Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Prosím poraďte, nechci mamince lhát

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka17 (anonym)
Stala se mi hrozná věc a jsem z toho moc nešťastná. Je mi 17 a v noci ve spaní jsem se počůrala do postele, ale to není ten největší problém. Beru to tak, že stat se to může i když moc normálni to není. Od mala se mi to nestalo. Máma byla ve službě a ráno když přišla a viděla mojí postel, začala na mě řvát, že jsem určitě byla opilá, když jsem se tak počůrala. To ale není pravda. Nic jsem nepila, protože vůbec nepiju, až na dvojku vína před měsícem, co ucítila v mém dychu a teď podle toho usuzuje. Prý kdybych nebyla opilá, tak se nepočůram tak, že na matraci je obrovskej flek a je úplně přemáčená, prý bych se vzbudila, že začínam čůrat a počůrala bych se jen malinko. Já se nevzbudila. To se fakt ještě nikomu nestalo, že se střízlivi takhle počůral? Jak to vysvětlit mamince? Jsem zoufalá, maminka je jinak moc fajn. Když poradíte budu ráda. Mám lhát a přiznat se k něčemu co jsem neudělala?
31. Srpen 2009 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
to vůbec neřeš! No tak jsi se pomočila a co? Lůžkoviny dej vyprat, postel vyčisti a není co řešit. Pokud bys měla obavu, aby se ti to nestalo příště, tak si kup jednorázovou podložku. Kdyby tohle bylo to nejhorší, co by tě v životě potkalo, tak by bylo na světě dobře.
31. Srpen 2009 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Neboj se a řekni jak to bylo. Vždycky je jednodušší nelhat i když je to nepříjemný. A co týká počůrávání to se může stát každýmu kdykoliv.
31. Srpen 2009 - 16:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Bearnsdorf (anonym)
Hele, uz mas dost roku na to, aby jsi neco zkusila. 1. Urci si hodinu (treba 2 hod pred spanim kdy uz nebudes pit tekutiny), aby jsi se stacila jeste vyprazdnit 2. pokud je matka uznala, je zde na doktorce mnoho diskuzi o tom problemu, ktery mas ty. Nech precist par prispevku a uvidis. A doporuceni zdali lhat ci ne? Myslim si, ze te stale bere jako pubertalni dite, ktere musi jeste vychovavat. Nahod trosicku pokory, pochval za neco mamku, rekni ji o problemu, zbytecne nevyjed, mozna ze to pochopi. To ze citila z tveho dechu vino svedci i o tom, ze ma o tebe stale starost.
31. Srpen 2009 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Tak se mi zdá, že tvoje maminka je pěknej despota a z toho klidně může pramenit i tvůj problém. Nevidím nejmenší důvod se "přiznat", že jsi byla opilá jen proto, že to máma chce slyšet. Docela bych jí přál, aby se jí to taky stalo, pak by tě asi pochopila.
1. Září 2009 - 8:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jery (anonym)
Taky si myslím, že tvoje maminka bude ten typ-všechno znám a vím.Je ti dost na to, abys sis vyzkoušela, jak chutná víno, aniž bys musela poslouchat doma přednášku.Tvůj problém by mohl být psychického rázu, moc přísná matka a tvůj strach z ní.Ona ti nevěří a ty bys i lhala, jen aby se maminka nezlobila a abys jí dala za pravdu.Ježiš, seber se holka!Promluv s ní, jak se cítíš a že by měla ubrat.
1. Září 2009 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to je zas vymyšlená kravina.....je to kec..
1. Září 2009 - 17:31

Přidat komentář

Reklama

Reklama