64 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Prodam adipex 7 (anonym)
Jo jo jo prodam nebo i koupim, volejte a nabizejte. Sejdeme se na lamparne. Chi chi chi.
16. Září 2014 - 19:39
Sibutramin prod (anonym)
Nabízím kvalitní Sibutramin [modrý],je to účinější varianta dříve u nás dostupné Meridie a Lindaxy(má více účinné látky)! 100% účinnost! Original balené, dovoz,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících! Ochraná známka,hologramBalené po 50ks 1300kč,100 tabletové balení Sibutraminu 2200kč.Poradím jak se zdravě stravovat a jaký doplněk stravy dále užívat k dosažení nejlepších účinků! Dodám do 2dnů.Kontaktujte: sibuadipex@gmail.com .Lze i osobně v PRAZE
16. Září 2014 - 20:30
Sibutramin prod (anonym)
Nabízím kvalitní Sibutramin [modrý],je to účinější varianta dříve u nás dostupné Meridie a Lindaxy(má více účinné látky)! 100% účinnost! Original balené, dovoz,pouze celá balení,žádné rozsypané tablety v igelitových pytlících! Ochraná známka,hologramBalené po 50ks 1300kč,100 tabletové balení Sibutraminu 2200kč.Poradím jak se zdravě stravovat a jaký doplněk stravy dále užívat k dosažení nejlepších účinků! Dodám do 2dnů.Kontaktujte: sibuadipex@gmail.com .Lze i osobně v PRAZE
16. Září 2014 - 20:32
adipex (anonym)
Prodam zbylý adipex retard 2000kc100ks.Praha a jen osobne.Po okoli jsem schopna dorucit.Podivate se co kupujete.Spolehlivost!Pravost! Diskretnost.Napiste i tel.at si nedopisujeme a casove vse urychlime.Piste:jolana345@ seznam.cz
17. Září 2014 - 2:50
Prodám adipex (anonym)
Prodám nevyužitý adipex retard nerozbalený 100ks exp.2018 i třeba polovinu.Slušná cena.Tel:704006661 pouze OSOBNĚ v Praze
19. Září 2014 - 11:12
Heda (anonym)
Dobrý den ,zbyl mi Adipex retard,mám velké balení po 100tob.1900kč a bydlím kousek od Prahy(Klecany)ráda bych ale Osobní Převzetí,možné předání v Praze.Děkuji hedamikova@seznam.cz
21. Září 2014 - 12:13
sibutramin-anor (anonym)
Anorektikum-SIBUTRAMIN látka tlumící pocit hladu.Výrobce je společnost FARM USA.Úbytek váhy 4-10 kg po konzumaci 50ks(50dnů užívání),kdo měl možnost vyzkoušet Meridia15 ví jak je tento lék účinný!STEJNÁ LÁTKA ale 20mg! Více info www.stihletelo.com
22. Září 2014 - 0:15
Marketa (anonym)
Ahojky, hele nemate adipex nejak drahej??, ja koupila u santorra@seznam.cz baleni za 1600! Ale protoze jsem brala jeste pro maminku, tak za dve baleni jsme daly jen po 1500 (3tis), originalita i dodani v poradku, muzeme jen rict OK. Jak cena tak i jednani. Nic premrstenyho a i rady. P
22. Září 2014 - 11:32
santorra má pad (anonym)
Santorra má padělek z číny a proto ta cena je to neůčinné svinstvo.Sama jsem ho objednala a mohu vyhodit
22. Září 2014 - 12:09
Adipex ihned (anonym)
Prodám nevyužitý adipex retard nerozbalený 100ks exp.2018 i třeba polovinu.Slušná cena.Tel:704006661 pouze OSOBNĚ v Praze
23. Září 2014 - 9:50
nesouhlasim (anonym)
Asi jste bud prodejce, komu vadi nizka cena santorry, a chcete jen pomlouvat, protoze beru pravidelne a jsou znatelne vysledky, podotykam, ze se jedna o original se sarzi, zadna cina, jak tu nekdo zminil. Proto nesouhlasim.
23. Září 2014 - 10:51
www.stihletelo. (anonym)
Pozor -padelky z ciny.
23. Září 2014 - 10:53
Slim body (anonym)
Jen pomluva konkurence
23. Září 2014 - 13:14
Adipex ihned (anonym)
25. Září 2014 - 10:35
Margit (anonym)
Tym, co tu spinia slusnych, viem len povedat, ze som obednala ako od vlasto.cz, a pozdejsie aj od santorra@seznam, a ani jeden z tychto mi neposielal ziaden padelok ako cina a tym podobne. Obidvaja viem odporucat, su velmi seriozny, len iba maly rozdiel v cene medzi nimi ale spokojnost.
25. Září 2014 - 11:42
hejkal (anonym)
Jo jo samy pomluvy, to je tady oblibeny ha hu ha hu.!! Likvidujte se mezi sebou ha hu hahu.
25. Září 2014 - 12:10
simonaamala -Po (anonym)
Koji uz nekolik let, a ma porad baleni, pozor na to.
25. Září 2014 - 12:12
Stevo (anonym)
Kedze som az zo Slovenska, tak aj mozem povedat, ze santorra@zoznam.cz je v poriadku, tiez mam vsetko, len sa tu ohovarate ludia. Chodte radsej zarabat v tejto krizi.
25. Září 2014 - 12:15
i ja se pridam (anonym)
santorra je v poho, minulej tejden jsem dostala svoje, tak, nepomlouvejte.
25. Září 2014 - 14:24
Adéla (anonym)
Simona je v poodě jen se jí tu někdo snaží škodit.Předala mi je osobně !Ať si každý píše nabídku jakou chce.Za mě jen doporučuji.
25. Září 2014 - 20:54
Simona (anonym)
Dobrý den,kojím a proto bych ráda prodala nevyuzitý Adipex Retard,který mi je už na nic.Sice jsem ho horko těžko sháněla,ale při kojení nelze užívat a chci aby miminko bylo zdravé.Kdo má zájem tak se ozvěte.Jsem z PRAHY.Mám 100KS nové z lékárny použitelné do 07.2016.Předám jen osobně.Pište na simonaamala@seznam.cz
26. Září 2014 - 6:55
Simona (anonym)
Dobrý den,kojím a proto bych ráda prodala nevyuzitý Adipex Retard,který mi je už na nic.Sice jsem ho horko těžko sháněla,ale při kojení nelze užívat a chci aby miminko bylo zdravé.Kdo má zájem tak se ozvěte.Jsem z PRAHY.Mám 100KS nové z lékárny použitelné do 07.2016.Předám jen osobně.Pište na simonaamala@seznam.cz
26. Září 2014 - 6:55
Adipex (anonym)
Kupim
26. Září 2014 - 6:58
Martina (anonym)
Mne taky prislo vsechno od santorry. A nekdo ji tady spinil, muzu taky jen souhlasit, ze je v poradku.
26. Září 2014 - 13:07
Sibutramin,adip (anonym)
Prodám sibutramin generic Farm 20mg-skutečně učinné hubnutí.Nejlepší vlastnosti jako u podobných produktů tohoto druhu! 100% original od americké společnosti se všemi ochrannými prvky! .......................... 100cps -2700kč ............................ 50cps-1500kč .......................... Sibutramina 15 Mexico 100tab.-2700kč .......................... Sibutramina 15 Mexico 30tab.-1000kč ......................... Adipex retard 100 měkkých tobolek 2200kč česká distribuce! ......................... Meridia 15mg 98tabl. balení 2500Kč! ......................... Hubnutí nikdy nebylo jednodušší, poskytnu i odborné poradenstí v oblasti zdravé výživy a fitness! objednavka a více info na SLIMEXEU@GMAIL.COM
28. Září 2014 - 0:36
Simona (anonym)
29. Září 2014 - 16:46
Janka (anonym)
Som z Bratislavy, ale pani santorra@seznam.cz, je velmi solidna, obchodujem s nou uz dlhy cas a nebol nik ziaden problem, vsetko dla dohody, okrem teho vie aj velmi poradit a ma dla mojho najnizsie ceny a hlavne original. Perfektna spolupraca aj spolahlivost, a tym co tu ohovaraju ak ju, tak aj inych, viem len odkazat, nepredavajte tak draho a budete spokojny a nemusite ohovarat ostatnych, co su korektny. Maj te sa tu pekne, vsetky zdravi Janka.
30. Září 2014 - 13:42
Heda (anonym)
Dobrý den ,zbyl mi Adipex retard,mám velké balení po 100tob.1900kč a bydlím kousek od Prahy(Klecany)ráda bych ale Osobní Převzetí,možné předání v Praze.Děkuji hedamikova@seznam.cz
1. Říjen 2014 - 0:56
Pavla (anonym)
To -Janka Mas pravdu Jani i ja mam uz dlouho velmi dobre zkusennosti ze santorrou, nekomu vadila asi nizka cena.
1. Říjen 2014 - 12:58
SLIMEXEU@gmail. (anonym)
Jsou to podvodnici, poslali mi vitaminy. SLIMEXEU@gmail.com pozor na ne!
1. Říjen 2014 - 15:09

Stránky

Přidat komentář