0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

pro moji ženu chybí u mě sexuální chemie

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Nevím, jestli náš problém je vůbec řešitelný: Asi před třemi týdny jsem s manželkou řešili jeden veliký problém: proč naposledy po sexu brečela. Dozvěděl jsem se, že bohužel už od začátku našeho vztahu (cca 12 let, 11 let žijeme v domácnosti, máme 2 děti - 6 a 9 let) jsem ji jako muž bohužel nic neříkal a chybí mi podle manželky pro ni sexuální chemie. Proto prý už od začátku nechtěla sama od sebe mít se mnou sexuální kontakty, když byly, tak prý kvůli mě ( i když orgasmu většinou dosáhla). Postupem času to ale manželce začalo víc vadit a v poslední době už jí to vadilo prý tak, že to cítila, že je to vyloženě proti její vůli. Upřesňuji ještě, že podle manželky slov už od úplného začátku vztahu mě má sice ráda, ale bohužel jenom jako kamaráda a nyní navíc jako otce dětí. A to je prý v sexu ta hlavní překážka, protože tam chybí ta pro ni důležitá sexuální chemie. Poradí někdo, co by s tím šlo udělat?
10. Duben 2007 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
petula (anonym)
tak proc si te proboha brala? - to bylo prvni, co me napadlo ,kdyz jsem to cetla. Spis si rikam, jestli to bude cele tak horke, jak rikas, nebo spis jak rika ona. JEstli to nebude treba jen zastupny duvod, ze je treba unavena, nebo prepracovana, nebo proste najednou ma mensi chut na sex, coz po 12 letech neni tak divne, ale muze to byt i urcita etapa v jejim zivote, ze proste nema chut. A tak se ji zda, ze tam nikdy ta chemie nebyla, kdyz ji treba ted prave tolik neciti. Mozna to zase pomine, ceka asi nejakou akci z tve strany, ze "neco" udelas. Nevim, ale co. Nejakou zmenu by to chtelo. preju prijenou zabavu.
10. Duben 2007 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Je také mozné ze má milence a toto je jen výmluva,ale nechci malovat certa na zed
10. Duben 2007 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
.-. (anonym)
no to výmluva nebude, protože to mám stejné a milence nemám... myslím, že tady nepomůže nic...
10. Duben 2007 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Promiň, ale jestli tohle co tu píšeš cítí už 12 let, tak to je sebetrestání jako řemen. Milovat se s odporem, nebo ze začátku s nezájmem o toho druhýho, to je nějaký divný. Vůbec si to nedokážu představit. Takhle dlouho se to nedá vydržet. A ještě to maskovat, aby jsi si za tu dobu ničeho nevšiml.
10. Duben 2007 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Beru to, že po čase může ta jiskřivá přitažlivost vyprchat, ale když po milování začne brečet, tak to už je trochu moc.
10. Duben 2007 - 19:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Amika (anonym)
sex by měl vášeň startovat i po 12letech. a dělat ho pořád se taky nemusí.. Kvalita nad kvantitu.. Romane dám ti radu, jako kámošce. Změn ingredience: nech se ostříhat, a nech si narůst vousy, jenom takové ty krátké pěkně zastřhnuté a upravené, jestli je máš tak se ohol jako neviňátko. Nová pánská vůně, uplně jiná, než tvoje manželka zná, udělá taky svoje..a holit budeme dál..Ohol se pod paží, jestli se neholíš a nekoukej na mě...z více důvodů se vážně ohol, zkus to. on totiž čerstvý chlapský pot voní docela jinak než ten co sůstává v chloupcích, další důvod-bude to pro tebe třeba nový pocit a pěkně se namaž krémem, aby to nesvědělo a buď před zrdcadlem sakra dlouho..to je ženským vždycky divné...prohlížej se jaký si pěkný chlap a po týdnu bude třeba manželka z tebe na větvi a odstrká si tě do postýlky rychle sama.. Já bych ti to přála:)
10. Duben 2007 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Rady jsou to všechno krásný,ale asi k ničemu.Vzala jsem si manžela,protože jsem ho měla ráda,bylo na něj spolehnutí,líbil se mi,sex byl sice příjemnej,ale nic víc a já myslela,že to tak má být.Je to už dvacet let,deset let jsem to vydržela,stále se to zhoršovalo,nakonec jsem ho už nemohla ani cítit a sex jsem začala odmítat,protože to pro mě bylo neskutečně odporný a připadala jsem si jako znásilňovaná.Vím že jsem mu ublížila,má svoje chyby ale kdo nemá,jinak je to hodnej chlap,ale já prostě nemohla.Nefungovalo to a já prořvala noci a nakonec když jsem se přinutila k sexu,odporem jsem z toho zvracela.Nic nepomohlo,vůbec nic.Nakonec se objevil chlap,v porovnání s tím mým úplně jinej,blesky mezi námi jen lítaly,chemie fungovala na 100% a já poznala to,co nikdy předtím.Není pravda,že sex není důležitý,jasně že je a je to základ skvělýho vztahu,jasně že časem ta ohromná vášeň poleví,ale ta chemie musí fungovat pořád,i když to už třeba není jako na začátku.Myslím Romane,že tvoje manželka se hrozně trápí,protože tě ráda má a ví,jak ti ubližuje.Kdyby tě ráda neměla,prostě by jí to bylo fuk a vůbec by se o nic nesnažila.Nedokážu ti poradit,protože u nás to nevyšlo a nepomohlo nic.Žijeme vedle sebe,ale co je to za život.
10. Duben 2007 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana7 (anonym)
Není za tím někdo další? Nechce se mi věřit, že na to najednou přišla po 12 letech.
10. Duben 2007 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
ta co psala 21: (anonym)
tak to napsala úplně přesně. Asi malý sebevědomí nás vede k tomu že žijem s těma co nefunguje chemie
10. Duben 2007 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
kanec (anonym)
ty si dost fandis mareno. Ale jo proc ne. Pokavad mas dobrou postavu pekny kozy a ksicht tak proc ne. Ja fakt ze dyz si vybiram marenu na pich tak me zajima jenom jak vypada nic vic. Smocim a vykopnu tak na co zkoumat neco vic ne? Pekny kozy pevny plochy bricho a pokavad je to mozny tak i hezkej ksicht na todle uplne staci.
10. Duben 2007 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To je chyba lávky, čili prostě komunikace partnerů ... Od toho se kolikrát odvíjí strašně moc.
11. Duben 2007 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Víš co je nejhorší? Že už jsi ji dávno nedokázal opustit. Děti stejně vyrostou i bez tatínka a nechat se takhle ponižovat je hodně smutné. Nepíšeš, kolik Ti je let, ale asi máš ještě hodně času před sebou a nezkaž si život s takovouhle ženskou!!! Neřeš neřešitelné, najdi v sobě hrdost a odejdi od ní. Najdi si hlavně brzo jinou ženskou a tuhle nech být!!!
11. Duben 2007 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
ester (anonym)
Pro Romana: taky tě bohužel moc nepotěším.Zažila jsem to samé.Manžela jsem si vzala,proto,že jako člověk je prostě úžasný-vtipný,milý,spolehlivý,ohromně jsme si rozuměli.Jediné slabší místo našeho vztahu byl sex.Ale ono se to nemusí poznat hned,jak velký problém to bude,protože na začátku jak se ti dva velice milují,tak je ta skutečná chemie nahrazena tou "duševní" láskou, resp. zamilovaností.A taky to souvisí s předchozími zkušenostmi,já jsem do té doby s nikým nijak extra sex nezažila,takže nebylo až tak s čím srovnat.No a tak po třech letech se to začalo hrozně horšit,tak jak to popisují holky přede mnou,nemohla jsem s ním pak už vůbec spát,snažila jsem se alespoň kvůli němu,trápili jsme se oba. Nakonec jsme se rozešli,a i když to byl nesmírně bolestný rozchod,protože jsme se stále milovali,dnes jsme přátelé a oba šťastní,že jsme to dokázali rozetnout,hlavně dříve,než by přišly děti. Takže Romane tím ti chci říct,že si nemyslím,že by to tvojí ženě "došlo" až po 12letech, jak tady někdo píše,ani že není jasné "proč si tě vůbec brala".Z toho jak na mě tvůj příspěvek zapůsobil si myslím,že to bylo dost podobné jako u mě,a já svého manžela velice milovala.Vztah dvou lidí se vždycky opírá o nějakou hlavní kvalitu,ale někdy to člověk u sebe bohužel neodhadne dobře,koneckonců to je právě to nabírání zkušeností.Někomu funguje vztah hlavně na duševní bázi,já se u sebe přesvědčila,že u mě ne. Radku-tvůj příspěvek se mi zdá dost nezralý.Tohle přece není otázka "hrdosti" a "ponižování", a v kombinaci s větou, že děti přece vyrostou i bez tatínka,to už je no comment.Romanova žena ho nijak neponižuje,naopak,jen to kdo něco takového prožil ví,jak těžké je otevřít se a upřímně o tom s partnerem promluvit,když ho miluješ a po všech jiných stránkách oceňuješ.Připadá mi zbytečné hrotit situaci jakovými machistickými řečmi.
11. Duben 2007 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Simča (anonym)
Romane dost souhlasím s Ester,ikdyž ne třeba na 100%,navíc nemůžu tak docela soudit,tímhle jsem si neprošla.Ale myslím,že by jsi měl trošičku zalovit v paměti,jak to u vás ve kutečnosti těch 12 let je.Ale souhlasím s tím,že Ti žena nechtěla ublížit,pokud sebrala odvahu Ti říct pravdu. Dobrý nápad měla i myslím Jana,co radila menší změnu,i tím by se mohlo něco třeba změnit. Přeji Ti hodně štěstí v životě a pokud se rozhodnete jít si svou vlastní cestou,buďte rozumní,ať víc netrpí vaše děti,než vy.Potřebují vás oba a náhradní tatínek,či maminka,toho pravého rodiče nenahradí.
11. Duben 2007 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela (anonym)
Ahoj Romane, souhlasím s příspěvky přede mnou. Dobrá se mi zdá rada, aby ses zkusil chovat jinak, voněl se jinak apod. Snad je tu naděje. Sama za sebe se trochu bojím, že pokud je to skutečně tak, jak tvrdí Tvoje žena, tj. že chemie nefunguje, tak se to prostě nedá změnit. Trochu mě zaráží, jak už to trvá dlouho, že sis ničeho nevšiml. Ale třeba roky plynuly, ona s tím bojovala, snažila se to překonat, ale teď už prostě neví kudy kam, nejde to dál. Pokud se žena rozpláče po milování, může to být i tím, že má jiného muže, tuhle variantu bych také nevylučovala, i když třeba to není Váš případ. Moc bych Ti přála, aby se to v dobré obrátilo.
11. Duben 2007 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela (anonym)
Když se žena po sexu rozbrečí, nebo i při něm... tak je to podle mne z velkého štěstí nebo neštěstí.
11. Duben 2007 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Gabriela (anonym)
Když se žena po sexu rozbrečí, nebo i při něm... tak je to podle mne z velkého štěstí nebo neštěstí.
11. Duben 2007 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Kanče - kam vlezeš,stále se opakuješ.Stále stejný slova a výrazy.Nevíš o čem je řeč,o čem se tady debatuje.Jsi fakt vymatlanej kanec.
11. Duben 2007 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Presne to same u nas doma, mame dite a rozhodnuti je tak tezke... Na jednu stranu si clovek rika, ze by bylo skoda ukoncit manzelstvi jen kvuli "blbymu" sexu, kdyz to v ostatnim klape, ale kdyz ten sex je asi vic dulezity nez si nekteri z nas chteji priznat. Ja sama jsem zezacatku nad nejakym tim sexem bez chemie jen mavla rukou, ze priste se to spravi, a cim dal casteji jsem ten sex jen rychle vytrpela a ted, po deseti letech jakobych chtela vnitrne rvat, kdyz k tomu ma dojit. Nevim co s tim... Napriklad uz kdyz k tomu ma dojit a manzel me zacne libat, tak uz mi strasne vadi, jakym stylem me liba, jak se me dotyka, chce se mi vyskocit z kuze, vzteky a zoufalstvim. Nyni jsme v situaci, kdy to asi budeme muset "rozseknout" a rozejit se, nez se utrapime anebo si neco udelame. Nekdy se ptam, proc??? A manzel se pta taky, nevim co odpovedet, je mi trapne a stydim se, protoze kdybych mu vysvetlila co citim, citil by se ponizeny, kdyz mu nic nevysvetlim, citi se podvedeny a patra, jestli nahodou nemam milence.Je to asi prirodou, mozna je v tom nejaka osudova sila, ktera vam stale naznacuje ze jste se vydali nespravnym smerem... Co jsem timhle psanim chtela rici? Ze odsouzeni je velmi jednoduche u lidi, kteri tohle nezazili. Tahle velka nechut v sexu a postupne odmitani tu neni proto, ze by jeden chtel aby nic nefungovalo, anebo ani chtel, je to proste tak a pohlti vas to uplne. Ale to se na zacatku vztahu da tezko predurcit. Kdyby se o tomhle vice psalo, anebo kdybych napriklad mela lepsi, blizsi vtah s mamou amohla se ji na toto zeptat, kdyz jsme jeste nemeli deti, ale to ne, kazdy si na svoji odpoved musi prijit sam, kdyz je uz pozde.
11. Duben 2007 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
ester (anonym)
Je až děsivé,jak moc se naše zážitky shodují.Ještě teď si dokážu vzpomenout na to zoufalství,pokaždé,když mělo dojít na sex.Moje tělo prostě vůbec nereagovalo a kdyby jsme nepoužili tunu lubrikantu,ani by to fyzicky nešlo uskutečnit.Dávala jsem si za to hroznou vinu,ale dneska už vím,že to taky není správné.Čí je to vina,že chemie nefunguje-toho,kdo se necítí přitahován, nebo toho kdo nepřitahuje?....takhle se to prostě nedá brát.Na druhou stranu musím říct,že můj manžel pak už taky rezignoval na nějaký soulad,a prostě si to čas od času "vymohl",což tomu dalo poslední ránu.Tohle nechci hodnotit,v tu dobu už jsme byli nešťastní oba a on asi nechtěl chodit za někým jiným jen kvůli sexu.Spíš rím chci říct,že když to nefunguje,v podstatě se dobré řešení nedá moc najít.
12. Duben 2007 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Vědma (anonym)
Kdyby tak šlo na nějaký čas se rozejít, být každý sám... pak by si mohl člověk utřídit v hlavě své myšlenky na toho druhého a zjistit, jestli mi chybí a chci se k němu vrátit nebo mi nechybí a pak je rozchod jediným řešením. Někdy je ta chemie utopená pod tíhou každodenních stresů a starostí... ten druhý leze na nervy a hlavně tam není ani špetka toho nutného soukromí. Mě řekl psycholog, že je nutné myslit opimisticky. No to je sice hezké ale ani s optimismem ta chuť na sex nepřijde... chce to něco vyjímečného, něco vzácného, oživení té sexuální touhy. A prý taky pomáhá sexuální abstinence, ale vysvětlete to chlapovi..
12. Duben 2007 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Dík za rady, je to tak, jak ste mnozí psali: připadá mi, že žena tohle všechno v sobě celých 12 let dusila (ze začátku jí sex prý až tak moc nevadil, ale nikdy by ho prý nevyhledávala sama), poslední dobou byla stále nešťastnější až se to teda nedávno vyhrotilo. Taky tvrdila, že si připadala jako znásilňována a že sem na ten sex pořád čakal atd. Možná by pomohla i delší odmlka v sexu, kdy na ni nebudu nijak tlačit, i když to jsem už dříve zkoušel (i když pouze měsíc, víc sem nevydržel). Nějaký změny už sem zkusil hned, jak sem se dozvěděl ten problém: vůně, začal sem víc pomáhat atd. (s tím oholením podpaží teda nevím), ale myslím, že tohle stejně nepomůže, alespoň ona to řekla, když si toho všimla. Jsem z toho úplně bezradnej a psychycky totálně vyčerpanej.
13. Duben 2007 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pampeliška (anonym)
Já jsem taky jedna z těch dobrovolnic na sex.Jsem s manželem 20 let a jak tady čtu příspěvky a zoufalství když mělo dojít na sex, vrací se mi zpátky ty pocity.Kdy jsem po sexu , který si vynucoval každý druhý den seděla ve vaně a brečela.Když jsem mu nebyla po vůli, tak byl zlý na děti i na mě.Několikrát jsem uvažovala o rozvodu, ale jsou tu ty naše děti.Manžel je jinak pracovitý,ale to je tak všechno.Nechávala jsem se tolik let dobrovolně znásilňovat a došlo to tak daleko,že jsem už nikdy nechtěla předehru,jen rychle na věc,abych měla pokoj,Jediné moje vysvobození bylo to, že byl během 2 minut hotový a já klidná, že to mám za sebou.Našla jsem konečně v sobě sílu požádat o rozvod,pomohlo mi v tom i to, že si našel milenku a teď je oheň na střeše, samozřejmě milenku zapírá,aby mě mohl o všechno obrat.Přišel do manželství bez ničeho a najednou chce dům, který jsem dostala já od své rodiny a všechno,co jsme nabyli v manželství.Já prý nemám nárok na nic.Ustojím tohle všechno, musím si vzít půjčku,abych dům dodělala,sotva mi zbyde na jídlo, ale musím už konečně dát svému životu zelenou a žít tak , jak chci já.Myslím si, že pokud někdo má k někomu doslova odpor, nic se s tím neudělá.Alespoň já bych se k nevracela nikdy zpátky.
13. Duben 2007 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Jen pro zajímavost ... v jakém jste znamení, ti co nemusíte ten sex? Mám trochu dojem, že to budou znamení, která nemají od přírody silně vyvynutý sex. Vlastně ho ani nepotřebují. Co vy nato?
13. Duben 2007 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
frigidní Panny
13. Duben 2007 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
ester (anonym)
Jane,musím tě opravit.My co jsme sem psaly nejsme ty,co nejsou na sex.Popsaly jsme pouze problémy v kombinaci s muzi,se kterými nefungovala sexuální chemie.Za sebe můžu potvrdit,že s jiným chlapem je to prostě o něčem úplně jiném.Současný partner je totální sexouš (myslím že obecně a pro mě speciálně) a i po roce a půl z něho prostě neslezu :-) abych byla upřímná (protože pro mě samotnou jsou na tomto fóru nejcennější ty příspěvky,kde se lidé otevřou),ten mimořádný duševní soulad,který jsem měla s minulým partnerem tady není,tady je to zase výjimečné po té fyzické stránce-ta psychická je tak na 70%, každý jsme trochu jiný styl uvažování.Momentálně jsem za to ale moc ráda a časem se uvidí.Každopádně dosavadní zkušenost mě přesvědčila,že nesoulad v sexu se časem spíše zhorší než dotáhne,takže nezbývá než doufat,že naopak to bude fungovat s postupujícím časem trochu lépe.:-)
13. Duben 2007 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
:-/ (anonym)
sex je krasny, kdzy je neco noveho, ale za nejaku dobu se omrzi, po tolika letech aby ne, neznam manzelstvi nebo vztah, kde je vsechno v poradku, vetsinou se to kvuli detem trpi, a musi zeny pochopit od prirody chteji muzi sex, a pokud ho doma nedostanou tak si ho hledaji jinde, to je preci jasny. a jestli si mysime, ze deti netrpi i kdyz manzele spolu zustanou tak jsme na omylu, deti dokazi cist myslenky dospelich, proto si mysli, ze rozvod je dokonze lepsi jako delat ze nic, a co se tyce chuti na sex, kouknete se na kostalaci planet, planeta venuse je dulezita, pokud mame stejne nebo podobne tak ta chut na sex nevymizi, ale horsi je kdYz to neladi, pak muzeme delat co chceme a nic nepomuze,
13. Duben 2007 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Blanka (anonym)
Vynucovaný sex jsem prožívala v 17ti letech. Tenkrát jsem byla blbá a vůbec jsem si neuvědomovala, jak každým dalším "sexem" ta hrozná nechuť narůstá. Ke konci už mi vadily i ty rituály předem - vykoupat, vyčistit zuby, lehnout, zhasnout,dobrou noc, čekat - otočí se, neotočí. Hrůza. Teď je mi 26, jsem pět let vdaná a když mám období nechuti (a v té chvíli žádná chemie není), tak to prostě nedělám. Za žádnou cenu nepřipustím, abych to dělala, bez toho, že bych měla chuť.Taky nejsme žádný frekvenťáci. S manželem jsme si to vysvětlili. V období mé nechuti jsem mu zakázala i dotyky, líbání apod. Většinou se mi totiž nelíbilo ani to. S potěšením jsem zjistila, že na mě nejvíc zabírá, když on nechce a dokonce mě vydrží odmítat. Ví, že to musí hrát, aby mě nabudil. Musí se chudák někdy hrozně snažit, aby vydržel říkat ne, když chce on i jeho tělo. Bez sexu jsme vydrželi jednou i půl roku. Manžel musel mít ale děsně namožený ruce. U nás to funguje na sto procent, zkuste to. Nejdůležitější je, aby žena něměla pocit, že musí (a to ani z morálního hlediska nebo ze soucitu!!)Prostě nechci, tak nechci.A neznamená to, že tě nemiluju.
14. Duben 2007 - 0:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ses blbka a ten tvuj se na tebe driv nebo pozdejc vykasle. ted si mysli co chces ale na moje slova si jednou vzpomenes.
14. Duben 2007 - 5:19

Stránky

Přidat komentář