13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přitahují vás ženy v mužské zbroji

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Luděk (anonym)
Před časem jsem zhlédl historický velkofilm Johanka z Arku (fr. Jeanne d´Arc) s Millou Jovovich v hlavní roli. Některé snímky z něho jsou k dispozici i na webových stránkách. Herečka Milla Jovovich ostříhaná nakrátko a v mužském brnění mi přišla nesmírně sexy a vzrušující. Filmů na tento motiv jsem viděl více, ale podle mého vkusu ona tu roli zahrála nejlépe. Vím, že jinak ""v civilu"" je Milla Jovovich velmi jemná žena. Ale v mužské zbroji jí to nesmírně slušelo a přišla mi mnohem více vzrušující než v dámské toaletě. I středověk měl své kouzlo...
9. Duben 2008 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A nejsi třeba prostě teplej, Luďku?
9. Duben 2008 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Libůstky jsou různé. Já jsem věrný fanda sci-fi a fantasy a sexy mi přijdou elfové (ale ne blonďatí, jako ve filmovém zpracování Pána prstenů, ble!)a Vulkánci. Úchylné? No a co? Ty to máš se zbrojí aspoň jednodušší, můžeš si nabrnknout nějakou lepou šermířku, takových fanatiček je, stačí v létě objet různé akce na hradech a zámcích. Ale já? Jedině snad jezdit po nějakých fantasy conech a najít si cvoka s nalepovacíma ušima. Bohužel hezcí chlapy se na těchto akcích moc nevyskytují. Má libůstka samozřejmě nijak nezasahuje do mého intimního života (nikdy bych nenutila nikoho nosit kostým a masku), to bych pak už byla asi fakt divná. Sranda je, že už mi dva na sobě nezávyslí lidé (doktorka a čajmen) řekli, že vypadám, jako elf a to aniž bych se o to snažila. Nezbývá, než doufat, že nemysleli takovího toho elfa z pohádek, co vypadá spíš jako skřet.
9. Duben 2008 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
K.M. (anonym)
anonyme: proč by měl být Luděk teplý? Líbil se mu snad nějaký z Joančiných rytířů, nebo zbrojnošů? Ne, líbila se mu obrněná Milla.
9. Duben 2008 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
K.M.: Protože si dost možná nechce přiznat, že se mu líbí chlapi, tak podvědomě vyhledává na ženách něco mužskýho. Zbroj a krátký vlasy spolehlivě zakryjou na ženě vše ženský.
10. Duben 2008 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Alice, a jak vypadáš, že si tě pletou s elfem? Mně tak jednou oslovil člověk, kterýho jsem neznal. To sem ale shodou okolností držel luk a měl zelenej plášť :) Ale neměl jsem špičatý uši ani blonďatý vlasy (ble!)
10. Duben 2008 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
No, mám trochu víc zvednuté vnější koutky očí, tak jsou jakoby šikmo posazené, jinak hodně velké a mandlového tvaru, tmavě hnědé se skoro neznatelnou zornicí, skoro bílou kůži, protože nesnáším sluníčko a velmi tmavé, skoro černé vlasy po zadek. Sem taky dost hubená, ale uši špičaté nemám, spíš obrovské a každé jiné, takže proto je schovávám pod vlasy :-). Teď jsem navíc nemocná, takže mám ještě takovou nazelenalou barvu, takže aktuálně vypadám víc jako ufon. A Luděk gay určitě není, já taky nejsem lesba, ačkoliv na mužích preferuji jemné rysy a dlouhé vlasy. To ale těžkej průměrák nemůže pochopit. Luďku, držím palce, ať se Ti podaří své fantasie nějak zrealizovat. Co kdybys začal hrát nějaké LAPRY? Na podobných akcích narazíš také na mnoho ženských v různých kostýmech, od čarodějek po rytířky.
10. Duben 2008 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
anouš (anonym)
Tak to jsi docela kočka, teda až na tu bílou kůži... temná elfka, ty se slunci vyhýbají. Ale jestli jsi opravdu zelená, tak ta podobnost s ufonem se taky nabízí :) Avšak ty vlasy po zadek, hmmmm, takovou krásu ufoni nenosí. Nechceš mi někam jen tak pro zajímavost poslat svou fotku? Já ti zas můžu poslat svou a můžeš posoudit, jestli mám jemné rysy ;-) Jestli je Luděk gay, to bychom měli nechat spíš na něm. Já mu to nabídnul jako vysvětlení, proč má tak zvláštní choutky.
10. Duben 2008 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Klidně Ti jí pošlu. Kam?
10. Duben 2008 - 21:54
Obrázek uživatele Návštěvník
anonymuš (anonym)
Na sir.prudic"centrum.cz, prosím. Tahle adresa je myšlena vážně :-)
11. Duben 2008 - 2:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Marika (anonym)
pise se LAPR nebo LARP?
24. Duben 2009 - 3:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
LARP
24. Duben 2009 - 9:48

Přidat komentář

Reklama

Reklama