13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přirozený vzhled

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Do svých třiceti jsem se líčila, vyholovala a chodila moderně oblečená. Teď mi je 33let a už třetím rokem se vůbec nemaluji, neholím si podpaždí, nohy ani rozkrok. Manželovi se to tak líbí. I na jeho popud jsem začala nosit sukně jen pod kolena a pouze bezbarvé punčochy. Prostě vše jen klasika. Zajímalo by mne, zda má někdo podobnou zkušenost doma s manželem.
7. Duben 2011 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Fůůůj (anonym)
Tvůj manžel má asi hrůzu z nevěry, že tě nabádá, abys byla co nejhnusnější a žádný chlap na tebe ani nekoukl. Je fakt nechutný když má mladá ženská bobry v podpaží a chlupatý nohy, blé. Tvůj manžel je fakt ujetej a tobě se divim, že mu vyhovíš. A ty sukně nos prosím až na zem, ať se okolí na ty tvoje orangutaní nohy nemusí koukat.
8. Duben 2011 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
jana f. (anonym)
tvuj manzel je uzurpator. nema ti co mluvit do toho, jake sukne muzes nosit. radim ti od nej odejit, dokud ho jeste nemusis prosit o povoleni dojit si na zachod. doporucuji knihy kamily velikovske
8. Duben 2011 - 15:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Pája (anonym)
Jsem o něco mladší než ty, ale můj přítel je díky bohu normální. Líbím se mu i když jsem nenamalovaná a po týdnu na čundru nemám oholené nohy, ale když jdeme třeba na párty nebo na ples a já se "vykočkuji", tak mi pořád říká, jak jsem krásná a je na mě pyšný, jak se po mě chlapi otáčejí. U tvého přítele asi nebude něco v pořádku, takže pokud se lépe cítíš namalovaná a upravená, vykašli se na něj a najdi si rozumnýho chlapa, co si tě bude vážit a nebude se snažit tě předělávat.
8. Duben 2011 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
viki (anonym)
zarostle podpazi a nohy je hnus, to maj holky pravdu... jak na tebe koukaj treba v praci? ale chlupata kundicka (ale upravena aspon na pyscich) muze bejt pekne rajcovni :-)
8. Duben 2011 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Těch diskuzí už je tady několik, vždy o ženě, která na popud manžela nebo s jeho podporou takto změnila vzhled. Jinde tomu říká usedlý vzhled, tady zase přirozený. Podle mne to je ale jen jeden a tentýž úchyl cyklující témata.
8. Duben 2011 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
ja (anonym)
No pokaždé je to o blbce, co si necha kydat do osobního života. Až se na tebe po letech manžel jednou vykašle/ je to velice obvyklé /,tak o tebe neopře nikdo ani vidle od hnoje. Jak může člověk,který je svépravný,takhle upadnout na dno. Nejde o to, jak se neupravuješ,ale o to,jak podléhš jinému člověku. To je hnus "velebnosti"
8. Duben 2011 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Je mi 25 a taky už se nikde neholím, jediná kosmetika, kterou používám je mýdlo a zubní pasta. Ještě v 19 jsem byla odbarvená barbínka, ale po seznámení s přítelem, který naopak na ženách obdivoval přirozený vzhled, jsem mu začala občas vycházet vstříc až to dopadlo takhle :-) Ale nelituju, je to tak svým způsobem i jednodušší.
10. Duben 2011 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
TN (anonym)
Je mi 25 a taky už se nikde...Jednodušší :-D No jasně, když jsi líná se trochu namalovat a oholit, tak to máš jednodušší. Ale jsi ošklivá a pro většinu mužů odporná na pohled. Lituju lidi, co se s tebou musí bavit a koukat na tvý chlupatý hnáty.
10. Duben 2011 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona pravá ohn (anonym)
Jednodušší :-D No jasně,...No jo,o tom to tu je,že at sem vlezou ti co by je zajímaly nějaké otázky,protože si myslím,že se možná bojí se zeptat osobně,když svědkové zaklepou na dveře.
10. Duben 2011 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor K. (anonym)
Jednodušší :-D No jasně,...jsi na omylu, je velký segment mužů, kteří preferují přirozený vzhled. A i když já sám o sebe pečuju až moc, u svých partnerek obdivuji přirozenost. Ta mne vzrušuje. Jediné, co netoleruju, to je zápach. Z toho se mi dělá blbě. Ale jinak v pohodě.
11. Duben 2011 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
xoce (anonym)
Jednodušší :-D No jasně,...@TN (Ale jsi ošklivá ...) Celkom by ma zaujimalo, ci je viac tak obmedzenych ludi ako si ty. Este tak v komunistickom Ceskoslovensku by na to bol dovod, ale v case pluralizmu, globalizacie a spajania kultur je to zufale. Predpokladam, ze je pre teba zaklad kultury vepro knedlo zelo, pivo a TV Nova. K veci. Zeny, ktore sa neholia a nemaluju su dnes raritou, paradoxne mnoho muzov citi velku radost z prirodzeneho vzhladu, vone a chuti. Poznam takychto niekolko zien (vcetne byvalych a sucasnej partnerky) a musim povedat, ze ziadna z nich netrpela nezaujmom muzov.
18. Duben 2011 - 7:45

Přidat komentář

Reklama

Reklama