28 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

pseudomonas

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
marcela (anonym)
ahoj má dcera má Pseudomonas SPP+++ a léčí se antibiotikem Zinnat,má někdo s touhle nemocí zkušenosti?jenom pro zajímavost stále má nijak se nerozvíjející suchý kaše
28. Leden 2007 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
ahoj,záleží na tom kde pseudomonada přebývá,myslím jakou část těla napadla.Léčení je velmi obtížné,jelikož se jedná o polorezistentní bakterii,která napadá jen velice oslabený imunitní systém.
1. Únor 2007 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
lucie (anonym)
promiň přehlídla jsem,že má kašel takže předpokládám,že má infekci na plicích,no je to velmi obtížné lečení a většinou se musí dát dvojkombinace ATB a nejlépe je nemocného hospitalizovat a ATB nasadit intraverózně.
1. Únor 2007 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
irena (anonym)
Kde všude se muže pseudomonáda vyskytovat ? Kddyž už se jí konečně zbavíme jak předcházet dalšímu riziku ? Dcera má cystic. fibrózu, tedy vím dost o hygieně přenášejí jí zvířata květiny ?
23. Srpen 2007 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
může přebývat všude v těle, jak v plicíh,tak v ledvinách, střevech, kloubech atd. její výhoda je, že se umí v případě potřeby obalit jakousi blankou, takže je dost chráněná před útokem v podobě ATB léčby.můj syn s ní také už dost dlouho neúspěšně bojuje a je to bída.normální imunita by s ní rychle zametla, ale toto je přesilovka
23. Srpen 2007 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
irena (anonym)
Díky Jano, mame jí poprvé. Dcerce je 9let bere ciphin a inhaluje colomycin krom jiného. 28.8.končíme s ciphinem a vezu sputum tak se modlím, aby byla čistá!
25. Srpen 2007 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Je mi38. Před lety se mi začala dělat hnisavá ložiska v podpaží a na tříslech. Pak i na prsu, ze kterého mi vzali stěr a zjistili pseudomonas. Žádná antibiotika nepomáhají, v podpaží skvrny, občas je klid. Doktorka řekla, že existují nějaká antibiotika, která jsou u nás pouze v injekcích, jinak by se museli dovézt ze Švýcarska a stála by mě 3 tisíce. Nevím, kde jsem k tomu bacilu přišla, ale pojištění si platím, proč bych měla za anitbotika doplácet? Žiju s ním a někdy jsou ty vřídky dost bolestivé. Mám strach, že mi napadne nějaké orgány nebo už se tak stalo. Chci otěhotnět, může to mít nějaký vliv na plod, nevíte někdo?
25. Říjen 2007 - 10:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana T. (anonym)
Právě jsem se u veterináře dozvěděla, že bakterii s názvem Pseudomonas má v pochvě moje čtyřměsíční fenka rhodéského ridgebacka a proto má dlouhotrvající zánět a výtok. V lékárně jsem na jeho doporučení koupila přípravek ve formě poševních čípků - Polygynax a uvidíme, jestli to k něčemu bude. Jen jsem se chtěla o této bakterii něco dozvědět a překvapilo mě, že tím trpí hlavně lidé a ne psi. Vůbec nevím, jak k tomu přišla. Zvěrolékař mě také varoval, že bakterie je velmi odolná a léčba bude složitá. Tak holt budu fenečku léčit čípky určenými pro ženy.
11. Prosinec 2007 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Podívejte se na zapper.cz nebo si kupte knihu od H.Clark - Revoluce s léčením všech nemocí. Na pseudomonády se může i takhle, nejenom těmi antibiotiky (která jak vidno moc nezabírají...)
11. Prosinec 2007 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
mapris (anonym)
Dobry den, od kvetna se lecim s otevrenou ranou na noze.Mela jsem jit na plastickou operaci a pred 14ti dny mi zjistili v rane bakterii stafylokok + jeste jednu a take pseudomonas. Stafylokoka jsem vylecila antibiotikovou masti - chrolamphenicol. Pseudomonas tam stale je, tak jsem dostala antibiotika Ciprinol 500 a kapky ciplox. Vubec nevim,jak jsem k tehle bakterii prisla. Pry jsem ji mohla chytit v nemocnici pri prvnim zakroku, ktery mi provadeli v listopadu 07. A od vanoc jsem brala asi troje antibiotika na bakterie v krku. Je take mozne, ze mam oslabenou imunitu, protoze mam na noze bradavice. Je mozne, ze jsem to chytila z antibiotik a nebo z oslabene imunity? Planujeme s manzelem druhe dite.Muze pseudomonas ovlivnit telo ohledne dalsiho tehotenstvi?
1. Únor 2008 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Moje roční dcera trpi pseudomonas v močových cestách. Na sedmém měšíci měla obrovské horečky, které nejdříve léčili AUGMENTINEM DUO. Kdyz pak prili na to, ze ma pseudomonas nasadili ZINAT, který neodpovídal citlivosti a tak bereme SUMETROLIM, ktery take neodpovida, ale zatim to nehodla nikdo resit. Pseudomonas se objevila v moci az po vycevkování v nemocnici. a tak trpim domenim, ze ji to tam nakonec zatahli doktori... je to mozné??? Take nase detska doktorka tvrdi, ze se leci pouze v nemocnici ATB v injekci a mohou tyto ATB pry ohrozit i sluch holcicky... /???
4. Září 2008 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ester (anonym)
Prosím, moje exotická perská kočka má opakovaný zánět v očích a průjem, také psi a já průjmy. Nyní při bakteriologickém vyšetření se u ní našlo PSEUDOMONAS ORYZIHABITANS. Prý se to špalně léčí, je možné, že i moje opakované průjmy a bolesti žaludku mohou s tím souviset? Při výtěru mi nic nenašli, děkuji
17. Září 2008 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Sic tu nikdo nepřispíva, ale pokud by to nekoho zajimalo, na pseudomonas jsme dostali tablety, pokud nezaberou pak tedy uz injekcni verze. Takze je mozno lecit io teblatama, pokud je pseudomonas citliva.
3. Říjen 2008 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
mamka (anonym)
V květnu loňského roku jsem podstoupila operaci křečové žíly laserovou metodou na soukromém pracovišti během tzv. jednodenní chirurgie. Stálo mě to 13 tis. Kč pro doktora + 1 tis. za nadstandardní pokoj, kde jsem cca 3 hodiny odpočívala po operaci. Rozhodla jsem se takto, neboť jsem očekávala něco "lepšího". V den operace mě přivedli na dvojlůžkový pokoj, kde jsem se převlékla do své vlastní košile (jejich ručník a noční košile zaprané a hnusné), věci si odložila na hromádku vedle postele. V pokoji jsem byla sama. Na hromádce v kabelce jsem měla také nějaké peníze (asi 900,-Kč). Pak jsem podstoupila operaci a probudila se na pokoji, vedlejší postel byla již obsazena rasově znevýhodněnou paní, která, jak mi řekla, tam byla ten rok již podruhé téměř zdarma na interupci. Ve 14.00 si pro mě přišel manžel, po mém návratu domů syn chtěl peníze do školy, v peněžence jsem našla jen 150,-Kč... Výsledek operace nic moc, v podkolení jsem měla velký hematom, který se dlouhou dobu nechtěl vstřebat, takže jsem nemohla ohnout nohu v koleni, ale během června se postupně ztratil. V polovině července jsem byla den ze dne unavenější, bez teplot s mírným kašlem. Na vlastní žádost u lékaře jsem brala antibiotika, následující týden přinesl úlevu, ale pak se vše vrátilo, bylo mi hůř a hůř. Teprve až v druhé polovině srpna jsem podstoupila rentgen plic a vyšetření sputa, výsledek vyšetření ukázal rozsáhlý zápal plic způsobený pseudomonas aeroginosa. Následovalo užívání speciálních antibiotik v 1000 mg dávkách, celkem 8 balení. Po všech obavách o život, kdy rentgeny stále ukazovaly přítomnost zánětu plic, který se nelepšil a po téměř 4 měsících v posteli bylo vyšetření sputa negativní. Lékaři, který prováděl operaci, jsem napsala velmi slušný dopis, ve kterém jsem ho informovala, co se stalo - dodnes neodpověděl. Vzal si peníze, práci odvedl, tak co. Je z obliga, neboť si operační sál pro jednodenní chirurgii v soukromé nemocnici pouze pronajímá. Moje víra a přesvědčení o zdravotnictví však utržily velký šrám, myslím si, že pseudomonas se vyskytuje tam, kde je hodně pacientů, kde se příliš nevěnují dezinfekci používaných nástrojů a kde lze objevit tzv. zažranou špínu. Tak si lidi dávejte "bacha", abyste nedopadli jako já.
3. Únor 2009 - 17:36
Obrázek uživatele Návštěvník
dcera (anonym)
Věřím, že jste bojovala o život. Baktérie Pseudomonas aeruginosa, která je odolná vůči antibiotikům se opravdu vyskytuje v nemocničním prostředí na odd.JIP apod.Mám ve stejné situaci matku, její stav se nelepší je hospitalizována již 2 měsíc také plíce. Prosím Vás o sdělení názvu speciálních antibiotik, které jste užívala.Děkuji moc.
7. Únor 2009 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Každý parazit, bakterie, virus či plíseň mají svoji vlastní frekvenci. Frekvenční terapií se dá většina těchto patogenů zlikvidovat. Mob. 00421903653002
13. Únor 2009 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Chtěl bych se zeptat mám syna s cistickou fibrosou a má pseunomonádu a cepacii. Narodila se nám dcera a chtěl bych si na víkend vzít syna ale nevím zdali tyto nemoce nemůže dostat i zdravé dítě je jí pouze 3 měsíce a nechci jí nějak ohrozit děkuji za radu
23. Duben 2009 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Chtela bych vyzvat kazdeho, kdo ma jakykoli problem s parazity, bakteriemi a viry aby nevahali zavolat Vanda 0421 903 653 002, protoze ona jiste mluvi o Zapper a Dr Hulda Clark. Ziji v Australii a lecbu Dr Clark, Dr Breuss a dalsich mohu bez vahani doporucit. Nase rodina zapper pouziva temer 3roky a nevime, co je to nemoc. Moje matka zijici v Cechach s mou pomoci znicila parazita ktery se zivil na jejich kycelnich kloubech. A to ji lekari uz chteli klouby vymenit! Dalsi znamy si vylecil prostatu, a dalsi a dalsi. Dejte si do google slovo zapper a nebo Dr Hulda Clark a zacnete se lecit sami! Nebo si kupte knihu v Cechach Dr Hulda Clark Revoluce v léčení nemocí - Cure for all diseases.
22. Srpen 2009 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
ahoj,záleží na tom kde...Může přebývat všude, ve vodě, v rostlinách, v houbách, ke svému životu, ale potřebuje přístup ke kyslíku.
12. Prosinec 2010 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenka (anonym)
ahoj,chtela bys se zeptat zda mate nekdo zkusennosti s bakterii pseudomonas-me ji nasli z vaginalniho steru plus candidu a cfu,jelikoz mam problemy s mocovym mechyrem a ledvinovyma kamenama mela jsem uz dost antibiotik a proto jsem nemela moc na vyber a mela jsem na 5dni Briklin 2xdenne injekci,reknu ze to bylo dost bolestive,dnes jsem dostala posledni a musim tyden pockat a pak znovu na gyndu ale bojim se ze ta bakterie tam stale bude a nevim co muze potom nasledovat..kdyz jsem vycerpala asi vsechna mozna antibiotika,a ty injekce bych asi znovu nedala:[ dekuji
26. Prosinec 2010 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ahoj má dcera má...Ahoj, mám pseudomonas dva roky.Léčba autovakcínou nepomohla,následně 40 dní ATB,také nic.V současné době sháním lékaře specialistu ,ale nedaří se. Je mi někdy dost špatně,dýchání nic moc ,hlen v krku.Bolí mne klouby a špatně vidím. Snad se Vám podaří nemoc překonat ,já se také nedám. Hodně štěstí a zdraví J.
19. Únor 2011 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindřiška (anonym)
Chtela bych vyzvat kazdeho,...Jsem ráda, že se někdo takový ozval. Já sama se už léčím zapperem od května, ale když o tom někomu říkám, tak si připadám jako z jiného světa. Lidi na mě koukají, a nevěří. Měla jsem spoustu parazitů, ted už jen dotukávám ty zbytky dirofilárií a plazmnódií a také améby. Navíc to kombinuji s MMS. (Do vyhledávače MMS.cz )Jinak si musíte najít někoho, kdo má přístroj oberon s programem na parazity, aby vám to vytestoval. Klasická medicína to nedokáže. Kdo se chce vyléčit, tak se tímto způsobem může uzdravit. Jestě doporučuji knihu Ing. Hany Bláhové Deník poradce. Přeji hodně štěstí v léčbě.
25. Srpen 2012 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Prosím o radu, mám asi syndrom zelených nehtů, který působí bakterie pseudomonada a také kvasinky. Delší čas jsem měla umělé nehty na rukou, které jsem si nalepovala na vlastní nehty. Ty jsou odjakživa krátké, lámavé, třepivé, papírové. Po čase po odlepení umělých nehtů se mi začaly všechny mé vlastní nehty na rukou zbarvovat do zelena (vytvořily se skvrny) a nehty se začaly odchlipovat od lůžka. Došlo to tak daleko, že část nehtů již na prstech nemám vůbec. Četla jsem na internetu, že by to měla být bakteriální infekce nehtů, ne plíseň. Umělé nehty mně nehtařka sundala a přelakovala lakem, aby zamaskovala zelené nevzhledné skvrny. Přesto část chybějících nehtů mně způsobuje psychickou újmu, stydím se nehty vytáhnout a někde ukázat. Každý záchyt o textil způsobuje další třepení a ulamování nehtů. Četla jsem také, že jsou různé prostředky na vyléčení této infekce, ale málo který pomáhá. Můžete mně, prosím, poradit, jak dále postupovat? Jaký prostředek mně pomůže? V lékárně jsem si zakoupila Biosil plus. Předem děkuji za Váš čas a pomoc.
31. Srpen 2012 - 15:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenek (anonym)
Zdenek 25. 5. 2015 Dobrý den, nechal jsem si vyšetřit stolici na bakterie a bylo zjištěno že mám bakterií Pseudomonas aeruginosa, můžete mi poradit jestli Enterosgel likviduje bakterii? Děkuji za odpověď. Odpoveď: Dobrý den Zdeňku, ano, Enterosgel ničí i bakterie Pseudomonas aeruginosa, které bývají původcem střevní infekce. Enterosgel má baktericidní účinky na patogenní a podmíněně patogenní baktérie (Escherichia Coli, Shigella flexneri, Staphylococcus aureus, Salmonella typhimurium). Enterosgel má také antivirový účinek na rotaviry (Rotaviridae). Proto se Enterosgel používá při léčení prudkých střevních infekcí. V případě akutní prudké infekce je důležité začít užívat Enterosgel co nejdříve a dávku Enterosgelu je třeba zvýšit 2 – 3krát, užívat jej po každé stolici až do vymizení příznaků a poté užívat ještě alespoň týden 2x denně. V případě chronických průjmů užívejte 3x denně polévkovou lžíci až do vymizení průjmu a poté alespoň ještě 3 týdny. O dalším postupu léčby se prosím poraďte s Vaším lékařem.
26. Květen 2015 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Pseudomonázu zlikviduje za hodinu plasmový generátor.
26. Duben 2016 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
"Pseudomonázu zlikviduje za hodinu plasmový generátor." Davide, tím jste si tak jistý, že se tane takový rychlý zázrak????
21. Srpen 2016 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Majka (anonym)
opravuji: stane...
21. Srpen 2016 - 18:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama