tak strašně trpí a za nic nemůže. Jakmile s tím "něcouděláš", budeš zase přesně tam, kde tě chtěl mít. Je dobře, jak píše Monča, si přečíst nějaké příspěvky, protože např. ženy s dětmi jsou na tom hůř, tam často není kam odejít. Máme známé, už důchodce, kde něco podobného trvá léta a stále se to zhoršuje. Paní si stěžuje, ovšem odejít nedokázala. Poslední výsřelek pana manžela je ten, že než paní ráno odejde na zahradu, pán odmítne snídani, s tím, že nemůže jíst /protože takový život, jako má on, už nelze snášet/. Jakmile se ovšem zavřou dveře, tak vybrakuje ledničku. Odpoutání je někdy velmi těžké a čím déle vztah trvá, tím horší, protože žena nakonec hledá za všechno vinu u sebe, že kdyby byla jiná, partner by takhle nereagoval. Omyl, je to v něm a ničím to nezměníš.
26. Červenec 2007 - 8:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Helo, drž se, přesně jak píše pro - 100% souhlasím. Nátlak v podobě "ublížené chudinky" 100% přijde, možná tě bude i pomlouvat... buď na to připravená a vytrvej, jinak se z toho nevyhrabeš. Přeji ti hodně vytrvalosti a síly, budeš ji potřebovat. Je to jen psychický manipulátor, až zase začne, tak si na to vzpomeň a nenech sebou manipulovat. Vím, o čem mluvím, já to dítě už mám a rozvádím se, naštěstí jsem soběstačná. U mě je to ve stadiu otevřeného vyhrožování a pomlouvání u úřadů a všude po známých... nejsi na tom ještě tak špatně:))))))))
26. Červenec 2007 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Helo, drž se, přesně jak píše pro - 100% souhlasím. Nátlak v podobě "ublížené chudinky" 100% přijde, možná tě bude i pomlouvat... buď na to připravená a vytrvej, jinak se z toho nevyhrabeš. Přeji ti hodně vytrvalosti a síly, budeš ji potřebovat. Je to jen psychický manipulátor, až zase začne, tak si na to vzpomeň a nenech sebou manipulovat. Vím, o čem mluvím, já to dítě už mám a rozvádím se, naštěstí jsem soběstačná. U mě je to ve stadiu otevřeného vyhrožování a pomlouvání u úřadů a všude po známých... nejsi na tom tak ještě špatně:))))))))
26. Červenec 2007 - 15:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Jasně, je mi sice strašně bídně, ale nějak to půjde. Nikdy bych nevěřila, že je to tak těžké nenechat sebou manipulovat. A to jsem si vždy říkala, že chlap na mě nesmí vztáhnout ruku. Je to dost zákeřné. Mám ještě jeden takový zvláštní pocit - já si nejsem jistá, jestli je orientovaný čistě na ženy. Nevím, jednou mě miluje, pak si volá s kámošem, pak mě nenávidí. Ten kámoš mu vyvolává jak o život, když ví, že jsme spolu. Jeli taky spolu na dovolenou, tráví spolu hodně času, dotyčný mu volává i 5x denně, ať s ním zajde na nákupy a tak. Ale vím, že přítelkyně si sem tam nechází. Ale trvalý vztah nemá. Ten můj "nevím co", se i chová podivně v případě, když vidí homosexuála. Mě je to naprosto jedno, jestli on nebo ona je na stejné pohlaví. Respektuji to. On se ovšem otočí a začne se chichotat --- on je teplý, že??? To mě jednou tak vytočilo, že jsem mu řekla své, že není normální. Je to přece jeho věc, jak je orientovaný. Pak má ty silné řeči - fuj s chlapem v jedné posteli bych nespal, jaký to je humus a tak. Když je v televizi sex se ženou, tak se stydí se na to dívat ... vesměs i na mě se stydí dívat a zároveň se stydí přede mnou. Já dokonce na toho jeho kamaráda žárlila ... takový ten vnitřní pocit. Se mnou mu to stačilo 1x za měsíc, takové to maximum. Nebo pak šel za jinou - nějakou náctiletou. Ale mám z toho divný pocit - není bisexuál? Bohužel už jsem tak jednou narazila - bývalý přítel byl na chlapy a ženy měl na to, aby vypadal normálně. Dá se to nějak poznat? Nevím, ale jeho chování je víc než divné ... už jsem se i zeptala (v afektu, jak jinak) - tak byl výbuch smíchu, že mám paranoju, ale ať si tedy myslím, co chci. To bylo vše. Nechci znovu narazit na někoho, kdo v tom nemá jasno. Už mi to v celku stačilo. Nevím, jestli je na ženy či muže, ale jeho chování je v mnoha směrech podobné jak u toho bývalého. Ale na to člověk přijde až po čase.
26. Červenec 2007 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohunka (anonym)
Helo, jestli u toho chlapa bydlíš, tak okamžitě si vezmi tašku, naházej do ní své věci a šupky dupky PRYČ! Ani neříkej ahoj a ani se neohlížej. Jsi určitě mladá, mládí máš jenom jedno, život před sebou a nesmíš si to vše kazit s takovým člověkem. Prostě o ničem už nepřemýšlej a upaluj pryč. Chce to trochu hrdosti, nosánek navrch a 100x za den si opakuj větu : "Přece já, Hela, si nebudu kazit svůj krásnej život s takovým blbečkem." Tak hodně štěstí a věř, že ten nový kluk už na Tebe čekám za rohem....:-)))
26. Červenec 2007 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanesa (anonym)
Ahoj Helo, souhlasím s již napsaným a radím jeden rituálek pro odpoutání se od něj: vem si bílý čistý papír, nahoru napiš jeho jméno, pod to heslovitě vše, co bys mu chtěla říct, pak mu v duchu poděkuj za vše dobré, co jste spolu prožili, představ si ho před sebou a jakousi světelnou šňůru od srdce k srdci, která vás spojuje, pak vezmi pomyslný meč, nůž, nůžky a tuto šňůru přesekni, nebo spal ohněm, nebo ji vyrvi ze svého srdce, prostě si představ, jak se toto spojení ruší, musí to být hodně inteznívní představa, nakonec onen papír spal. Můžeš později v duchu podporovat svoji představu naprosto volné a samostatné bytosti. Pokud by rituálek nezabral hned napoprvé, je-li spojení velmi silné, můžeš ho opakovat. Zatím mám jen pozitivní ohlasy na tento rituálek. A ještě něco: Lítost nemůže nahradit lásku. Držím palečky :)
26. Červenec 2007 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
Ano Helo tohle je hrozné co píšeš,pryč pryč pryč.Je to podlec a tyran.
26. Červenec 2007 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Hledám lékaře, který by mi předepsal a prodal některé léky, jedná se zejména o antidepresiva. (Seropram + Rivotril / Lexaurin) Mám problém si to prosadit u mého lékaře. Můj email je n.pet"centrum.cz
28. Červenec 2007 - 5:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Honzo, protiřečíš si, když je potřebuješ, je jeho povinností je napsat, jinak je asi nejsou nutné, jsou to totiž léky na dlouhodobé užívání.
28. Červenec 2007 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Miláčku, má jmenovkyně. takového muže mám za manžela, bohudík bydlím ve svém bytě 100 km od něj. Měla jsem se k němu přestěhovat, k čemuž nedojde, podám žádost o rozvod. Toto začalo po svatbě, když se projevil skutečně. Venku se projevuje jako nejlepší muž, doma je to : domácí násilí, psychické vydírání, manipulace, ignorování mých potřeb, sobec, který používá pro své potřeby ponižování, urážky a vyhrožování celé mé rodině. Nadělal spoustu dluhů, aby zveleboval barák po rodičích, jemu zatím patří jen 1/4. Má vyplatit sestru, ale ignoruje každého. Vezme si tam podnájemníky, aby je pak vyhnal na ulici, jako vyhání mě, pokud mu nedám všechny peníze, nedržím hubu a krok. Jsem mu prý podřízená!!! Všechny jeho neúspěchy jsou jen a jen má vina. Odjížděla jsem často v noci domů. Těšil se na mě, byl sex, plánoval budoucnost pak se ožral a začalo týrání.Toto chceš? Charitko? Oni ví, koho si vybrat. Jsem silná osobnost a na psychiatrii skončí on. Já už nereaguji na to, že nemá peníze. Jsou to dluhy na jeho majetku. Nedám mu už nic. Nemá ani na jídlo. Nelituju ho. Někdy jsem přijela, že zaplatím nějaké účty, ale opil se a už jel...Odjela jsem dřív než peníze dostal. Pak mi volá, co jsem to za manželku, že slibuju, že mu pomůžu a skutek utek. Vůbec si nepřipustí vlastní chybu. Takto se stupňuje to, co prožíváš teď. Všechny odpovědi byly správné. Choval se tak vždycky a taky tak dopadl. Nikdo z rodiny ho nechce vidět, ani jeho synové. Ale!, oni jsou nevděční. Nevím, nějaký smysl hledám za vším, proč jsem ho měla potkat. Asi jako silná osobnost jsem ho měla nechat dojít tak daleko, kde je. Vždycky s každým zametl on, vždy našel někoho, kdo mu pomohl. Byla to jeho máti, ale už nežije.Ukázalo se, že je neschopný vést samostatný, zodpovědný život. Bude si hledat "tu hodnou" a rychle zapomene na tu bestii jako jsem já. Pochopitelně, ode mě už nic nekouká. Jenže, tolik lekcí jsem se mu snažila dát, jede vysloveně proti vlastním zájmům, ani to mu nedojde. Soupeří kdo z koho! To je manželství? Takže, nenapravitelný, z tyrana se mění v oběť, v hlavě mu šrotí jen to, jak mě dostat tam kde potřebuje (žádné zdrcení, 3 dny nespí, kouří). Heli, to si pleteš, proč se tak chová, on netrpí, on vymýšlí další akce! Nemá rád nikoho, ač se tak tváří. Neví, co je láska. Přesný popis tvého případu. Přesvědčila jsem tě? Přivolá tě, promiň, zašuká si, odkopne tě a ty budeš stále skákat přes jeho hořící kruhy...v tom vidí on smysl svého života a ty???
29. Červenec 2007 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Ahoj Heli, když jsem si to přečetla, tak mi naskočila husí kůže. Máš pravdu, jsem si toho vědoma, že to tak je, je to herec, kterému záleží jen na něm samotném. Já mu už ukázala, že se mnou tato hra skončila. Dost jsme se ve čtvrtek nepohodli, ale ze mě muselo ven to, co se za tu dlouhou dobu nahromadilo. Ostatně, jak jsem se od něj dozvěděla, vše byla má chyba - on přece nechtěl vztah a já to věděla, já si jen vše vykládala tak nějak jinak - to, že říkal, že mě miluje, že je hloupý, že se se mnou rozešel, to, že potřebuje mé objemutí, že se popral s mým kolegou, když si na mě dovolil šáhnout nebo to, že mi nabídl bydlení - to prý byly vše jen takové vtípky nebo prý se opil a nevěděl, co dělá. Takže sručně z jeho strany ---- má chyba, že jsem si to vykládala po svém. Jak jinak --- on přece chybu udělat nemůže, on je pan dokonalý. Když jsem se vybouřila (a pomohlo mi to, protože jsem konečně mohla říct vše, co si myslím), tak pak začal to své vysvětlování, proč a jak, a že mezi náma není ta správná jiskra na vztah a nevím co všechno. Na závěr samozřejmě dodal ... kdykoliv prý budu mít chuť, tak mu mám zavolat, že si o tom znovu promluvíme. ... není o čem, nikdy nebude mít pro mě uspokojivou odpověď na to, co napáchal. Občas si říkám, tak jak ty, proč jsem si s ním musela začít zrovna já. Vzalo mi to rok a půl života. Když jsem se z toho před tím dostala po půl roce, tak mě do toho zatáhl znovu a jsem tam, kde před tím. Štve mě to, protože mám teď zvláštní přístup k mužům - nemám chuť se jim podřizovat, dělat to, co by si oni přáli, abych třeba udělala, cítím to v sobě jako vykořisťování. Ráda bych jen obyčejný partnerský vztah, kde si jeden váží druhého. Věřím, že to přijde ... ale teď toho rozhodně schopna nejsem, zase do doby, než se z toho dostanu já sama v sobě. Ale on by se měl jít léčit a netrápit ostatní kolem. Jestli chce, tak ať si žije jak kůl v plotě, ale to by ho asi neuspokojovalo, ... ? Toto rozhodně není má představa o budoucím životě - žít sama, jednou za měsíc si zajet pro sex a pak se šupky dupky vrátit k sobě domů, aby si on mohl dělat co chce. Protože si prý na svou svobodu nenechá šáhnout. Existují ovšem ještě ti "správní chlapi"?
29. Červenec 2007 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj Heleno, je to hysterik, všechna slova jsou zbytečná, vykašli se na něho. Dej si pozor, aby další vztah nebyl podobný.
30. Červenec 2007 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Hela (anonym)
Ahojky, no zmatek na zmatek. Divný to bude. Jak se říká, když někdo s Vámi nezachází pěkně, tak se zachovejte podobně jako zrcadlo, aby pochopil. Neublížila bych mu, ale byla jsem tvrdá tak, jako on. Výsledek - vše se obrátilo naruby. Dotklo se ho to, chtěl to řešit a popovídat si o tom, proč se takto chovám, cítil se dotčený a zraněný. Najednou mu vadí, že s ním zacházím jako on se mnou??? Rozum zůstává stát.
31. Červenec 2007 - 7:38
Obrázek uživatele Návštěvník
pro (anonym)
Helo myslím, že takový vývoj,jak píšeš,všechny příspěvky tady naznačují, protože jakmile takový člověk vidí, že se mu oběť - promiň to slovo, ale jinak se to vyjádřit nedá-vymyká z rukou, tak okamžitě obrátí a začne být milujícím přítelem. Ovšem jen do té doby, dokud tě nebude mít tam, kde chtěl, t.j. na začátku. Nedělej si iluze, že by se změnil, pouze na čas změnil taktiku a za nějakou dobu budeš psát stejně, jako jsi psala první příspěvek, pokud u takového člověka zůstaneš.
31. Červenec 2007 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
anema (anonym)
Tohle dělají hysterici.nemá to nic s polečného s láskou a vlastně to ani nedělá plánovitě.Hysterici prostě takovéhle vlny potřebují.Neustále sebe i okolní svět udržovat v napětí a musí být středobodem dění a citového života pokud možno každého ve svém okolí.Nejsou vlastni ani schopni milovat-pouze pokud couvnete,dostanou neodbytný pocit,že vás strašně musí mít.Drámy...to je jejich živná půda.
3. Prosinec 2007 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Mám úplně stejný problém,jako Hela.Můj přítel je tyran.Ale nikdy si nic takového nepřipustí.Jsem s ním skoro tři a půl roku a úplně mě dostal na dno.Byla jsem vždy veselá a usměvavá a dnes?Jen se trápím a bojím se cokoliv říct,aby nebylo zle.A když chci ten vztah ukončit,kouká na mě jak na blázna,co vlastně chci.Že je vlastně ideál a já že jsem nevděčná.Při každý maličkosti na mě křičí,nadává mi,ale během chvilky je jak vyměněný.Jenže ve mně to je dlouho a nedokážu se s ním hned bavit.A opět je zle.Jsem urážlivá a vztahovačná... Už fakt nemůžu.Po přečtení vašich názorů slibuji,že se vážně pokusím odejít.Vím,že to nebude jednoduché,mám ho ráda,ale už teď mě dostal na dno a může být i hůř.
5. Prosinec 2007 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Lenko, mám úplně to samé doma už 20 let. Jenže jsem se v tom naučila chodit a diplomaticky s ním jednat, aby převládyly ty lepší stránky jeho povahy. Není to sranda, ale dá se to naučit. A ještě jedna dobrá zpráva, s věkem se to lepší...
5. Prosinec 2007 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Janino,já si myslím,že je to s věkem ještě horší.Jemu je 55 let a mně 39 let.A je to čím dál tím horší.A on to samozřejmě na svůj věk hází.Chová se jak buran.A to doslova.
5. Prosinec 2007 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Janina (anonym)
Aha, tak to asi bude jiný případ. Můj muž, 45 let VŠ, byl v mládí děsnej tyran, žárlivec, který žárlil na mé rodiče, kamarádky... Když jsem byla nemocná TAK BYL RÁD!!!! A tvrdil, že je nejlepší, když nikde netrajdám a jsem pěkně doma. No, děsný. Teď, posledních pár let je to čím dál tím lepší, asi už je unavenej.
5. Prosinec 2007 - 12:57
Obrázek uživatele Návštěvník
ivik pro Lenku (anonym)
máš pravdu,s věkem je to čím dál horší.Já našla odvahu a vztah ukončila,jinak bych se zničila.A i když je to někdy těžký,ten balvan,kterej spadl když odcházel,ten si budu navždy pamatovat,abych už tohle nikdy nedopustila.Zatím jsem sama a asi to tak dlouho zůstane.
5. Prosinec 2007 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ivíku,můžu se zeptat jak dlouho jsi sama?Já se samoty hrozně bojím.Bojím se,že se budu strašně trápit.
5. Prosinec 2007 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
ivik pro lenku (anonym)
sama jsem od července,ale když jsem poprvé zůstala sama před deseti lety,myslela jsem,že to nepřežiju,no vidíš,zvykla jsem si natolik,že mi pak začal vadit život ve vztahu a jelikož to bylo samé omezování a další psych.terory,tak jsem toužila zase žít sama.Nevadí mi to,mám život zajímavej i bez chlapa.Ale poprvé to fak bylo děsný.Ale pokud zažíváš peklo,skonči to,nebo z tebe bude troska neschopná žití.To je cíl tyrana,vzbudit v ženě závislost na něm,at je to sebevětší vůl,dostaneš se do pozice,kdy budeš absolutně bez něho neschopná. A samota je i krásná,našla jsem si na ní pozitiva a pak se líp snáší,ujasníš si věci,v klidu a nikdo tě nikam nebude tlačit.A pak až to budeš nejmín čekat,poznáš třeba toho pravýho.
6. Prosinec 2007 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
anavi (anonym)
Jsem pres 20 let vdana, zacatek manzelstvi bylo ponizovani, nadavky, nuceny sex i pres bolesti. Vse jsem vydrzela protoze manzel miloval syna. Ale zustalo to veme a resila jsem to neverou. Pred x lety manel ode mne odesel, ze se mnou nemuze zit, vratil se az kdyz jsem se psychicky zhroutila a taky hlavne kvuli tomu ze jsme meli malou holcicku. po tom co se vratil se ptal jestli jsem mu byla neverna je, tak jsem mu priznala vsechny nevery. No potom to byl nekolik let ocistec. prezila jsem to , protoze jsem si myslela. ze si to zaslouzim, jeho nevera i kdyz bydlel u jine zeny nekolik tydnu byla nic. Potom po nekoik let klid a ja myslele. ze uz to bude v poho. Tedka v poslednim pul roce se chova hnusne, dela si ci chce a ja mam drzet hubu a nechat ho byt. jelikoz to nedokazu, tak se cas od casu neudrzim aje hadka. Doma je napeti a i kdyz jsem mu rekla ze sex nechci mit s clovekem ktery mi nadava, ze me to ponizuje, tak presto ho vyzaduje. Myslim ze ma jinou zenu. ale nedokazu mu to. U nas je napeti , nebavi se se mnou a lze mi. Vzdycky kdyz mu neco reknu tak ze me udela kravu a ze kecam, uz nevimjak dal. Poradi mi nedko?Dik
6. Leden 2008 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
ivik (anonym)
anavi a jsi ty ještě člověk?Tohle si přece nemůžeš nechat líbit,máš v sobě ještě zbytky důstojnosti?Tak to skonči.
6. Leden 2008 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
anavi (anonym)
nevim jak, mam strach byt sama a poslednich 10 let vlastne mluvim jen s nim. Ale ekuji za nazor
7. Leden 2008 - 23:19

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama