62 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Problémy s koleny

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Dobrý den, zajímalo by mne jak postupovat, když si člověk špatně prošlápne koleno. Stalo se to mému tatínkovi a nemůže se na nohu postavit. Ledovat bolavé místo, či postupovat jinak? Děkuji za každou radu :)'
5. Březen 2007 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Já měla s kolenem velké potíže, ale to hlavně, protože jsem měla utržené vazy, ale pokud jsem špatně došlápl a noha bolela, tak jsem vždycky koleno "nahodila"ohla dozadu a přitáhla k tělu, to samé udělala i dopředu, koleno mi většinou zapadlo a bylo to ok, ale jak říkám, bylo to kvůli vazům. V případě tvého otce bych ledovala a nohu mazala fastum gelem)běžně v lékárně) a zavázala obínadlem. pokud by noha nadále bolela, raději bych navštívila ortopeda, třeba si mohl poškodit vazy.'
5. Březen 2007 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
nikča (anonym)
Dobrý den,mám celkem velké potíže s kolenama je mi 14 ale bolest přetrvává už 2 roky nemůžu ani natáhnout nohu aby mi v ní tka divně neruplo jak kdybych cítila že se o sebe ty kosti derou je to strašná bolest a nevím co stím.děkuju za odpověd'
19. Srpen 2008 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Tak si s tím zajdi k doktorovi'
11. Březen 2009 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
bb (anonym)
to chce doktora 2y trpět to je blbost .ne ??'
11. Březen 2009 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Dexter (anonym)
Čau,já sem Honza,a mám VELKÝ problém s Kolenem,a newim co s tím :( nemůžu třeba udělat dřep,protože mi v něm furt hlasitě a děsivě křupalo,jenže teĎ jsou tomu dva měsíce(cca)a teď,když udělám dřep...no...radši ani ne,tak se mi kolen nechce hnou a když s ním pohnu dál,tak mi v něm RUPNE,a dostanu do tněj křeče,atd. co s tím? bojím se,že budu muset jít na Operaci,neboněco,mám svoji NHU rád,:D :(
28. Říjen 2009 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
karolina (anonym)
Dobrý den, mám problém s pravým kolenem při fotbale. Vždy když odkopnu míč tak mě v něm strašně píchne jako by injekční jehlou v koleni pod čéěkou a ta bolest vydrží klidně až do druhého dne po zápase. N a jednu stranu uvažuji o návštěvě u nějakého specialisty ale na druhou stranu se bojím co kdyby to bylo něco vážnějšího. Tak Vás prosím o radu o co by se mohlo jednat popřípadě postup léčby. Díky za informace.
15. Březen 2011 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
No až jednou kopneš a zůstaneš ležet,tak to řešení možná bude o dost horší.Mohou to být vazy,ale nejlépe aby to zkouknul odborník.Jak si to urveš,už si nejspíš nezakopeš.Je lepší tomu předejít.
15. Březen 2011 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
ZdenekH (anonym)
Dobrý den,nevím jestli se tad dozvím odpověď.Má situace je taková,jsem po operaci pravého kolena(frézovali a odstranili vnitřní meniskus)a to po problémech-bolesti,špatný pohyb,nešlo si kleknout(při pokusu o ohnutí kolena-bolest,pnutí),pocit při delším stání-bolest jde aý do kostí,pocit otečení.Současnost-mám za sebou 3 plazmy(3500 Kč),chodím na rehabko a můj pocit,je to horší neý před operací a to jsou 2 měsíce pryč.
22. Březen 2011 - 6:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Dáša (anonym)
Z toho popisu mám dojem,že jsou poškozeny vazy.I když 2měsíce od operace může určitá ztuhlost být.Nejlépe to znovu probrat s ortopedem.Třeba i jiným,aby byl i nezávislý pohled.
22. Březen 2011 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristian (anonym)
Dobrý den , 5 x jse mi " přetočilo koleno" byl jsem u dokotra nic moc my neřekl , stalo jse to při tančení ( standart- vytočil jsem nohu ) bojím jse že už nebudbu moc tancovat jednou jse mi to stalo když jsem dělal tzv. šnuru takže chci jse zeptat jestly jse stím něco dá dělat, nechci přestat tancovat :/
16. Květen 2011 - 15:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Dobrý den hraji florbal a začal sem k tomu aktivně běhat atd..najednou mě začli bolet kolena jako když u obou boku kolen
4. Srpen 2011 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Odetta (anonym)
Dobrý den, můj problém způsobují nejspíš mažoretky, které jsou mým koníčkem již 10 let (tj. od 7 let). Když mi bylo 12, začala jsem mít potíže s koleny. Bolest byla nárazová, ale spíše po výkonu. O rok později se mi po hodině tělesné výchovy (konkrétně po hodině skoků přes švihadlo) kolena podlomila. Navštívila jsem ortopeda, který mi řekl, že mám zatížené chrupavky v obou kolenou. Doporučil mi s mažoretkami přestat. Bolest nebyla tak hrozná, aby mě donutila přestat a tak nyní, o téměř čtyři roky později, za mažoretky stále pochoduji. Jak jsem později zjistila, můj ortoped nejspíš užívá univerzální diagnózy a moc nepomůže... Pravé koleno bylo vždy horší a když na něho nyní položím ruku, je po celou dobu pohybu cítit křupání. Levé je na tom o něco lépe. Začínám mít starosti, protože když nepočítám to, že se na nohy po protančené noci nemohu téměř postavit, mi právě z pravého kolena vystřeluje bolest do stehna nebo do lýtka (nervy?). Celkově bolí samozřejmě po výkonu, ale i když nic nedělám, z ničeho nic. Nejspíš bych měla změnit lékaře… Má někdo s něčím podobným zkušenosti? :)
1. Listopad 2012 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Dobrý den hraji florbal a...Posílám odkaz pro všechny kteří řeší problémy s klouby http://www.lr-zdravi.cz/nova-aloe-vera-freedom email: imuniton@email.cz
1. Listopad 2012 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Deniso (anonym)
Posílám odkaz pro všechny...ty jsi se ale rozjela :-) zamořila celou doktorku:-)
1. Listopad 2012 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Tamara (anonym)
Když jsem měla problémy s kolenem, tak jsem si ho mazala gelem Priessnitz a k tomu brala jejich tablety, jsou přírodní, takže tím nezatěžuješ organismus a konečně něco, co fakt pomáhá!
12. Prosinec 2012 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
ita (anonym)
prosim kolik stoji ten gel a tablety?
12. Prosinec 2012 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Tamara (anonym)
Tady máš odkaz kde si to objednávám: http://www.zlekarny.cz/search?q=priessnitz&hl=
18. Prosinec 2012 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Týna (anonym)
Dobrý den, už několik let mám problém s právým kolenem,nechala jsem to být,ale zhoršuje se mi to. KDyž chodím,tak mě to koleno šíleně bolí,když udělám dřep a zvedám se tak mě vtom lupne a bolí to,když mě bolí tak homám studený a někdy mi i otéká,mám i někdy pocit,že se mi vyhodí. prosím co stím má dělat??
14. Březen 2013 - 0:33
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
Ahojky, zkus přírodní české produkty, můžou hodně pomoct,odporučuji. Bývá to problém nejen pohybového systému. Mrkni na www.okg-fit.cz/sila-prirody , jsou tam i zkušenosti.
19. Březen 2013 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
já na problém s koleny...proč ty píšeš ty píčo.viny na všechna témata o kloubech pod jinými smyšlenými jmény a příběhy?
9. Prosinec 2013 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Kajka (anonym)
mam uz asi 5 let necitlive koleno a je napuchle ale nejak zvlaste me to neboli ale kdyz klecim tak ano. mela bych s tim zajit k doktorovi?
24. Leden 2014 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Dobrý den mám problém s kolenem pod kolenem se mi udělala taková zvláštní kulička co stím ?
18. Březen 2014 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanesa (anonym)
Dobrý večer, mám takový možná trochu kuriózní případ, jelikož lékař mi nebyl schopen můj problém diagnostikovat. Je mi 18 let. Vždy, když stojím na jednom místě, kolena mi začnou "rudnout" a jsou "horká" na dotek. Pozoruji mírné natékání. Když si nesednu, problémy samy neustanou a kolena začnou štípat nebo svědit, nevím jak to přesněji definovat. Byla bych moc ráda za jakoukoli zpětnou vazbu, už si nevím rady, děkuji všem :)
26. Březen 2014 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Katte (anonym)
Já měla s kolenem velké...Ahoj, já osobně jsem mívala taky velké bolesti a problémy, ale začala jsem brát doplněk stravy Colafit a konečně ta bolest přechází a můžu zase normálně fungovat! :)
19. Duben 2014 - 8:29
Obrázek uživatele Návštěvník
PanTau (anonym)
Dobrý večer, mám takový...Měl jsem stejný problém, zkoušel si nějaký doplněk stravy? Mám vyzkoušený Colafit. Zkus taky.
19. Duben 2014 - 9:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel Sračka (anonym)
mám v potrubí potíže s kolenem, asi se tam šprajclo velké hovno, nebo rejžák. Moje žena Marcelka je trošku praštěná do makovice a vylejvá do Wc kýbl ze špínou a často vyleje i hadr, rejžák. NO a ty zkurvený děti tam hážou taky spoustu krámů, takže to musím prorazit. Mohl byste mě někdo poradit? Ale prosím je samé seriózní rdy, ne žádný dymamit nebo semtex!
19. Duben 2014 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Primář z Bohnic (anonym)
Vaše rodina musí mít zvláštni diagnózu,určitě vás u nás rádi vyšetříme.
19. Duben 2014 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ester (anonym)
Dobrý den,mám celkem velké...Dobrý den všem. Dlouho mě trápila bolest, ale musím se svámi podělit, že na kolena mi nejvíc pomohl COLAFIT.
30. Duben 2014 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Dobrý den všem. Dlouho mě...Hojec, ten Colafit tu vyzdvihlo už víc lidí, jak koukám, ale fakt to stojí za to!:)
30. Duben 2014 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Dobrý den.Jsem fotbalista,když kopnu do miče a udělám nohou tvz. švih tak mě bolí pod kolenem a mám pocit jak kdyby se mi podlamovalo koleno.Potřeboval bych radu jak to léčit.děkuji za odpově´d :)
16. Červen 2014 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Koleno (anonym)
Dobrý den.Jsem...Dobrý den, přečetla jsem si Váš příspěvek ohledně Vašeho kolene. Mám plastiku křížového vazu a pěkně se to se mnou táhne celé roky. Nicméně jsem zkusila injekci krevní plazmy a musím říci, že za 2 dny jde vidět, že to opravdu má účinek. Platila jsem 800,-- Kč, podle známého, který je lékař, je tato cena opravdu lidová, někde se prý hradí i 2 tis. Doporučují se 3 injekce, ale můžete i více. Lékař říkal, že je to lepší, než nějaká výživná injekce, takže velice doporučuji (dokonce mi už ani nevrže koleno). Pokud máte nějaké trable s kolenem, třeba Vám pomůže plazma, tím nic nezkazíte. Dělá to asi více klinik, já jsem z Ostravy a v Havířově to dělá MUDr. Sztefek.
2. Červenec 2014 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Hlavně bych do budoucna zvolil prevenci ve formě kvalitní kloubní výživy, ať už se situace neopakuje. Za mě mohu doporučit Colafit - po výronu kotníku mě pořár zlobil i po přeléčení, s Colafitem se nedostavuje bolest tak často.
29. Červenec 2014 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Dobrý den, Mám dotaz ohledně kolen. Mám silně opotřebované chrupavky,vlastně už nemám skoro žádné. Jsem aktivní spotovec, zejména hraji závodně basketbal. Doktor mi doporučil se vším přestat a soustředit se jen na kolo. Chci se zeptat, jestli je nějaká možnost nahradit chrupavky a zmírnit bolest. Jsem už po operaci "vyčištění" levého kolena, ale žádná změna k lepšímu. Prosím o pár rad, se sportem budu i v budoucnu pracovat a moc mi na tom záleží. Děkuji :)
15. Říjen 2014 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Čaute, potřebuju poradit, můj taťka trpí na záněty kolen, myslíte že by mohl pomoct přípravek Enzycol od Maxivitalis? Vánoce se blíží a byl by to fajn dárek, díky za radu.
15. Prosinec 2014 - 0:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Dealere (anonym)
Čaute, potřebuju poradit,...Ne, tento přípravek by pomoct nemohl.
15. Prosinec 2014 - 1:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Dobrý den, mám takový problém.. Jsem aktivní sportovec a trápí mě mé levé koleno.. Před delší dobou jsem měla natažené zevní vazy, které jsem podcenila a berle s ortézou zahodila už po týdnu.. Chci se proto na vás obrátit s dotazem co to může být? Bolí mě v zadní části kolene (zákolenní jáma) na zevní straně.. Už při krátké procházce pociťuji bolest a píchání na zevní straně,když běžím je to o to horší.. Děkuji za odpověď. :)
25. Srpen 2015 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
Já jakožto aktivní sportovec také :-) můžu doporučit Gelactiv ;-) Je fakt super a moc mi na bolest kolene, které mě občas trápí, pomáhá.
27. Květen 2016 - 8:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Lolla (anonym)
Nado, můžu se zeptat jaký gelactiv? Je jich více ne? Aspon teda našla jsem 2. Se kterým máš dobrou zkušenost prosim?
30. Květen 2016 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
jj hele mám zkušenost s http://www.gelactiv.cz/gelactiv-proteo-enzyme-q/
31. Květen 2016 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Já jsem po dvou operacích kolene, první - přetržené vazy a rozdrcená čéška, druhá - plastika křížového vazu. Bolest po operacích při zátěži, koleno "vachrlaté". Výšlap? Ne, díky. Pak jsem objevila Colavital a nemůžu si stěžovat. Ba naopak pěju chválu. Beru ho pořád a moc mi pomohl.
31. Květen 2016 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
Ten GelActiv taky beru a cítím úlevu, zatím mám za sebou měsíc, tak doufám, že mi pomůže úplně. Je to první prostředek, jehož účinek vůbec cítím......
8. Červenec 2016 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
(!) + ( ! ) (anonym)
To jsou všechno hříchy mládí! To je to šukání na mezi a nedat si nic pod kolena!
8. Červenec 2016 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Silka (anonym)
Nado, můžu se zeptat jaký...Je jich víc no, já beru Proteo Enzyme Q, obsahuje i enzymy proti zánětu, ten je fakt super :))
22. Červenec 2016 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
Ještě by to chtělo něco proti blbosti! Aby ty farmaceutické firmy tolik nevydělávaly! Ale asi máte peněz dost a podle míry vaší blbosti jim určitě přispíváte. Čím je kdo blbější tím více platí! Snad si nemyslíte, že ty jejich přípravky něco vyléčí? Oni nepotřebují někoho vyléčit to by vás potom ztratili a kdo by do nich cpal peníze horem dolem?
22. Červenec 2016 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Silka (anonym)
Ještě by to chtělo něco...Jasně, chápu tvoji averzi k farmaceutickému průmyslu, ale jak jinak chceš pomoct při bolesti kloubů, než kloubní výživou a enzymy, které jsou prokázaně protizánětlivé?? Co je na tom špatného??
26. Červenec 2016 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Jasně, chápu tvoji averzi k...Enzymy jsou parádní věc! Co se týká kloubů, nic lepšího neznám.
28. Červenec 2016 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Enzymy jsou parádní věc!...a k čemu jsou ty enzymy na klouby dobré? :O
16. Srpen 2016 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
a k čemu jsou ty enzymy na...Leni, na internetu je spoustu článků, které si můžeš o enzymech přečíst, jde o to, že mají protizánětlivé účinky a fungují velmi dobře a rychle :-)
23. Srpen 2016 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
joo, chapu, ony jsou vlastne ve wobenzymu, ten jsem chvilku brala
25. Srpen 2016 - 16:18

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama