0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

přistiženi při souloži

Stalo se vám,že vás vaši přistihli při souloži.

rip
10. Listopad 2018 - 7:25

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
myška (anonym)
Naštěstí ne, to bych nepřežila
11. Listopad 2018 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Vhimhg (anonym)
Vystrčil jsem na skoro tchýni prdel. Od té doby zaklepala a počkala. Už je to 40 let.
13. Listopad 2018 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Nás přistihli děti při souloži.Nic tak hroznýho se nestalo.Normáně jsem jim vysvětlil,že se s maminkou máme rádi a dělá nám to dobře.
1. Únor 2021 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Paja (anonym)
Pristihla me mamka,kdyz jsem soulozil se svoji holkou.Vse probehlo v pohode jen mi rekla ze doufa ze mam ochranu.Meljsem ji.Odesla a mi jsme pokracovali v soulozi.
1. Únor 2021 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Abe (anonym)
Nás vídávala tchyně při souloži často. Kolikrát jsme se jí všimli, až když bylo po všem. Já jsem to bral jako zpestření, manželce to vadilo, ale nijak dramaticky jsme to neřešili. Byla nadržená a tak si užívala s námi. Když nebyla manželka doma, tak jsme spolu onanovali. Byla úžasná. Dělal jsem to také před matkou s její starší, nejlepší kamarádkou. To se ovšem neobešlo bez hysterie a trestů.
19. Červen 2021 - 17:47
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Nás vídávala tchyně při
Pěkný čuňata ... no to už víme. Škoda že to úřady nevěděly co se u vás odehrává za ujeté prasárny. Každopádně to normální není a navíc máš z toho nenávratně narušené psycho. Měl by se tě ujmout psychiatr ... nic ve zlém, jen píšu reál. Já vím že za to nemůžeš ...
20. Červen 2021 - 0:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já dělala uklízeku v jedné firmě. Když jsem uklízela ve spše, tak se tam sprchoval docela hezký chlap s pěkným klackem. Já mu říkám, že to co vidím, že je pěkné nářadí. On jen řekl, bylo by dobré ho zapojit do práce, já jsem byla během chvilky nahá pod tou sprchou. On byl zkušený, vzal mi do rukou opřel o sprchu a už jsme šukali. Vůbec jsme si neuvědomili, že je konec směmy. Když jsme byli nejvíce rozjetí, tak vešlo do sprch několik dělníků. To co viděli, tak z toho nebyli. Někteří by také chtěli, ale mi jsme vypadli ze sprchy, schovali, ke mě do uklízecí kabinky a tam zůstali schovaní pokud všichni neodešli domů. Teď se scházíme u něho v bytě.
2. Říjen 2021 - 1:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Nás přistihla moje máma. Zrovna jsem klečel na všech čtyřech a přítelkyně mě šukala umělákem do zadku.
2. Říjen 2021 - 3:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr. (anonym)
Kámoš nás přistihl s mojí holkou v tom nejlepším, protože ho blbá ségra naschvál pustila a nic mu neřekla. Zůstal stát ve dveřích a moje holka na něj dost rázně křikla, ať jde dál a zavře za sebou. A potom na něj, co tak stojí, když už nás tak odchytil, tak ať se přidá a nezírá. V té chvíli rozkoše mi to bylo jedno a později už taky. Od té doby ji šukáme oba a ségra jen blbě kouká , když si to moje holka před ní pochvaluje. Myslela si totiž, že nám sex schválně překazí.
2. Říjen 2021 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Mi jsme s manželem, když nebyla dcera doma souložili různě na lince, na sedačce, v koupelně, kde jsme se zrovna nacházeli. V postely to už byl takový stereotyp. Jednou dcera říká, že jde ke kamarádce a že přijde za dvě hodiny. Jak odešla, tak už manželka ležela s nohami na horu na sedačce a já nani. To, že se dcera vrátila jsme vůbec nezaznamenali. Když už jsme byli téměř hotovi slyšíme dceru, jak z předsíně volá, že jde zpátky. Tak rychle dolů a obléci se. Asi za týden, dcera říká, zda bude mít sourozence. Mi říkáme možná někdy a proč. Ona, že jak přišla od té kámošky a vešla do obýváku, že viděla co jsme dělali, tak se vrátila, chvilku počkala a zavolala z předsíně, že se vrací. Postupě sourozenci se jí ještě narodili dva.
3. Říjen 2021 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nás přistihla dcera když jsem z manželem dělali 69. Bohužel vkročila dost nevhodnou dobu. Protože jak jsem manžela kouřila a najednou se ozvalo co to děláte, zvedla jsem hlavu a podívala se na ní, manžel byl zrovna na vrcholu a už se nedalo nic dělat. Takže začal stříkat, semeno. Dopadalo mi na bradu, jak jsem měla zvedlou hlavu a to vše vyděla tehdy 7 letá dcera. Kapalo to ze mě a hned se ptala co se tátovy stalo. Nejprve jsem si musela otřít semeno a pak jsem jí to vysvětlila. Bohužel vyděla celí ten akt. Jak kouření tak víron semene. Bohužel se nedalo nic dělat. I když si dáváme dost pozor, stane se že nás zahlédne i při sexu. Ale to se pak otočí a jde do pokoje.Když jsme hotovy jdu za ní že už může a poděkujují že nás nechala. Chápe co se děje a že máme při takových věcech být samy nebo s člověkem kterého milujem.
4. Říjen 2021 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
"Pristizeni" je v nasem pripade nepresne slovo. Kdyz mame s dobrymi prateli party, pary odchazeji do pokoju na sex a casto se stava ze par vstoupi to pokoje kde se prave miluje jiny par. To ale neni zadny trapas, zname se dobre. Nekdy se stane, ze ten druhy par se zacne milovat na druhe posteli vedle toho paru prvniho.
4. Říjen 2021 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nás přistihla dcera když jsem
Vídal jsem rodiče, protože mne v noci budili svými projevy rozkoše. Když se rozvedli, nastoupili milenci, když nebyli milenci, tak hlasitá masturbace. Vyhýbal jsem se tomu, ale bylo mi jasné o co jde a nijak to moji výchovu neovlivnilo. Už tenkrát jsem chápal, že to patří k životu. Když jsem začal se sexem já, měl jsem "za zády" matku, pokud jsem si holku vzal domů. Když jsem se oženil, zajímala se tchyně a byli jsme spatřeni i dětmi. Bez následků a pohoršení.
4. Říjen 2021 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Odpověď na Mi jsme s manželem, když
Dano a když jste s manželem, tak často souložili, to jste se celou dobu o toho sourozence snažili, nebo jste používali antikoncepci.
4. Říjen 2021 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Já jsem jednou byl na záletech s kolegyní. Zajeli jsme do hodinového hotelu a dali si dvě hodiny. Když jsme si to dokonale užili a odcházíme a přijdeme do recepce, tak tam potkáme našeho ředitele s jeho sekretářkou. Jen jsme ji řekli, že to zůstane mezi námi a také zůstalo.
4. Říjen 2021 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Tábor (anonym)
Před řadou let jsem v létě náhodně v lese narazil na souložící pár - žák deváťák si to rozdával se spolužačkou. Zastavil jsem se, otočil, potichu se vzdálil a dost velkým obloukem jsem je obešel. Dodnes nevím, zda mne zpozorovali nebo ne (spíš si myslím, že asi ano). Jen pro doplnění uvedu, že oba - žákyně i žák patřili v té době k premiantům základní školy.
10. Říjen 2021 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
Odpověď na "Pristizeni" je v nasem
Na naší party se nijak neschováváme, ono není ani pořádně kde a tak se souloží kdekoliv. Není se přece za co stydět a ty naše polovičky s přísunem pití stejně už nerozlišují s kým měly sex. Stává se z toho divočina kdo s kým zrovna chce a nebo která je na zásun nejblíž. Zkusit každou, která tam je je pro chlapa povinnost.
10. Říjen 2021 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
Když jsem chodil ještě s manželkou, tak jsme vždy souložili v autě někde na polní cestě. Téměř pravidelně, pokud to nebylo večer, tak nás tam někdo ze vsi viděl, že šel okolo. Řekli mi to, až když jsme se vzali ( museli, manželka byla těhotná).
10. Říjen 2021 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Vždycky když jsme v nejlepším vleze do ložnice dcera nebo zazvoní telefon. Poslední dobou se to stává pravidlem
11. Říjen 2021 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Já když jsem chodila ještě s nynějším manželem na rande, tak jsme si vzali deku a našli nějaký krásný koutek někde u řeky, kde předtím nikdo nešel celý rok a když jsme tam šli souložit, tak prošlo snad celé procesí. To bylo úplně pravidlem, pokud jsme měli zasunuto šel někdo kolem. Slušný mlčel a šel dál, horší byli ti co začali pokřikovat, co tam děláme, zda se mohou přidat.
11. Říjen 2021 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Naďa (anonym)
U nás doma je to celkem pravidlem. Když nebudeme souložit celý týden, tak děti do ložnice nepřijdou. Jak se přitulíme a roztáhnu nohy, tak dítě přijde. Horší je, že se stane, jak jsme v zápalu, že to ani nepostřehneme a zjistíme to, když leze k nám do postele a ptá se co děláme.
12. Říjen 2021 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Odpověď na U nás doma je to celkem
Musím svâma jen souhlasit. I nám se to stává. Člověk nevnímá, jen se soustreďuje na tu požitek. A najednou vedle vás se ozve dětcí hlas. Ten moment by člověk zalez pod zem co viděla. Nejhorší je když zrovna manžel je na konci a má přijít krásní výstřik do mě. Máme dceru a když se najednou ozve se její hlas, tak jsme se z manželen lekli a vytáh ho ze mě v okamžiku když stříkal. Takže manžel kolem rostříkával semeno a dcera to vyděla. A hned říkala že se táta počůral. Musela jsem jí to vše vysvětlit. No byl to trapas, ale nedalo se nic dělat když uš to vyděla.
13. Říjen 2021 - 3:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Taky sem šmíroval rodiče při souloži. Máma to věděla, ale dělala, jako že o mě neví. Stoupl jsem si tak, aby o mě nevěděl táta a já viděl všechno. Máma to se mnou nikdy neřešila. Jako by se nic nestalo. Naše děti dělaly totéž. Někdy nás i chtěly roztrhnout, a taky jsme to neřešili. Tchyně nás často chodila "kontrolovat". Ta, z toho měla i potěšení. Manželka se s ní kvůli tomu hádala.
13. Říjen 2021 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Vasil (anonym)
Odpověď na U nás doma je to celkem
Buďte ráda pokud jste měli misionářskou polohu, že si dítě nesedlo na tatínka, že si bude s vámi hrát a on nemusel souložit s dítětem na zádech. Já jsem od kamaráda slyšel , že se mu to stalo.
13. Říjen 2021 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Já chodím s přítelem na rande na takový velký uzavřený myslivecký posed. Nikdo nás tam neruší a můžeme vklidu souložit. Stalo se, když jsme byli ve vrcholu, tak se otevřely dveře a v nich myslivec co šel načekanou. Jen řekl jak dlouho vám to bude trvat. Mi jsme vše ukončili, oblékli a rychle vypadli. Příště jsme tam šli zase a nikdo nepřišel.
15. Říjen 2021 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Taky jsem si vzpomněl, že nás přistihla moje máma při souloži se svojí nejlepší kamarádkou. Dostala hysterický záchvat a taky nás zkoušela rozdělit. Když se jí to nepovedlo, sedla si, koukala na nás a brečela. Mrdali jsme schválně hodně dlouho, až vyměkla, začala rukou masturbovat a usmířil jí vlastní orgasmus. Pak mne vyhnaly a dlouho si povídaly. Nakonec jsem dostal od mámy svolení, že se můžeme dále scházet.
15. Říjen 2021 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Děti nás načapají dosti často, to už jsme si zvykli a říkáme jim, že se rodiče tak musí líbat. Horší je, že má tchýně klíče, když hlídá děti a stane se, že vleze do obýváku a mi souložíme na sedačce. Většinou se omluví a zavře dveře, ale zmíní se proč si to nenecháme na noc.
15. Říjen 2021 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
Nás taky děti vidí při souloži, vysvětlili jsme jim co děláme a je to v pohodě. Nejhorší je, děti posílat pryč bez vysvětlení.
16. Říjen 2021 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Mi spíme v ložnici s dětmi již školáky, také se ptají co jsme s tatínkem v noci dělali, že jsme se po sobě převalovali. Tak jsem jim vysvětlila, že rodiče co se mají rádi a miluji se, že to v noci dělají. Jíž se neptají, protože ví o co jde. Vše si dnes najdou na internetu. Mi se jim také nevystavujeme, je tma a jsme stejně pod dekou, tak slyší jen zvuky. Až bude větší byt a děti budou mít svůj pokojík, tak to bude jiné.
16. Říjen 2021 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mi spíme v ložnici s dětmi
To je problém malých bytů, pokud děti nejsou často u babičky. S tím nejste jediní, u nás je to podobné, ale děti jsou zatím malé a většinou spí.
17. Říjen 2021 - 22:43

Stránky

Přidat komentář