10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

na prohlidce

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
michaela (anonym)
dnes sme byly cela třida na preventivny prohlidce a doktorka mimo ostatnych vyšetřeni take odtahla kalhotky aprohližela mne a ješte prohmatavala prsa.kluci dokonce musely slipi sundat uplne a chytila jim gulky a taky neco delala s penisem.Aky to ma vyznam ma někdo podobnou skušenost.Napište.
7. Srpen 2006 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
To kontrolovala jestli spravne pohlavne dospivate. U kluku jde napriklad o to, jestli obe varlata sestoupila.
8. Srpen 2006 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
michaela (anonym)
u kluku to možna ma vyznam ale co zisti když se kukne do kalhotek.
24. Srpen 2006 - 0:45
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Jestli nemas treba kylu.Delalo se to tak vzdycky.Neboj,je to bezne.
24. Srpen 2006 - 1:11
Obrázek uživatele Návštěvník
NA (anonym)
Copak lékař může vyšetřovat pacienta přes oděv?Co by asi tak viděl ? Hezký vzorek na Vašem svetru,nebo, že máte skvrnku na kalhotech ? Rozhodně nemyslím, že by to dělala z dlouhé chvíle !!Za dveřmi má většinou deset dalších pacientů.Ty čeká to samé. Buďte klidná, musí to tak být ! Přeji příjemný den .
29. Srpen 2006 - 5:39
Obrázek uživatele Návštěvník
D. (anonym)
Pisou se pohl.znaky ..plus a minus podle ochlupeni a vyvynu atd..
29. Srpen 2006 - 5:53
Obrázek uživatele Návštěvník
mata (anonym)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je v pořádku, když u chlapce "zalézají" varlata. Děje se to např. při koupání, kdy mu prostě zaskočí, chci-li ho umýt. Někdy (při chladu) "zalezou" částečně. V normálním stavu, klidu, kdy na to nemyslí, je vše o.k. Chlapci je 8 let. Když mu varlata zalezou, může je většinou s trochou námahy nahmatat a snaží se je "přetáhnout" zpět do pytlíku. Vloni jsem toto konzultovala s lékařkou. Z odpovědi jsem byla zmatená - nejprve jsem vyrozuměla, že se snad jedná o kryptorchismus, proto jsem začala hledat informace, při další návštěvě mi však bylo (při stejném stavu) řečeno, že je vše v naprostém pořádku a ať prý někdy zkusím pozorovat manžela ! Proto se obracím na Vás a předem děkuji za odpověď. J.P.
30. Srpen 2006 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
milda pro matu (anonym)
nevím jestli je to normální či nilokiv, ale mě se to stává do teďka že někdy při souloži, nebo ve vodě mi varle zajede jakoby nahoru k penisu. nebollí to ale je to trochu nepříjemné, musím ho pak vytlačit zpět do šourku. Stává se to jen někdy,když je chladněji. Je mi 34 a mám děti.
3. Září 2006 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Vašek (anonym)
Ahoj, samozřejmě někteří doktoři a doktorky jsou taky ujetí (znám takového osobně - a známí mi vše potvrzují). Známá zná zas takovou gynekoložku. Nicméně takovéto vyšetření má oporu v zákoně. Ale mě se takováto důkladná prohlídka (od lékařky a sestry) líbí tak kdyby se našla nějaká lékařka z Brna a širokého okolí tak se rád budu pravidelně účastnit a nechám se rád u této lékařky trvale zaregistrovat. Samozřejmě rád budu cvičným pacientem pro medičky (i amatérky) - pro cokoliv. Stejně tak budu rád pokud napíšou i nějaké holčiny jakéhokoliv věku, které tato problematika zajímá na vasovaso1"seznam.cz. Mějte se, V. ))
23. Leden 2009 - 16:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama