7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

PROBLÉM

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Ahojky lidičky potřebovala bych nutně poradit.Po každým milování s mým přítelem krvácím a vůbec nevím proč.Můj přítel je velmi něžný a sex s ním je to nejkrásnější na světě.Prosím poraďte mi.
10. Listopad 2001 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Irena (anonym)
Nevim, nevim, ale já bych v Tvém případě rychle běžela ke gynekologovi (předpokládám, že se nejedná o milování poprvé, či podruhé v Tvém životě, to by pak bylo normální).
10. Listopad 2001 - 17:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Misa (anonym)
neboj se, mě se to také často stávalo,a tak jsem samozřejmě šla za gynekologem a ten mi sdělil,že jelikož je to možná způsobeno větší velikostí přítelova penisu nebo něčím jiným, ale jelikož je pochva trochu klkovita a jsou tam různé výstupečky malé,tak se může stávat,že tě přítel omylem natrhne.A proto krvácíš.Musí se to nechat zahojit.Možná zkusit používat lubr.gel nebo delší předehru. Nebo se více uvolnit. I když ani to nemusí pomoci.
8. Leden 2003 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Mám také intimní problém.Milování s přítelem mám moc ráda,jenže po každěm pohlavním styku pociťuji pálení.Gynekologický záňet,nebo urologický nemám,ale nechtěla bych něco zanedbat.Také se třeba obávám,zda to u mě časem třeba nevyvolá nechuť k sexu,když si to v podvědomí budu spojovat s nepříjemným pocitem.Děkuju za vaši radu,názor,pomoc.
28. Říjen 2003 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
poraďte prosím (anonym)
V červnu mi bude 14 let a v břiš (vlevo dole) jsem si něco nahmatala. Trvá to déle. Někdy to bolí. Někdy to také cítím a někdy ne. Prosím poraďte, setkali jste se s tím někdy?, je to nutné operovat? co to je? Straště se bojím Nemůže to být rakovina nebo něco takového?
23. Březen 2009 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Pritelkyni to tez boli, bly sme spolu gynekolosky, je to pry psych. razu a ja nevim co s tim, rad bych ji omohl, ale jak?
17. Duben 2009 - 23:18

Přidat komentář