34 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Prokletá RAKOVINA, kdyby neexistovala, jak by byl svět krásnější

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Už je mi do pláče a mám hrozný vztek na včechno !!! Rakovina mi vzala strejdu v roce 1992 a bylo mu 49 let. Onemocněla jí i teta o dva roky později, ta se z toho dostala. Pak můj děda z mamčiny strany v r. 2004 a z tátovy strany v r 2010, švagrová v r.2007 a bratranec v r.2008. Všichni kromě tety zemřeli. Bože můj, žijeme už ve třetím tisíciletí a lékaři pořád proti tomu nemají lék ! Já si myslel, že do roku 2000 už bude tato nemoc normálně léčitelná, když rakovinou v roce 1992 onemocněl můj strýc. A on je rok 2011 a pořád a pořád slyším snad každý týden, že někdo umřel na rakovinu. Vemte si slavní herci -Patrick Swayze, Paul Newman, Dennis Hooper, Miroslav Moravec, Petr Čepek, Rudolf Hrušínský,Dana Vávrová, zpěvák Michal Tučný, nebo Pavel Novák, Karolína Slunéčková a desítky dalších známých celebrit. Mám hrozný vztek a pocit bezmoci, protože není nic horšího, než totální beznaděj a člověk nemůže vůbec nic dělat. Sice pořád slýchám, že rok od roku se zvyšuje počet úspěšně vyléčených, ale je to jen v řádech 1 či 2 procent. Když tady řádila ptačí chřipka, hned z toho byl poplach a vybíjely se drůbežárny. I oběti autonehod jsou neustále předmětem vysílání v televizi. Jenže kolik lidí ročně zahyne při autonehodách? Nějakých 700? To rakovina jen v česku ročně postihne asi na 70 tisíc lidí a ve světě asi 15 milionů. Je to mnohem víc obětí, než nějaké autonehody. Připadá mi, že závažnost, jakou rakovina představuje, se úplně pouští ze zřetele. I Josef Lux jí podlehl, nebo Pavel Dostál. politici, prachatí, ale přesto je zákeřná nemoc porazila. Nechce se mi ani věřit, že nikde na celé zeměkouli toto nikdo nedokáže vyléčit. To prostě ani není možné. Vůbec nemám strach například z AIDS, protože AIDS můžete chytit od někoho. Ale rakovina ta přijde sama, kdykoli... Jen od roku 2000 rakovina zabila ve světě přes sto milionů lidí. Předčilo to veškeré nejhorší lékařské předsudky a očekávání a je to víc než strašné. A bude mnohem hůř. Do roku 2030 má počet nádorových onemocnění vzrůst třikrát... Tak to asi půjdu zvracet. Tohle se už vyrovná světové pandemii. Denně slýchám nové lepší léčebné metody, které mají život nemocného "alespoň" prodloužit, ale k čemu to, když ten nemocný stejně zemře? Zatím se údajně dobře daří léčit rakovinu prsu - víc než polovina nemocných žen přežije, kdežto u rakoviny plic je to horší, tam je úmrtnost prý až 96 procent...Je to problém, který se dotýká každého z nás. Každý můj známý, spolužák, soused se už několikrát v rodině setkal s rakovinou. Pracuji jako dělník 15 let v zahradnictví a za tu dobu postihla rakovina čtyři mé spoluzaměstnance (48, 55, 52 a 38 let) Přežil jen nejmladší. Měl rakovinu varlat. Straší mě to, znal jsem opravdu desítky lidí, co měli rakovinu...a tak denně čekám, čekám a čekám a doufám, že snad náš boj s touto nemocí bude jednou vítězný.
16. Leden 2011 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Je to smutné, ale asi se s tím dá těžko něco dělat. Základ je v genetice a člověk to může jen urychlit kouřením a nesprávnou životosprávou.
17. Leden 2011 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlík (anonym)
Pravda je, že z AIDS si taky nic nedělám. Rakovina je mnohem horší. Zabíjí po milionech na celém světě ročně. Nejhorší na tom je, že nikdo s tím nic nenaděláme, i kdyby jsme se na nudličky rozkrájeli.
17. Leden 2011 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
Je to smutné, ale asi se s...Nejhorší je na tom to, že rakovinou onemocní převážně nekuřáci. Znám lidi, co kouří jak tovární komím a jsou zdraví, jak rybičky, na proti tomu lidi, které jsem znala a nekouřili nikdy v životě jsou po smrti. Rakovina je zabila.
17. Leden 2011 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Filozof Petrman (anonym)
Koukal jsem nedávno ve střepinách o rakovině. Ročně rakovina postihne skoro 15 milionů lidí ve světě...otřesné, že? Hlavně neházejme flintu do žita. Ve středověku řádil mor, v 19. století černé neštovice a současnost má rakovinu. V budoucnu klidně může přijít ještě něco horšího.
28. Březen 2011 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
:-o (anonym)
Já myslím, že nic horšího než rakovina už přijít nemůže. Rakovina byla vždycky, jen se o ní dřív tolik nemluvilo jako teď.
29. Březen 2011 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
optimista (anonym)
Není to takový problém.Lze neonemocnět rakovinou nebo lze se jí zbavit.Základ je ve stravě.A tu moc lékaři neřeší, takže to může ovlivnit každý člověk sám.Moje matka měla rakovinu před 25 lety a protože změnila stravu a několikrát ročně si dává hladovky ,tento problém s rakovinou vůbec neřešíme.Kontroly jsou v podstatě nepotřebné, pokud tělo občas pročistíme , propláchneme vodou a nejíme potraviny, která zahušťují a zanáší krev, není třeba se rakoviny obávat.Lidé, kteří provádějí stejné procedury a měli rakovinu , říkají, že už nemají obavy z této nemoci.Nesvádějme to na genetiku, stres a životní prostředí.Prostředí svého těla ovlivňujeme sami tím, co jíme.Vědci nemohou na nic přijít, ale každý člověk má své zdraví ve svých rukách.Lidé jsou např. od hladovek odrazování "odborníky", proč asi?Někteří lidí nejsou ochotni se v něčem omezit a to je jejich problém.Základ naší stravy je velmi špatný a bohužel téměř u všech lidí, tomu odpovídá stoupající počet onemocnění.Téměř každý 3 onemocní touto nemocí, asi 200 lidí každý den.Musíme začít přemýšlet a nebýt jak stádo ovcí.
29. Březen 2011 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Optimisto, (anonym)
ty bys mohl začít přemýšlet první. Pak bys tady neprezentoval takové bláboly.
29. Březen 2011 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Optimisto, (anonym)
Není to takový problém.Lze...když je to tak jednoduché,nech se navrhnout na Nobelovku,určitě bys jí dostal.A nebo aspoň polstrovanou rezidenci.
29. Březen 2011 - 12:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Nevím (anonym)
Proč mu to tak píšeš? jednak jsi se nepodepsál , a Optimista ma pravdu , prochazím tím a je to v nás a o stravě co člověk jí co je to rakovina co myslíš ? jsou to bunky co v tobě hnijou ,a čeho jsou? na z jídla něco je špatně v těle! tak nebut chytrej je to tak přeji štěstí.Jana
29. Březen 2011 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Též souhlasím s optimistou. Strava je základ. Ještě bych dodala, že i psychika hraje velkou roli. Nepotlačovat v sobě žádnou tzlobu, křivdy, být optimista... Případů, kdy za rakovinu může genetika, ozáření či vystavení nebezpečným látkám, je málo. Za zbytek může současný životní styl.
29. Březen 2011 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
A Optimista pod (anonym)
Proč mu to tak píšeš?...Nicméně pokud má pravdu,měl by být už dávno v týmu úspěšných okologů.Cestovat po světě a učit ostatní lékaře.A nebo fakt užívat prestiže Nobelovy ceny.
29. Březen 2011 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Marto, (anonym)
Též souhlasím s...na rakovinu se bohužel umíralo ve všech dobách.Dnes je jí více nejen díky nezdravému stylu života,ale hlavně proto,že jí umíme objevit a pojmenovat.A taky proto,že hodně z nás se jí prostě mají šanci dožít,neumřou předtím na banální chřipku,zánět slepého střeva,mor,nebo obyčejnou virózu.Nepřežívají jen ti s nejlepším genetickým základem,většina dětí,které by dřív nedožily do dospělosti vyroste.
29. Březen 2011 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
optimista (anonym)
Nejde o jméno, nejde o Nobelovu cenu, jde o určité informace, které některým lidem mohou pomoci a pochopit proč to může fungovat.Hlavně nejsme tak bezmocní,jak si myslíme.Také jsem byl v situaci, kdy mi zemřel otec a ten samý rok onemocněla rakovinou matka.Potřeboval jsem zjistit informace, jak ji pomoci a hledal jsem je.Přečetl obrovské množství literatury a nejen,že jsem to pochopil, ale také se přesvědčil. Ohledně dětí,je třeba si uvědomit poměr jejich tělíčka k dospělému.Mají mnohem méně krve a tím se může rychleji nevhodnou stravou zanést.V době těhotenství krev matky je současně krví zárodku.Pokud je zahuštěná může samozřejmě poškodit dítě.Všimněte si co dávají rodiče malým dětem už v obchodě a popřemýšlejte, co to udělá s jeho krví a proč? Žádné roušky nepoužívám , ani opalovací krémy a na slunci jsem co nejdéle.Rakovinu kůže nezpůsobuje sluneční záření , ale škodliviny z nevhodné stravy, které jsou eliminovány pod kůži. Lidí,kteří mají podobné názory přibývá, literatura je k dispozici, ale stále je drtivá většina pasivní.Je to také hodně o vůli.Pokud by se nic nezměnilo, tak vymřeme.Podívejte se kolik přibývá mladých astmatiků,nemocných s roztroušenou sklerózou, rakovin.Řídká, čistá krev znamená zdraví,hustá krev zanáší orgány. Nalijte vodu do krve, co se stane? Dejte do krve rohlíky, bagetu,knedlíky.Co se stane?Dá se to pochopit?Má to logiku?Potřebujete na to studovat medicínu, aby to člověk pochopil?
29. Březen 2011 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Optimisto, (anonym)
teď je to správnější,kdž píšeš "některým". Ovšem dovol mi tě citovat Kontroly jsou v podstatě nepotřebné, pokud tělo občas pročistíme , propláchneme vodou a nejíme potraviny, která zahušťují a zanáší krev, není třeba se rakoviny obávat.Lidé, kteří provádějí stejné procedury a měli rakovinu , říkají, že už nemají obavy z této nemoci.Nesvádějme to na genetiku, stres a životní prostředí.Prostředí svého těla ovlivňujeme sami tím, co jíme.Vědci nemohou na nic přijít, ale každý člověk má své zdraví ve svých rukách. Psát o tom,že nejsou zapotřebí kontroly,nebo že práce vědců je zbytečná,protože každý si může pomoci sám....nezlob se,ale není to pravda. Ostatně rozpor je už mezi tvým prvním příspěvkem,kde píšeš že se dá pomoci každému a druhým,kde už jsi to změnil na "některým".To je dost podstatný rozdíl.A těžko věřit tvrzení někoho,kdo ve dvou příspěvcích na stejné téma píše dvě odporující si věci.
29. Březen 2011 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak co jíš, Ty optmisto ? Uveď příklad svého denního straovování, bude nás to zajímat.
29. Březen 2011 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Dinardo (anonym)
..je známo čí je vina to hraní s kostrami má jméno rakovina....
29. Březen 2011 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
optimista (anonym)
Teoreticky lze pomoci každému, ale jen někteří mají vůli a snahu něco změnit.Nelze pomoci někomu, kdo pomoci nechce. Co se týče stravy, k snídani ovoce, pomeranče, jablka,banány,ananas atd.Ořechy, dopoledne zase ovoce. Na oběd maso rychle a krátce upravené nejčastěji s rýží,nejsem vegetarián, maso podle několika autorů knih o léčbě rakoviny není příčinou této nemoci, jsem stejného názoru. K večeři zeleninové saláty s rýží, čočkou , brambory.K tomu třeba vajíčko, křen.. Takovouto stravu doporučují mnozí světově známí dietologové.Viz.např. knihy Fit pro život, Léčení syrovou stravou atd. Taktéž často doporučují asi 10 -14 dní několikrát v roce, 3-4 krát pouze pít čistou vodu.Takže všichni mají možnost to vyzkoušet, ale jen někdo to bude odhodlán uskutečnit.Je k tomu potřebná vůle, proto ten rozpor v příspěvcích.V tom jsem pesimista.Nikdo není k ničemu nucen, jen jsem uvedl co několika lidem opravdu pomohlo.Je to určitý názor,s kterým někdo může souhlasit a někdo nesouhlasit.K tomu diskuse slouží.
29. Březen 2011 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Optimisto, (anonym)
teoreticky lze opravdu vyléčit komukoliv všechno.Dieta může být prospěšná,ale ne pro každého a hladovka v takovém rozsahu je (a zvlášť pro těžce nemocné) vhodná jen pod kontrolou lékaře.Svalovat případný neúspěch na slabou vůli..no to je spíš alibistické.A protože to je jak správně píšeš diskuze tak si myslím,že tato metoda může být prospěšná jen v některých případech-bez ohledu na slabou nebo silnou vůli.
29. Březen 2011 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Důchodce (anonym)
Optimisto, doufám, že...Pozor, azbest je silně rakovinotvorný. Z naší 4-členné rodiny rakovinou onemocněl nejdříve otec, potom moje starší sestra a nakonec já. Zatím jsem jedinný, kdo ještě 9 let po operaci rakoviny přežívá.
29. Březen 2011 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Chemik (anonym)
Asbest je PODEZŘELÝ z rakovinotvornosti a není to tím, že je to asbest, ale tím, že má jemná vlákna (přibližně shodné velikosti jako většina buněk v lidském těle). Jeho zákaz prosadili výrobci minerálních vláken, aby získali nové kšefty. Pro Důchodce: Vámi popisovaná situace jednoznačně dokazuje, že rakovina je záležitost dědičnosti.
29. Březen 2011 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Filozof Petrman (anonym)
A teď si vemte, kolik bude rakovin v Japonsku, poté co havarovala ta Fukušima ;)
29. Březen 2011 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
spencer (anonym)
rakovina je účinný depopulační nástroj
28. Březen 2016 - 1:27
Obrázek uživatele Návštěvník
spencer (anonym)
depopulační nástroj vládnoucí satanistické elity ve spolupráci se zločineckými organizacemi,jako je WHO,FDA a mnoho dalších zaprodaných nadnárodních společností a farmaceutických korporací...účinné léčebné protokoly na všechna stádia i druhy rakoviny samozřejmě dávno existují,ale pro obyčejné lidi nikdy nebudou k dispozici ...je to eugenika,je to lidská nadřazenost a arogance moci...vládnoucí kabalisté mají a budou mít lék na rakovinu jen pro sebe ...je čas jim zakroutit krkem a vzít si jej pro nás a naše blízké,je čas na změnu a nejen v oblati onkomafie ...it's time for an another revolution!!!
28. Březen 2016 - 1:36
Obrázek uživatele Návštěvník
jejda (anonym)
depopulační nástroj...jdu do teho,tak jsme dvaja! :D
28. Březen 2016 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
je to smutné (anonym)
Jo, Jiří Pomeje s ní úporně bojuje, chtějí mu vzít hrtan, ale on se rozhodl 42 dní pro hladovku, tak uvidíme.... zemřel na ni nedávno i Wabi Daněk a tenistka Jana Novotná. Měl ji i Karel Gott, Zuzana Bubílková, Pavlína Danková a spousta spousta dalších. Je to lítý boj nás lidí s touto civilizační nemocí. A není proti tomu dostatečně účinného léku a není.
28. Listopad 2017 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
A.S. (anonym)
Je výborné, že se Jiří Pomeje rozhodl pro hladovku a evidentně pomohla a pokud bude pokračovat uzdraví se.Sám znám přes deset případu uzdravení hladovkou, ale protože to nejsou veřejně známí lidé, nikdo o nich neví, ale žijí a nic jim není.Jeden případ mám přímo v rodině.Výborné je provádět hladovky preventivně každý rok.Pokud to je bez pití zelen. šťáv, pak muže být hladovka poloviční 21 dnu.Pokud to člověk dělá , nemusí se rakoviny obávat.Současně nebude mít vysoký tlak, artrózu, astma a řadu jiných nemocí.To jsou také mé osobní zkušenosti.Současně je nutné výrazně omezit pečivo a vše peěené ve stravě. Protože každý rok u nás máme asi 80000 nových případu, lidé potřebují informace co mohou dělat, aby neonemocněli, chodit na preventivní prohlídky moc nepomuže.Doví se, ještě ji nemáte nebo už ji máte.Každý má možnost si to vyzkoušet a přesvědčit se, nedělá nic proti svému tělu, jen několik dní pouze pije.Existuje mnoho knih na toto téma, stačí si něco přečíst.Hipokrates tuto metodu propagoval a lékaři skládají při promoci jeho přísahu, ale o hladovce se nic neučí, bohužel.Sami by si ji měli vyzkoušet.
26. Prosinec 2017 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
kaneček (anonym)
Je zajímavé, že Jiří Pomeje na rakovinu hrtanu zemřel, přestože mu byla zjištěna poměrně v raném stadiu. Ale herec Michael Douglas měl tutéž rakovinu v pozdějším stadiu a dostal se z ní. Myslím že to bylo před deseti roky..... a dodnes žije. Že by si Jiří Pomeje hodně oslabil imunitu právě tou 42 denní hladovkou? Pro něj to bylo nejspíš neštastné rozhodnutí. Těžko říct, co by pro něj bylo lepší, kdyby přeci jen přežil - žít s vývodem z krku, nemoci mluvit, myslím, že se tomu říká slavík. Ale k rakovině obecně. U každého nemocného má rakovina jiný průběh, záleží hodně na celkovém zdravotním stavu pacienta, na druhu a lokalizaci nádoru, celkové odolnosti, věku, pohlaví, prostředí, ve kterém se žije, stravě atd atd atd. Nikdo nevíme dne ani hodiny. Myslím si, že rakovina nás kosí proto, že žijeme příliš dlouho, jak už jsem někde jinde četl. Stále více lidí se daří zachraňovat z postižení třeba infarktem, cévní mozkovou příhodou, některých virových infekcí, jsou různá očkování proti různým nemocem, významně déle žijí i cukrovkáři a lidé i jinak postižení , klesla novorozenecká úmrtnost - - - a tak se stále víc lidí rakoviny dožije. Před cca 80 roky, kdy ještě myslím neexistovala antibiotika a medicína nebyla na takové úrovni jako dnes, onemocněl rakovinou jeden z 25 lidí. V současnosti v České republice se předpokládá, že během života onemocní rakovinou 2 z 5 lidí (asi 38%). Po roce 2030 se křivka posune tak, že celá polovina lidí se v průběhu života dočká rakoviny, protože průměrný věk dožití do té doby ještě o pár let poroste.
20. Květen 2019 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Je zajímavé, že Jiří Pomeje
Také je třeba vzít v potaz životní styl , prostředí , "zdravé potraviny ", všudypřítomnou chemii a psychické zatížení . S tím věkem se pochopitelně možnost onemocnění rakovinou zvětšuje , ale ony jí trpí i děti . Je to také o vrozených dispozicích , v každém případě se nepříznivé faktory sčítají . Lidé se na planetě přemnožili a škodí sami sobě.
21. Květen 2019 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Rakovinou trpěli i pralidé, jak o tom svědčí archeologické nálezy kosterních pozůstatků. Není to tedy žádný vynález moderní doby. Její větší výskyt je způsoben tím, že se člověk dožívá vyššího věku. Než se u pračlověka stačila rakovina pořádně rozvinout, sežrala ho nějaká šelma nebo ho pranepřítel praštil kyjem do hlavy.
22. Květen 2019 - 11:16

Stránky

Přidat komentář