530 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Proč lidem vadí nevěra jejich partnera?

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Několikrá jsem přemýšlel proč lidem vadí nevěra jejich partnera, proč je rozdíl zda moje partnerka se svým kamarádem jdou na squash nebo si užívají sexu. Vždyť by to z mého pohledu mělo být jedno. Nemůžu jí dát všechno a žije pouze jednou.Zajímal by mě Váš názor zda by vám vadila nevěra partnera a proč vlastně.
21. Červenec 2004 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
Připomínáš mi jednoho kluka, který neustále asi 5 let podváděl mou kámošku. Pokaždé s jinou nebo to tak různě prostřídával. Nevím, jestli je tvůj názor takový, že ti nevadí, když ti tvá holka zahýbá.
21. Červenec 2004 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
Myslím, že určitá žárlivost by měla dycky být. Je to zdravé trochu žárlit. Kdo nežárlí nebyluje. Zní to ohraně, ale ve skutečnosti to tak je. Nechápu, že ti nevadí, že tvá holka co chvíla nebo občas patří někomu jinému, když by měla pořát patřit tobě. A ty by jsi měl patřit jí. Mělo by to být oboustrané. Měli by jste si patřit vzájemně. Ziješ jen jednou - pravda. Ale život není hlavně o sexu.
21. Červenec 2004 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Já nechci diskutovat problém svojí nevěry (není), ale přemýšlím proč by mi mělo vadit, když se moje holka vyspí s někým kdo jí přitahuje, ale je to pro ní "jenom" sexuální zážitek a na vztahu ke mě se nic nemění.
21. Červenec 2004 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Mravní hlídka (anonym)
Žijeme pouze jednou... ...a NEVĚRA je tak sladký hřích! ;-)
21. Červenec 2004 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Nejsem žárlivý, ale přesto si myslím, že miluju. Myslím že žárlivost více souvisí s majetnictvím a nedůvěrou než hloubkou vztahu. Prostě beru jako fakt, že moje partnerka může potkat (a nejspíš potkala) někoho, kdo jí bude sexuálně přitahovat. A myslím si, že by mi nevadilo, kdyby se s ním milovala. Bral bych to tak, že si splnila něco po čem toužila. Myslím že můj přístup není standardní a právě proto mě zajímá proč to jiným vadí.
21. Červenec 2004 - 14:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
Já Tě necchápu. Jestli tě má ráda,tak proč potřebuje jiné chlapy? Nejsi dobrý v sexu? Neumíš jí to dobře udělat? Mělo by ti vadit už to, že jí nestačíš. Pokud je člověk zamilovaný, tak nechce nikoho jiného. Je něco jiného pokud spolu jte třeba deset let. A nechce ona jiné chlapy do postele, protože prostě nejsi dobrý a neužije si to s tebou? To tě to nehlodá? PROČ to tak má být?
21. Červenec 2004 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Ola (anonym)
Já mám přítele 7 let. V sexu si skvěle rozumíme a nikdy jsem neměla poccit, že když žiju jednou, že bych měla šustat s jinýma chlapama. Vadí mi, když na mě cizí chlapy šahají.
21. Červenec 2004 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
No, možná je to proto, že sex prostě není hraní squashe. Těžko najdeme asi srovnání s jakoukoliv činností. Dělat sex vyžaduje podle mého daleko větší zodpovědnost, než jen hraní hry. Můžu se při něm např. zamilovat, můžu být po něm zraněná jak na těle nebo na duši, můžu dostat nějakou nemoc, můžu otěhotnět, můžu tím zranit někoho jiného... nic z toho se mi při běžném hraní squashe asi nestane, žejo? Už jenom tyhle základní "možnosti" co se "poté" může stát mi jako přemýšlivému člověku nedovolují vrhnout se do náruče každému pro mě přitažlivému muži - a že by jich bylo...
21. Červenec 2004 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
mila (anonym)
Natural to vidí podle mě z typicky chlapskýho hlediska. Taky se mi zdá logický, že čistě fyzická nevěra je přijatelná (nebo aspoň víc než jiná), M. Wiewegh popisuje ideální vztah s manželkou tak, že si oba vzájemně užívají s jinýma a pak si o tom vyprávějí. Ale skutečnost je většinou jiná. Neříkám všechny, ale většina žen si netouží nezávazně užít sexu. Například já, když mě zaujmě nějakej jinech chlap, tak proto, že má něco (aspoň zdánlivě), co ten muj ne. Myslim v povaze, například. A to už je větší nevěra, protože třeba zjistim, že proto by se mi s nim žilo líp.
21. Červenec 2004 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Karina (anonym)
Zajímalo by mě, kolik je ti let.Obdivuju, že nežárlíš, myslím si, že musíš mít už lecos za sebou, když dokážeš brát věci tak jak jsou.Taky se o to snažím, ale jsou chvíle kdy to nezvládám.Žárlím, protože chci být pro svého partnera ta jediná, i když je to sobecké a nikdy se mi to nepovede.Nevadilo by ti ani, kdybys svou přítelkyni přistihl při nevěře?
21. Červenec 2004 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Pro Ola: Trosku jsi odbehla od moji otazky v tematu, ptal jsem se proc lidem vadi nevera partnera a tu jsi se posunula k problematice proc by mi mela byt partnerka neverna - to je trosku neco jineho. Ale klidne odpovim - nemyslim si ze jsem ten nejpritazlivejsi chlap na svete a ani ten nejlepsi milenec na svete. Proste beru jako fakt ze ve vsem je v prumeru polovina lidi lepsi nez ja a polovina horsi. A tak mi vubec nenapadaji otazky, ktere tu pokladas. Muze byt klidne mozne ze partnerce v posteli nevyhovuju, proc ne. Pokud ma problem, at ho resi - ja problem nemam. Moje kredo je nehledat problemy tam kde nejsou.
2. Srpen 2004 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Pro Smajlinka: Je mi jasny ze squash a sex je neco jineho, vycet rozdilu jsi provedla za me. Ja taky nepsal ze je to to samy, pouzil jsem to jako prirovnani. Taky se milostne randeni nedomlouvaji jako zapasy ve squashi. Zpet k problemu - takze Ti vadi nevera Tveho partnera pro uvedene odlisnosti - napr. proto ze muze privest do jineho stavu cizi zenu?
2. Srpen 2004 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Pro Karina: Je mi přes třicet let, ale se žárlivostí jsem neměl problémy nikdy. Mám za sebou z pohledu partnerského života skoro běžný život. Já se o svůj postoj nemusím snažit, tak to zkrátka cítím. Kdybych přímo viděl přítelkyni při nevěře, tak to nevím jaký bych měl pocity. Ale když si to představím, tak mi to nevadí. Asi nejsem majetnický v sexu.
2. Srpen 2004 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Nejsi skryty kandualista ?
2. Srpen 2004 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Nevim co je to kandualista, takze mozna nejsem a mozna jsem.
2. Srpen 2004 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
mila (anonym)
Že by přivedl cizí ženu do jiného stavu, to by mě ani nenapadlo. Vadilo by mi to proto, že by se do ní mohl třeba zamilovat...Co je na tom nepochopitelného? Raději by jezdil na dovolenou s ní, nakonec by s ní chtěl mít děti, postavit barák, zasadit strom :-)Chci chlapa, kterej chce mě - kvůli mně.
3. Srpen 2004 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Jasne, ale toto riziko je tu tak jako tak. To bys pak musela hlidat toho svyho pred kazdou zenskou. Takze Tobe by vadila nevera z duvodu mozneho odloudeni pritele? Jenom proto?
3. Srpen 2004 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
četla jsem si tuhle diskuzi a zjistila,že-1.holky se zamilovávají po sexu,protože si myslí,s kým spí,toho musí milovat(omluva nemravného chování?)2.chlapi rozlišují mezi sexem jen tak pro fyzický požitek a sexem "z lásky".3.Někteří z vás si pletou vztah s majetnictvím4.Pravá láska prý nic nežádá..5.Partneři by si měli ujasnit své názory a náhledy na nevěru před tím,než svůj vztah posvětí.:-)
3. Srpen 2004 - 9:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Pro Natural: Pokud dělám cokoliv, neměla bych tím ohrozit někoho, kdo o mé počínání nestojí... takže, pokud by partner měl dítě "bokem", mělo by nárok na výživné jednak dítě a pak i ta matka na mateřské dovolené, dál by měla nárok na poměrnou úhradu výbavičky pro dítě... pokud bych byla s dotyčným partnerem sezdaná, počítal by se do příjmů jeho i můj plat, takže bych to dítě a tu ženu dotovala taky. Což mi nepřijde zrovna moc spravedlivé z hlediska toho, kdo by byl tímhle dotováním postižen, ačkoliv se ho to vlastně vůbec netýká. Další otázkou je nemoc, protože ačkoliv se obecně myslí, že kondom nás uchrání před jakoukoliv pohlavní chorobou, dnes už to není pravda. Nedostaneme sice smrtelnou nemoc, ale takové chlamydie nebo HPV dokáže zejména nakažené ženy hodně potrápit... a jelikož se tyto nemoci nachází nejen v tělních tekutinách, ale i na ohanbí, těžko nás před němi uchrání kondom. Takže pokud pominu citové zranění nevěrou - což může být vyloženě jen můj problém způsobený buď majetnictvím nebo připoutaností nebo čímkoliv jiným, jsou pro mě výše uvedené důvody, osvobozené od jakýchkoliv emocí, stále velkými vykřičníky proto, nevěru radši nepáchat...
3. Srpen 2004 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jeanette (anonym)
Docela by mne zajimal nazor Naturalovy pritelkyne. Vyuziva teto nabidky?
3. Srpen 2004 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Smajlinko, Tvoje argumentace je rozumna, ale riziko nakazeni nebo poceti ditete je extrem. S takovym pristupem by se clovek nemohl koupat v prirodnich zdrojich, podavat si ruce, jezdit na kole ci autem a delat spoustu dalsich cinnosti, ze kterych plyne riziko, jez muze postihnout ostatni souzijici. Myslim ze to jsou druhotne duvody proc by Ti nevera vadila, me by spis zajimaly ty prvotni - citove.
3. Srpen 2004 - 11:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
Jeanette, nejedna se o zadnou nabidku, ja ji to nenabizim, ale ani nezakazuju - chci aby se rozhodovala podle toho co chce. Myslim ze je mi verna, presneji nevim o tom ze by mi byla neverna.Toto tema jsem zalozil proto, abych vyzvedel proc vetsine lidi vadi nevera jejich partnera, protoze mne prijde ze to neni zadny velky prohresek. Neresim tim zadny problem ve svem vztahu.
3. Srpen 2004 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Henry (anonym)
Ahoj kolego. Citim to podobne jako ty, i kdyz to neni uplne stejny pripad. Ja jsem ten Kandaulista. Jsem rad, kdyz moje pritelkyne spi i s jinyma muzskyma. Vubec nezarlim, naopak mne to docela rajcuje. O tom je ten Kandaulismus. Pujcovat pritelkyni, manzelku a to vzruseni plyne z toho, jak ti muzi nad ni slintaj, ale ja vim, ze je moje, a ze odejde se mnou. Pres to vsechno ji velmi miluju. Ona to citi podobne. Je zvlastni, ze v takto svobodnem vztahu, se nevera zas tak moc nevyskytuje. Holt zakazane nejvic chutna. No, a kdyz to povolis, tak uz to nelaka. Mej se.
3. Srpen 2004 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
mila (anonym)
Zajímavá debatka se zajímavýma názorama:-)Nevěra by mi vadila z možného odloučení přítele, ano, to asi hlavně, ten pocit, že nejsem jediná...A uráželo by mě to, protože by si mohl myslet, že když mu odpustím tohle, tak si už může dovolit všechno...a taky kamarádi by mnou možná pohrdali, že si sama sebe nevážim. Myslim, že to cítím tak, že ta čistě fyzická nevěra je paradoxně z toho to nejmenší.
3. Srpen 2004 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Elen (anonym)
Přidala bych ještě jeden drobný aspekt - někomu se třeba může hnusit pocit, že jeho partner byl v kontaktu s intimními partiemi někoho jiného, ne? Mně je při představě, že by se můj chlap "počvachtal" někde jinde a pak spal se mnou docela na zvracení. A pánové to mohou mít ještě horší - pocit, že v jejich partnerce byl někdo jiný, že do ní ejakuloval... ? Jinak souhlasím s výše uvedeným, tj. s těmi, kdo nevěru odsuzují.
4. Srpen 2004 - 6:58
Obrázek uživatele Návštěvník
mila (anonym)
No, to je docela zajímavej postřech. Co ty na to, Naturale? Pocit, že se nějakej chlap udělal do tvý přítelkyně?
4. Srpen 2004 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Mne ani tak nevadi ten akt a narovinu rikam, ze "ulet" sem schopnej pochopit, a v pripade pouceni druhe strany jednou tolerovat. Na nevere mi vadi 3 veci: 1] kdyz ja se snazim delat/davat partnerovi to nejlepsi, tak nevidim duvod proc by to nemelo bejt i opacne. A pokud to tak nechce tak asi nemusime bejt spolu. 2] V pripade ze jde o opakovanou neveru, tak ze mi blizkej clovek lze a dela ze me uplnyho debila=ztrata duvery =konec vztahu. 3] Ze sem s nekym tak blbym, ze to neni schopnej utajit.
4. Srpen 2004 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
mila (anonym)
Nejsem si jistá, ale mám pocit, že Natural to původně myslel tak,proč nám vlastně vadí nevěra partnera, proč se v tom netolerovat? Šlo mu asi o to, proč by se to vůbec mělo utajovat. Je to totiž podobný názor, jako má moje kamarádka, která, ač je žena, tak by jí (prý) opravdu nevadilo, kdyby si její kluk užíval jinde. Nedokáže zároveň pochopit, proč on je naštvaný, když ona na diskotéce nebo na bowlingu flirtuje s chlapama. Prý má ráda jen jeho a to se nezmění. Já bych právě měla strach z toho, že se to změnit může. Takže ne z tý fyzický nevěry, ale z citový.
4. Srpen 2004 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Natural (anonym)
K Eleninu prispevku - takto jsem neuvazoval, zrejme proto ze pritelkyne nebere zadnou HAK a tak sperma skonci vzdy nekde jinde nez v ni. Ale kdyz si to predstavim, tak by mi to vadilo a dal bych si na cas klid. Kdyz da pusu nekomu cizimu tak se s ni potom take libam a nevadi mi to. Toto je vlastne podobny, byt trochu drsnejsi. Takze by to chtelo si na to pouze zvyknout.
5. Srpen 2004 - 9:22

Stránky

Přidat komentář