11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

HA - průjem, doplňková antikoncepce - jak dlouho?

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Užívám HA Trinordiol a mám asi čtvrtý den průjem. Zajímalo by mě, jak dlouho po tom ještě musím užívat doplňkovou antikoncepční metodu (např. kondom). Díky za odpověď.
22. Srpen 2007 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
pokud není v příbalovém letáku téhle kkonkrétní HA napsáno něco jiného, doporučila bych chránit se i jinak až do začátku dalšího cyklu
23. Srpen 2007 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Dobrý den, chci se zeptat. Dnes ráno jsem si vzala antikoncepci a hodinu po užití jsem měla průjem, může to nějak ovlivnit účinnost antikoncepce. Beru Lunafen a dnes jsem užila 9 tabletu.
7. Listopad 2009 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Dobrý den, potřebuju radu a to co nejrychleji to bude možné. Po 7 hodině jsem měla pohlavní styk (všechno šlo do mě) a před půl 8 jsem si vzala ant. pilulku. Bohužel o třičtvrtě na 8 jsem dostala silný průjem, který trval až do 8. Můžu být těhotná?
3. Září 2011 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Anežka (anonym)
Dobrý den, potřebuju radu a...Ahoj, dnes se mi stalo něco podobného...chci se zeptat, jak to u Vás vše dopadlo?zda se mám strachovat nebo ne...): dekuji
2. Říjen 2011 - 15:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanda (anonym)
Dobrý den, je možné být těhotná pokud jsem vzala HA ve středu v 19:30 a druhý den v 4:30 jsem měla průjem, který trval 1 den (cca 15 x na WC), nemyslím si, že byl moc silný. Pohlavní styk jsem měla za týden ve čtvrtek, v braní HA jsem normálně pokračovala (dalších 7 prášků do pohlavního styku).
9. Leden 2012 - 12:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Vandu (anonym)
A proč jsi nepoužila kondom, když jsi věděla, že jsi měla průjem a spolehlivost HA může být snížena? Teď je pozdě bycha honit. Kdyby ti nepřišla menstruačka, udělej si těhotenský test.
9. Leden 2012 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Každý, kdo má obavy z nežádoucího otěhotnění, může napsat na marketa.hamanova@seznam.cz a nezávazně se poradit, svěřit, probrat své možnosti...
9. Leden 2012 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Luca (anonym)
Dobry den, chtela bych vas proprosit o radu. V noci cca ve 2 hodiny jsem mela pohlavni styk s tim, že nebyl "dotazeny" do konce"... Rano sem mela prujem, potom jsem si vzala prasek a po 4 hodinach jsem mela znovu prujem. Za den sem byla celkem 3x s průjmem, druhy den uz to nebyl uplne prujem. Chtela sem se zeptat, jestli muzu byt nejak ohrozena zpetne vzhledem k tomu nocnimu sexu a zda je antikoncepce ted spolehliva, jestli i takovy prujem ohrozuje ucinnost HA? Dekuji.
25. Červen 2012 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Dobrý den chci se zeptat, používám HA Mercilon, beru ho pravidelně, nevynechala jsem tabletu. S přítelem jsme měli sex, sice ejakuloval na mě, ne dovnitř a na samotný sex jsme si vzali ještě kondom, ale o 3 dny později jsem měla 1 den průjem,bolest v žaludku, zad, 5 dní po sexu mě tlačí v podbříšku. I když mi to přijde strašně nepravděpodobné, je možné, že by se nějaká kapička dostala dovnitř a mohla bych být těhotná? Myslím si, že zbytečně plaším, ale stejně jsem nervózní.
23. Září 2012 - 12:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama