802 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přítel prdí !!!

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Hanča (anonym)
Mám problém,ten můj pořád prdí,hodně nahlas a mě to hrozně štve.Já vím,že je to normální,každý prdí,ale s mírou.To co mi přednáší on je otřesné!Je to několikrát denně,neříkám,že by pokaždé musel chodit prdět na záchod,ale když si "usere" v pokoji a pak si klidně odkráčí pryč,tak pěnim.Připadá mi,že to dělá schválně,nevim co mám dělat.Zajímalo by mě jak to máte vy holky,taky ten váš hodně prdí?A jak to berete vy?Vadí vám to,nebo jste hodně tolerantní a přehlížíte to? My jsme spolu už 2 roky,ze začátku neprděl,ale brzy se přestal ovládat a připomínám,že to dělá často a ty zvuky při tom to je fakt děs.Jsem divná,že mi to tolik vadí? Napište mi vaše názory,moc mě to zajímá.Díky Hanča
11. Leden 2003 - 2:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Fibi (anonym)
Muj tatka rika,ze pokud pred sebou partneri neprdi,tak to neni ta skutecna laska.Jinak,ten muj taky sem tam hodi prdika.Tak mu rikam
11. Leden 2003 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Přesně si pamatuju na začátky našeho prdění před sebou. Bolelo mě břicho, kroutila jsem se a tehdy ještě přítel, dnes už manžel mi řekl, abych se netrápila a klidně si ulevila. No podle mě je to naprosto normální, ale znala jsem i manžele, kteří před sebou i po více letech manželství neprděli. Jednou jsem se dost nasmála, když někdo zjišťoval míru a hloubku vztahu otázkou: "Už před sebou prdíte?" Takže závěr, je t onormální a lidské.
11. Leden 2003 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
No jo, normální a lidské je taky kadění, že jo? Takže klidně si v obýváku nainstalujte záchod a můžete si kadit pod nos a dívat se třeba na televizku. Nikdy před svojí partnerkou prdět nebudu. A ona taky ne. O určité úctě to vypovídá, ne?
11. Leden 2003 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
Pavle, není mi úplně jasné, jak souvisí prdění s úctou k člověku. Co všechno byste tedy potom před sebou (ne)směli dělat? Dýchat, jíst, milovat se...? To všechno jsou přece taky přirozené tělesné projevy. Nehledě na to, že lidi prdí, ať chtějí nebo ne. Člověk, který se tváří, že jeho se prdění (a jiné "choulostivé" věci) netýká, obelhává podle mého názoru sám sebe.
11. Leden 2003 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
I když jde o přirozenou potřebu, kterou má občas každý a kterou není nutné skrývat, více než o otevřenosti to vypovídá o bezohlednosti k tomu druhému.
11. Leden 2003 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Jasně, buďme k sobě uctiví a pěkně se přetvařujme. Ať je nám zle jak chce, hlavně, že tím nikoho neurazíme. S vykonáváním velké potřeby je to přece něco úplně jiného. To přirovnání není na místě. A pozor na děti, hlavně jim to stále připomínejte, že je to neslušné a nemístné. Vykonávání všech tělesných potřeb je přirozené a normální. A říkejte si co chcete.
11. Leden 2003 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Fibi (anonym)
A co stare prislovi
12. Leden 2003 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
No, myslím, že odejít třeba na záchod a vyprdět se dosyta není zase tak těžké. To je fakt sranda - lidi v chudých zemích nemají co jíst, a my tady řešíme, jestli prdět, nebo ne...Divnej svět...
12. Leden 2003 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Niki (anonym)
Tak to je fakt pěkný téma!Myslím,že vpodstatě každej z vás má malinko pravdu.1.Prdět je lidský.2.Lepší si 2x prdnout,než jít jednou k doktorovi-a takový zaražený prd bolí docela obstojně3.Na drohou stranu prdět před sebou jako o závod je taky ujetý.Myslím,že když se to před tím douhým někdy stane,a upřímně komu se to nestalo,tak na tom asi není nic divnýho.Vadí mi akorád když se "autor" neomluví-to si myslím,že slušnost fakt je.Obzvlášť,když je to slyšet málem k sousedům.Takže prďme ať nás nebolí bříška,ale všeho s mírou,nejsme přeci zvířátka.
12. Leden 2003 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Nea (anonym)
Taky prdíme a když máme rozjednanou nějakou debatu a jeden je na záchodě a kadí, tak si klidně nechá otevřené dveře. Když mám dlouhou chvíli, klidně přijdu a sednu si mu naklin a povídáme dál. Ale všeho moc škodí, to co popisuje Hanka se mi taky ošklivi, takže bych mu nejdřív taktně naznačila, že je dobytek a pak bych přitvrdila, nevíš co by dělal za rok...
13. Leden 2003 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
Cha, to je ještě slabota, můj přítel prdí extrémně často a nahlas, a taky páchne. A graduje to do takových hrátek, že mě drží pod peřinou a prdí, nebo mi rve ruku před zadek, abych cítila ten fuk...někdy je mi to k smíchu, někdy se naštvu, a někdy se mu pomstím a pod příslibem sexíku se mu uprdnu do obličeje. Hrůza, já vím, ale když mi se rádi..:)
13. Leden 2003 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Pro Pavla: Až se ti "provalí bok", tak půjde úcta do hajzlu. Lepší jeden prd, než 10 doktorů.
14. Leden 2003 - 6:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Pro Pavla: Až se ti "provalí bok", tak půjde úcta do hajzlu. Lepší jeden prd, než 10 doktorů. Pošli těm hladovejm nějaký prachy.
14. Leden 2003 - 6:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Neo (anonym)
Já s Pavlem souhlasím. Měla jsem přítele, který prděl kdykoliv to na něj přišlo. Připadá mi to jako neomalené chování a říkejte si co chcete. Před svým nejbližším si klidně prdnete a co takhle v práci před kolegy? Proč neprdíte tam, když je to tak přirozené a lidské. Bylo by vám trapně? Teď mám přítele, který přede mnou neprdí. Samozřejmě někdy mu to ujede a mě taky (když nás bolí bříško) a pak se tomu smějeme. Jsem mu za to vděčná, že se umí ovládnout, nebo si jít prdnout jinam. Je to jako se vším. Někomu něco vadí a druhému ne. Pro někoho je to normální, pro jiného ne a obě dvě strany mají právo na ten svůj názor a nikdo by je za to neměl odsuzovat. Pokud to jednomu z partnerů vadí, neměl by to ten druhý dělat, vždyť to není zas tak velice obtížné jít jinam a tím ten druhý dokazuje úctu partnerovi. Nemáš to rád? OK, respektuju to a nebudu to dělat.
14. Leden 2003 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Super téma, již dlouho jsem se tak nenasmál. Během toho chechtání jsem ho urval až se kanárek v kleci posral. Jinak s manželkou před sebou prdíme v pohodě, co bysme taky před sebou po osmnácti letech manželství tajili. Jo a kde Neo bere informaci, že v práci neprdím. Jistě pro cymprlichy jsem prase, ale na to prdim, stejně jako na to, že chudinky nemají co jíst. Ať místo střelby z Kališnikovů do svých sousedů jdou obdělat svá políčka a budou mít jídla dost. A hnedle i oni budou prdět před svými partnery i spolupracovníky. Možná pak společně ucpeme ozonovou díru náhradním plynem.
14. Leden 2003 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Pro Adama: Tvé jméno je taky trošku mimo. Ty samotný jsi bohužel "stádní vzorek" jak vyšitej (stádní jako stádo..) Nikdo tady netvrdil, že se mají ty plyny, co budou místo ozónu (jak zde "vtipně" opět jeden ze stáda napsal) zadržovat. Jen tvrdím, že : KDO PRDÍ PŘED SVÝM PARTNEREM JE PRASE.A když to ten druhej snáší, tak se našli a není co řešit. Takže prď a žij si to "svoje" ty sobče. (ÁDO) Hnusnej
14. Leden 2003 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Nejsem Adolf, blbe neprdící. Určitě si doma vykáte.
15. Leden 2003 - 6:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Dája (anonym)
Ano, snad se může stát, že to prostě "ujede". Řekneme pardon. Ale aby někdo chodil po bytě a nahlas a s gustem si ulevoval, tak to je pro mě hulvátství a nevychovanost!
15. Leden 2003 - 10:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Pavle, buď tak hodný a neurážej. Nejsem žádné prase, jsem normální vzdělaná a inteligentní žena. Každý má právo na svůj názor, já Tě také neurážím.
15. Leden 2003 - 11:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Souhlasím s Pavlem a s temi jemu podobnými. To téma ukazuje bohužel na úroveň našeho národa. Jsme s manželem přes 20 let a chováme se k sobě s úctou, tedy i v tomto. Kdyby se někdo choval takto neomaleně /tzn. prděl/ u nás v práci v našem kolektivu asi by jsme ho vyštípali. Bohu dík jsou zde všichni slušní a ohleduplni. Já osobně bych od takového partnera utekla za pár dní.
15. Leden 2003 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
hlavne se nehadejte kvuli prdeni.ti "inteligentnejsi" z nas pred sebou neprdi nekousou si nehty a kdo vi co pred sebou skryvaji a my prasaci delame co chcem samozrejme s mirou !!!!! kdyz uz jsem sve partnerce daval klystyr tak snad snesu ze si obcas nezamerne prdne.jsme lidi a jak tu nekdo psal je potreba vyplnit ozonovou diru tak prdte ! bacha ale na uzavrene prostory at nevznikne nejaka detonace.
15. Leden 2003 - 13:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Milá Mirko, prohlásit o sobě, že jsi vzdělaná a inteligentní - to je slušný... A ještě jsi určitě KRÁSNÁ !A ty,Ádo - opravdu si nevykáme. A jak víš, že jsem blb? Asi podle toho, že neprdím na veřejnosti a před svojí partnerkou. Pokud je toto měřítkem blbosti, tak máš pravdu. Ty chudinko. Díky alespoň za těch pár souhlasných reakcí.
15. Leden 2003 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Samozřejmě, že jsem krásná. A co je na tom. Ale o tomhle tato praštěná diskuse není. Každý má svůj názor a nvím, proč bych lidi s jiným názorem měla urážet a nadávat jim.
15. Leden 2003 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
kapka (anonym)
no myslim,ze asi mate rozdilne zkusenosti s prdenim,ja taky vzdycky odchazela na zachod, rodice se na me divali desne,kdyz mi to obcas ujelo,jenze holt nadmerna tvorba plynu muze byt ypusobena nejakou nesrovnalosti ve strevech,nekdo treba chodi na zachod trikrat za hodinu,protoze ma pocit,ze plyny prece musi ven,jenze ony porad nechteji,boli ho bricho,masiruje se jak blazen a nic,pak mu to treba ujede v kuchyni,kdyz by to nejmin cekal,nakonec je rad,ze to je vubec venku a bolest je mensi,pak zjisti,ze se mu to nejlepe podari vleze na boku,co ma delat,kdyz ma maly zachod a nemuze si tam lehnout?
16. Leden 2003 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Netahejme sem práci. Tam před ženskýma neprdím, ale abych si nemohl doma prdnout, to teda ne. Tak to pak pro mně není domov. Nepotřebuju doma sedět v šatech s kravatou, mluvit spisovně, za všechno děkovat a ani si neprdnout - jako blb Pavel.
16. Leden 2003 - 6:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Fakt dobrá diskuze! Tak u nás v kolektivu se prd musí předem hlásit, kdo to nedělá je prase a divili byste se, že to není až tak hrozný, jako že by lidi neříkali nic jiného než "barva... barva... barva..." Takže jestli dotyčný opravdu tak zhusta prdí, tak má možná fakt nějakou nakaženou střevní mikroflóru, nebo si libuje v luštěninách a měkkém chlebu.Všimli jste si, že hlasitý prd většinou nesmrdí?Ale jinak se stavím na stranu Pavla a ost.: kde se to jednomu partnerovi nelíbí, tak by to druhý měl minimálně omezit a ne jej ignorovat, a to už je opravdu o úctě k partnerovi a k jeho přáním, a možná i malinká snaha pomůže druhému tolerovat sem tam nějaký úlet. Jinak je dotyčný fakt sobec.
16. Leden 2003 - 7:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Blb Pavel Adamitovi: Póóóčkej až tě potkááám. Ty gadžo. Ti dám do držký.:-)))
16. Leden 2003 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Pokuď si troufneš na 191cm/116kg, tak to beru, blbe.
17. Leden 2003 - 6:24
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
To vysvětluje ty prdy.
17. Leden 2003 - 12:48

Stránky

Přidat komentář