8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Profizym

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Profizym beru už asi půl roku a nemůžu si na něj stěžovat. Proto ho doporučuju dál. Pomoch mi při rekonvalescenci po těžkém úrazu.
31. Srpen 2011 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Janinna (anonym)
Profizym beru už asi půl...Uvažuju o jeho pořízení, ale přesto se nejdřív zeptám. Je Profizym vhodnej i pro malý děti? Například na únavu po sportu?
2. Září 2011 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolana.Broumova (anonym)
Uvažuju o jeho pořízení,...Profizym právě nemá žádný věkový omezení a na únavu po sportu je super. Sama ho hltám a cejtim se jak znovuzrozená.
2. Září 2011 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Váchová (anonym)
Paní Broumová je nejspíše propagátorka profizymu, která chce ho vychválit za každou cenu. Ale pozor tento doplněk stravy není určen pro děti do 3 let. Podávání tohoto přípravku je nutné konzultovat s dětským lékařem a tady nastává problém, že dětský lékař vám tento přípravek nikdy nedoporučí. A už vůbec ne pro děti. Je to preparát, který stojí dost peněz a účinky nemá téměř žádné. Není to lék, takže neléčí, jen doplňuje stravu!
4. Říjen 2011 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Paní Váchová, samozřejmě že deti do tří let by neměli spoustu léku, takže podle toho tento lék soudit nelze, já s ním mam moc dobrou zkušenost, mam špatnou imunitu a to je jediny lek ktery mě dokaže držet ve stavu kdy mi je fajn a muj 8lety syn bral taktéž po těžké operaci, i on je v pořadku a moc nám oboum pomaha, jedině doporučuji.
5. Prosinec 2011 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Kata (anonym)
Profi-Zym jsem začala užívat po opakovaných nemocech kdy se můj imunitní systém dostal až na bod mrazu,je to jediný přípravek který mi pomáhá,cítím se skvěle,jedině doporučuji ty peníze stojí zato.
23. Říjen 2012 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Brala jsem Profi-Zym pul roku a byla jsem s ním moc spokojená.Pokud někomu nezabírá, tak pouze proto, že ho nebere správně. Stačí číst důkladně příbalový leták!:-)
5. Prosinec 2012 - 18:58

Přidat komentář