6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Prodej nemovitosti - je advokát luxus?

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
jarcaj (anonym)
Před pár lety jsem si prodej domu bez právníka neuměla představit, ale teď je na internetu tolik vzorů a poraden, že jsem váhala, jestli bych to nezvládla vyřídit sama. Nakonec jsem se s právničkou přeci jen poradila, ale podle manžela to byly vyhozené peníze. Jaké máte zkušenosti?
22. Prosinec 2011 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Maty (anonym)
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o nezávazné vyplnění krátkého dotazníku. Součástí dotazníku je i zajímavá nabídka. Předem děkuji za vyplnění. http://www.survio.com/survey/d/E3H9Z4G7U9Z4U4Y3K
3. Červenec 2013 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman Semora (anonym)
Bez advokáta je to obrovské riziko prodávat či kupovat nemovitosti, zvláště při dnešní nové právní úpravě, lehce muže laik na něco zapomenout, proto doporučuji se obrátit na specialistu, např. advokata Mgr. Mariana Pavlova - viz http://www.akhk.cz Ono vzory pomůžou jen v jednoduchých případech, každopadně než se obrátit na realitku, to radši prodej bytu či nebytového prostoru realizovat přes právníka ;)
17. Březen 2017 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
k (anonym)
Advokáti jsou darebáci, za hovno si berou velké peníze, mě poradila notářka ohledně závěti a pěkně mě to zavařila. Pravda že bez advokáta k soudu nelézt,
18. Březen 2017 - 1:27
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
I když advokát není levný, jeho zapojení výrazně snižuje možnost podvodu některé strany. Chce to ovšem najít si někoho s dobrými referencemi (nikoli z internetu, ale od přátel nebo jiných důvěryhodných osob). Ranařů je i mezi advokáty také dost.
18. Březen 2017 - 11:21

Přidat komentář