82 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Proč vodnáři utíkají když jde do tuhého???

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Podivné utěky (anonym)
Tohle téma má vysvětlit ženám,proč jejich milující protějšek,zdrhne v nejlepší době jejich milování.Mám stím nejednu zkušenost,takže mi to příjde vážně zvláštní??? Nejde o to ,že bych střídala partnery,jenom mám prostě vždy štěstí na Vodnáře a vždy je to stejné,ze začátku největší pozornost a potom utěk,když mu konečně dám najevo,že to cítím stejně....,je to bud smůla a nebo podivná stužka náhod... Má nějaká žena podobnou zkušenost,zamiluješ se a on prostě zdrhne,ten předtím mi napsal,že se semnou rozchází a že bych nepochopila proč,po roce se mi ozval,jestli náhodou ještě nemám zájem,hmmm,co si myslel,že na něj budu čekat celý rok,našla jsem si nového přítele schodou okolností opět vodnář a co myslíte,jen jsem mu dala víc najevo svojí lásku už se začíná taky vykrucovat...,já nevím,to je nějaký prokletí nebo co ???Napište ženy máte nějakou podobnou zkušenost,ze začátku vám věnoval maximum pozornosti a pak se začal vymlouvat,no prostě měli ste mít dohodlou schůzku a on se vymluvil,třeba nevimluvil,ale ,když už se vám to stane víc než jednou,začne vám to být divný??? I vodnáři mi můžou napsat proč to dělají???,no mě by to teda vážně hodně zajímalo...
18. Květen 2010 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
dodatek (anonym)
Mozna si mu taky rekla, ze veris na takove ptakoviny jako je zverokruh, tak se nediv :-)
20. Květen 2010 - 6:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Mozna si mu taky rekla, ze...Přesně tak. S partnerkou, která věří na podobné blbosti se asi nedá vydržet. Jsem LEV, narodil jsem se ve stejný den jako Obama. Znanmená to snad, že se musím stát prezidentem ? Jsou to píčoviny.
20. Květen 2010 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Ale já zažila s vodnařem to samý a o znamení sem mu vůbec neříkala.Prostě takovej byl nasliboval všechno možný,choval se velice hezky a já mu dala najevo že sem ráda že ho mam že bych bez něj už být nechtěla a pak se odmlčel a zmyzel.
20. Květen 2010 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Jo musím dodat, že manželka je Vodnářka, jsme spolu 28 let a nikam nezdrhala i když šlo často do tuhého.
20. Květen 2010 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Ale já zažila s vodnařem...tak ten zmizel když poznal tvé znalosti českého jazyka.
20. Květen 2010 - 9:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Jojo, taky mi vodnář udělal to stejné, ze začátku mě skoro nezajímal, pořád se snažil (a jak!), přemluvil mě a pak po čase, když jsem se do něj zakoukala, "zmizel". Semtam mi napíše, asi když má slabou chvilku a chtěl by si zašukat.. No, jenže chlapec zapomněl, že není jedinej na světě, takže má smůlu, zahrávat si se mnou nebude ;D Ale musím říct, že v sexu byl pro mě opravdovej ideál, no škoda.. Lve, Ty raději pomlč a něco si o znameních přečti! Budeš se divit, jak na Tebe bude vše sedět. Znám lvi velmi osobně a intimně a jsou úplně stejní, nj, na lvi mám bohužel smůlu, líbí se mi, ale jejich povaha je pro vztah špatná - dětinská..
20. Květen 2010 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
s. (anonym)
1.Proč se tomu jejich mizení nepřizpůsobíte? Má rád ženy a ženy mají rády jeho.Miluje proště všechny ty čičoviny okolo.Na tom nezměníme nikdo nic.Jakožto ,,nestranný,, pozorovatel a výzkumný pracovním ve svých představách má pořád co zkoumat.Je to docela fajn,když mají myši pré... 2.Je zarážející,když řvoucí Lev nevěří na znamení ,proč sem leze.No myslím právě proto,že má problém s tím svým egem... Líbám Tě na čelo. Co takhle mu vymyslet nějakou rubriku přímo na tělo,aby se mohl předvádět v záři reflektorů a kochat před zrcadlem ve společnosti všech žen...
20. Květen 2010 - 11:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lvice X (anonym)
Asi je hodně velký rozdíl mezi mužem lvem a ženou Lvem,protože ten přízpěvek o mizení jsem psala já žena ve znamení Lva. Stejnej je rozdlím mezi mužem vodnářem a ženou Vodnářkou.To mizení dělají jenom muži Vodnáři a je to přesně tak napřed o vás usiluje,slibuje hory doly a potom když ste spolu je to všechno ještě dobrý,milujete se a on vám neustále vyznává lásku a potom vás to rozněžní a zamilujete se do něj a začnete mu jí vracet a on najednou ztatí zájem a nebo uteče,neozve se nic a vy jste stoho vykulená a čtete si smsku,že to musel udělat,že by jste to nepochopila,Po čase se znovu objeví,když už cítí,že vás asi ztrácí nebó ztratil a řekne vám jak jste užasná a taky,že se neozíval pro vaše dobro nebo tak,hele vodnáře já mám prokouklýho skrs na skrs,nejlepší je ten jeho smysl pro humor,to pak opravdu nevíte jestli si dělá jenom srandu nebo zvás blázna.Je fakt,že když vám není dobře,stará se o vás víc než v dětství vaše mamina,MATE VÁS NAPROSTO JEHO PROMĚNLIVÝ CHOVÁNÍ,DOKÁŽE BÝT SILNĚ CHLADNÝ A POTOM ZASE NAPROSTO VŘELÝ A OMLUVIT SE VÁM,JE JAK POČASÍ......,NIKDY SI HO NEPŘIPUSTE,NEBO PŘIPUSTE,ALE NEDÁVEJTE MU TO ZAS TAK TOLIK NAJEVO...
22. Květen 2010 - 4:11
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
PS-POTVRZUJE SE TO I JINÝMI PŘÍZPĚVKY,TAKŽE NATOM NĚCO BUDE....,TO BY MĚ TEDA ZAJÍMALO CO???
22. Květen 2010 - 4:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Ja myslim, ze za timhle chovanim stoji spise nejake nevyjasnene problemy. Prece dva normalni rozumni lide se maji domluvit a byt k sobe otevreni, ne? Na co je potom tohle mizeni, nemizeni. Kdyz si dva lidi rozumi tak tohle nemaji potrebu delat.
22. Květen 2010 - 4:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Vodnář Vodička (anonym)
Děvčátka naše milá, bylo by dobře, kdybyste začala zametat před vlastním prahem. Podle sebe - když šlo někdy do tuhého, tak jsem byl vždy tam, kde mě bylo nejvíce zapotřebí. A je možné, že to nebyla zrovna vaše náruč, že někdo potřeboval pomoc větší. Nemyslím to nijak ve zlém, ale podle mého mínění jsem se nikdy nevykašlal na někoho, kdo pomoc opravdu potřeboval. Moje zkušenost je jiná. Žena, které jsem pomáhal, kterou jsem dlouho živil, kterou jsem miloval, mě začala zneužívat. Byla to štírka. Nevěřím však, že je to důležité. Co se stalo? Poslal jsem ji po dlouhé době do.......někam k Prčicím. Není chyba náhodou na vaší straně???
22. Květen 2010 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
vodnarka (anonym)
to je teda blbost..ja nikdy neutikam,vztah mam v poradku...spis je to jen nahoda
22. Květen 2010 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Vodnarko ale to plati pro muze ty takovy sou a ja souhlasim s lvici,mam stejny nazor,stejny zkusenosti.Vodnar je podle me jako kdyby ste chodili s pocasim.
22. Květen 2010 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Petro (anonym)
a co platí pro ženy? A v jakém ty jsi znamení? Myslím, že bych na tebe taky něco objevila.
22. Květen 2010 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lvice X (anonym)
Vodnarko ale to plati pro...Děkuji ,vidím,že nejsem jediná stímto problémem,ale vážně nepřipadá mi to jako náhoda,když to dělá víc mužů znam.Vodnáře,otázka je stále stejná-PROČ?
25. Květen 2010 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
.... (anonym)
a co platí pro ženy? A v...Jasně každý znamení má svoje....,a nikdo neni dokonalý...ale to patří do jiné diskuse o jiných znameních,taky se řeší muž Vodnář.
25. Květen 2010 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
.... (anonym)
A co platí na ženy?,no řekla bych,že jsou to super kámošky,podrží Tě v nesnázích a můžeš snimi dobře pokecat....,jsou velmi citlivé a vnímavé,na povrch se zdají nedostupné,ale když je blíž poznáš poznáš bezva bytost.Myslím,že všichni vodnáři mají právě tuhle povahu,poznáš.li je blíž,poznáš věrnou,upřimnou a přátelskou bytost
26. Květen 2010 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Myslím že ženy vodnářky sou lepší než muži vodnáři.
26. Květen 2010 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Spíš vodnář utíká protože je to sám nevyrovnanej debil kterej neví co chce a mění názory jako prase..
26. Květen 2010 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Proč ryba smrdí (anonym)
No ty vole to je otázka viď?Na to fakt nejde odpovědět protože proč vlastně sakra smrdí když je pořád ve vodě a tak se vlastně jakoby pořád koupe tak že by smrdět vlastně neměla:-)
26. Květen 2010 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Ha,Ha... (anonym)
Ryba smrdí od hlavy...
26. Květen 2010 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Tak jak to pokračuje s vodnářem? U mě špatný, nereaguje, vůbec neodepsal na sms.. tak jsem celkem smutná..
7. Červen 2010 - 1:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Kdo věří na ty stupidní horoskopy a na nějaké to nesmyslné duchovno je opravdu DEBILNÍ PSYCHOPAT !!!
7. Červen 2010 - 7:45
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Annu (anonym)
...tak sem nelez HVĚZDO
7. Červen 2010 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
:-( (anonym)
Mě se vodnář neozval už pul roku.Naposledy mi řek že přijede na Silvestra-nepřijel
7. Červen 2010 - 9:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Vodnář (anonym)
Mě se vodnář neozval už...Já jsem taky vodnář, tak napiš adresu a máš mě tam. Vodnář jako Vodnář, podle téhle diskuse jsme všichni blbci, takže se dá snadno zaměnit kus za kus.
7. Červen 2010 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Hm, kdo říká, že vodnáři jsou blbci? Jen jsou prostě jiní ;) Je to s nimi asi hodně zdlouhavý.. Btw. myslíte, že mám věřit tvrzení od nového přítele jeho bývalé (ex jistého vodnáře), který je náhodou můj známý, kamarád kamarádky, že jistý vodnář je děvkař, šuká co se dá a každou noc má doma jinou babu? Mně to k němu nesedí a na drby moc nedám..
7. Červen 2010 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Vodnář (anonym)
No tak vážně - pokud věříte tomu že se povaha lidí liší podle znamení, žádného pratnera si nezasloužíte. Leda nějakého toho blbce, co vám tyhle nesmysly odkývá :-).
7. Červen 2010 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Jsem vodnářka a taky často zdrhám.Když jde do tuhého, nějaké problémy, hlavně ve vztahu, tak mám tendenci od všeho utéct, vadí mi to, ale nedokážu to vysvětlit, proč tomu tak je...
7. Červen 2010 - 10:59

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama