4 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

HA - průjem a zvracení

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Začala jsem brát poprvé HA a mám malý dotaz. Když budu zvracet nebo mít průjem, píše se, že je to jako bych si pilulku nevzala a že ji mám užít znovu. Jenže pak mi přece bude chybět. Navíc... když beru třífázovou, tak jsou tam tři různé. Prosím, poradí mi s tím někdo?
15. Srpen 2007 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak skončís dřív a uděláš normálně 7-denní pauzu. Znamená to ale, že se ti tím změní den užívání první tabletky o den dopředu.
17. Srpen 2007 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Dobrý den, měla bych dotaz. Dnes jsem začala brát nové platíčko, tudíž jsem si vzala první tabletu a několik minut po tom jsem šla na záchod a měla jsem průjem. Průjem trval celý dnešek. V příbalovém letáčku jsem se dočetla, že do konce cyklu se mam chránit ještě nějak jinak a na internetu píší, že se prášek nevstřebal, a že je to jako kdybych prášek zapomněla-tedy by stačilo 7dní počkat. Přijde mi škoda takto ''zahodit'' celé platíko když jsem ho dnes začala. Navíc minulý měsíc to bylo obdobné. Řikám si, jestli to tedy má cenu vůbec brát:-/ Tedy moje otázka zní: Je opravdu nutné používat ochranu do konce cyklu nebo stačí správně používat 7dní a pak vše bude v jistotě i bez ochrany? A ovlivní živočišné uhlí účinnost? (všude jsem se dočetla něco jiného) Je mi 18 a beru HA Belara. Za odpověď mnohokrát děkuji
4. Září 2009 - 23:05

Přidat komentář

Reklama

Reklama