52 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přirozená nebo vylepšená krása?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Zdravím všechny, zvláště muže. Zajímalo by mně, zda se z jejich pohledu jeví jinak přirozená ženská krása a na druhé straně různé úpravy, včetně například postavy vylepšené posilováním apod., silokonových prsou apod. Nehodnotím ani jedno jako dobré či špatné, spíš bych ráda věděla zda je ceněná krása od přírody více než ta získaná.
28. Listopad 2003 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Taky by me nazor kluku zajimal, tak piste :-)
28. Listopad 2003 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
kiri (anonym)
Já tvrdím, že účel světí prostředky. Takže mě silikonová prsa neodpuzují. S ostatním je to obdobné. Samozřejmě pokud je to v rozumných mezích, tedy s mírou.
28. Listopad 2003 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
krása vylepšená sportem mi přijde přirozená
28. Listopad 2003 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Blaff (anonym)
no jasne vy hlupacky, copak si mislite, ze bez silikonu, barvicek a liposukci mate dneska sanci? Jo leda tak u nejakych krovaku,pro ty jste sexi jen ze jste zenske, ale normalnimu chlapovy nestaci jen tak neco
28. Listopad 2003 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
přirozené vysportovaná postava určitě ano... prsa se dají zvětšit i bez silokonu. Blaff... nauč se psát draku:-)))
28. Listopad 2003 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
b.h. (anonym)
To by me tedy zajimalo, jak chces zvetsit prsa bez silikonu. Leda tak kojenim nebo stloustnutim. Cvicenim rozhodne - tim je sice zpevnis, ale moc nezvetsis. Prsa jsou totiz tvorena hlavne tukem :-)I dnesni spickove fitnesky si prsa nechavaji zvetsit, jinak by od cviceni a diet mela nulky nebo jednicky.Jinak me nevadi ani prirozena ani "upravena" krasa. Nemelo by to ale presahnout jistou hranici "dobreho" vkusu - takovy M. Jackson je "vylepseny" az moc :-)
28. Listopad 2003 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Diky za vase nazory. Myslela jsem to hlavne tak, ze kdyz vedle sebe budou stat (teoreticky) krasna zena bez uprav, na ktere je videt, ze ma takovy dar od prirody (krasna postava, vlasy, oblicej) a zena treba po plastickych upravach, s trvalou a pod., take jiz krasna a pozna se ten rozdil (coz je asi fakt, ze se vetsinou nepozna), jestli chlap spise sahne po te prvni. Ale myslim, ze uz jste vlastne odpovedeli. Mejte se!
1. Prosinec 2003 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
Libore, jak se dají zvětšit prsa bez silikonu?
1. Prosinec 2003 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza z Brna (2 (anonym)
Myslím, že by se měl každý smířit s tím jak vypadá. Určitě to ale neznamená s o sebe nestarat. Tělo, které je zformováno sportem je určitě přirozené. A úprava věkem a kojením povislých prsou je podle mě taky docela vpořádku. co se mi ale nelíbí je ubohé zvětšování prsou na 4, 5 atp. nebo hnusně, s pomocí všech možných přípravků a steroidů, nabouchné bicepsy, anebo - hit poslední doby v USA = voperované cihličky pod lkůži na břiše. To nemá s přirozeností nic společného a hnusí se mi to. Pokud má holka prsa malý a psychicky ji to deptá, pak a ť si nechá udělat dvojky, trojky...ale dělat z dvojek pětky je podle mě nenormální. Stejně jako úprava nosu, který byl třeba zlomený, anebo je prostě fakt nepřiměřený ostatním proporcím obličeje je pochopitelná...úpravy ve stylu Cher (v lepším případě) nebo Michael Jackson (v tom horším) jsou dle mého názoru taky na hlavu.
14. Prosinec 2003 - 1:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Cichlida (anonym)
Tak jste mě tady všichni moc potěšili! Já mám zmenšený nos a zvětšená prsa - nos z Pinokia na normální, snad maličko větší než průměr, a prsa z 1 na 2-3. Nejsem žádná krasavice, no, pohledná snad ano. Jenže, teď jsem nemocná:-( a byla bych snad radši méně pohledná, zato zdravá! Ale všem, kteří se se svým vzhledem trápí, radím, jděte do toho. Mně se můj život skutečně zlepšil. Stal se ze mě jiný člověk, ale ne díky vzhledu, jehož změnu někteří mí méně všímaví známí ani nepostřehli, ale díky mému zvýšenému sebevědomí! Je to opravdu fajn! Přeji všem hodně štěstí a radosti ze života, ale co hlavně, ZDRAVÍ!
7. Leden 2004 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucca (anonym)
No myslím že je správný podtrhnout přirozenou krásu, neřikam nějaký přeoperování. Každej může být hezkej, věřte tomu, jen jde o správný styl a líčení. Třeba se mi zdá dost odporný, když vidím holku na který je vidět že v životě neviděla řasenku hlavně teda blondýny se světlýma řasama, to vypadá divně a myslím že se to málo komu líbí, taky tvrdím že líčení a upravení má být povinností do společnosti. Jinak souhlasím s Honzou z Brna. Nemá se ni c přehánět!!
23. Březen 2004 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
A já si zase myslím, že nikdo nemá právo kohokoli nutit k tomu, aby vypadal určitým způsobem. Lucco, co když se někdo někomu (nebo hlavně sám sobě) líbí zrovna tak, jak se tobě nelíbí? I ve společnosti ctím svobodu volby každého jedince, tak jakápak "povinnost"? Člověk by podle mého názoru měl promlouvat hlavně tím, jaký je uvnitř, potažmo pak jak se chová, a ne tím, co si nakydá na obličej.
24. Březen 2004 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Alsasko (anonym)
Mne se libi holky bez prikraslovani, kdyz jsou stejny v bazenu i pri sportu, pri dotyku citim pokozku a ne makeup, rasy nemaji slepeny rasenkou, citim vuni jejich tela a ne vonavky. Udrzovani postavy pohybem povazuji za zcela prirozene. Prikraslovani podle me patri na vyjimecne situace, kdy clovek chce podtrhnout vyjimecnost. Mejvice se mi libi urcity typ postavy (mensi, drobna, ale zenska) a mala ci mensi prsa. Vsechno to je ale otazka osobniho vkusu a nazoru.Pro holky mam jednu radu - zkuste se min soustredit na sve fyzicke "nedostatky", protoze Vase pocity z toho plynouci Vam ubiraji daleko vic.
24. Březen 2004 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucca (anonym)
No Charlie, když se člověk líbí sám sobě, je to dobře. Ale asi to nevíš, do spol. se prostě nalíčení bere jako součást, je to kvůli osvětlení, při umělém zaniká ženská tvář a proto se má na večer nalíčit. Pak je nespravedlivé když jsou všechny nalíčené a jedna ne, je v nevýhodě. Ale pokud se ji to líbí, tak ať je sváá! Záleží dost na typu, jestli je holka tmavší typ, nemusí se zbytečně líčit. Nevyrazné typy to ale dohánějí. Je to spravedlivý. Ja taky nesnáším make-up třeba, je trapas když se mazlíš s přítelkyní a najednou si celý od jejiho make-upu a to myslím platí i třeba u rtěnek. Nebo máte rádi když má přítelkyně rtěnku?!
5. Duben 2004 - 22:04
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
pokud mohu také přidat polínko do diskuze, i když jsem žena, ctím přirozenost,takže zvýraznění ano,ale ne vykřičení.Sama se líčím denně,ale tak, že mi kolikrát ani nevěří, že jsem nalíčená,večer si myslím, že do společnosti trochu líčidel neuškodí, jen jako podtržení osobnosti, nic řvavého,anebo podle okolností, situace a nálady. Jinak pokud mohu ještě z pozice mého muže, má raději, pokud se doma nelíčím vůbec,líbí se mu přirozená krása, říká, že nejhorší je, kdyny se probudil a vedle něj už ležel načesaný a namalovaný obličej:-).A mám spoustu kamarádů, kteří takovou ženu mají doma:-(
6. Duben 2004 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
Lucco, divím se, že zrovna tobě (která se do společnosti nalíčíš) by mělo vadit, že ta jedna nenalíčená by byla v "nevýhodě". Proč tedy spokojeně netěžíš ze své "výhody"? Ty uvozovky píšu proto, že z nějakého mně nepochopitelného důvodu vycházíš zřejmě z předpokladu, že nalíčená dívka vypadá lépe než nenalíčená. ??? Smíříme-li se s tím, že tak černo-bílé to rozhodně není, bude daná situace vyhlížet úplně jinak, zdaleka ne tak jednoznačně, jak jsi ji vylíčila ty. Všechny tebou uvedené "výhody" a "nevýhody" budou přinejmenším velmi diskutabilní - například pokud se na zmíněný dav nalíčených dívek podívá člověk, kterému se líčení protiví, bude ta jedna nenalíčená výrazně vyčnívat v pozitivním slova smyslu. V každém případě ovšem nechápu, kde se v tobě a tvých příspěvcích bere ta "normativnost" (že se něco "má/musí" dělat, že je něco "spravedlivé"). Proboha, vždyť je řeč o líčení, kde je přece každý svým pánem (paní :-)! A jako perlu na závěr uvedeš, že nesnášíš make-up. Pokud tedy půjdu se svou přítelkyní do společnosti, budeme se muset (oba!) dočasně vzdát vzájemných doteků (nebo se smířit s rozpatlaným make-upem), jako daň za to, že do společnosti se líčit "má"? Nechápu...
7. Duben 2004 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucca (anonym)
Jojo, pro krásu se totiž musí něco vydržet. "pro krásu se musí trpět" věř že kolikrát není příjemný se líčit a opečovávat se, je to ale takovej ženskej rituál a vede ke zkrášlení. Neznám ženy co by si škubaly chloupky na nohou s potěšením, ale udělají to, protože to prostě je nutné :o) Ty si asi myslíš že se prostě ženský zbytečně zkrášlujou nebo co. No některý pro sebe nedělají nic a cítí se super, ale starat se o sebe máí každý, i páni ,o) nejsi asi snad metrosexuál, nebo snad jo? :o) ty se o sebe starají víc než jakákoliv holka :o)
7. Duben 2004 - 23:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Alsasko (anonym)
Nene, zkraslovani je kazdeho vec a kdyz se nekdo sobe libi takovy jaky je prirozeny tak je to jenom jeho vec. Kdo trpi pro krasu, trpi dobrovolne (ostreji bych rekl za svoji blbost:o). Nutne je pouze umrit a nikoliv se zkraslovat.Osobne vnimam krasu o ktere si myslim, ze se zde zminovanou peci neda vylepsit. Cim se napriklad ziska jiskra v ocich? Je zajimave ze pri blizsim zkoumani divek a zen prave ty perfektne "zkraslene" maji oci vyhasle.
8. Duben 2004 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Charlie (anonym)
Je mi jasné, že je to věc názoru a dva lidi se v tomhle asi nikdy absolutně neshodnou. Přesto stejně nesouhlasím s tím, že "pro krásu se musí trpět" a že je něco (v otázce krásy) "nutné". Pro mě je zkrátka a dobře pocit svobody, volnosti a přirozenosti mnohem víc než ta viditelná (povrchní) krása, která jde na jeho úkor.
8. Duben 2004 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Ježíš,to j?ou frky...jiskra v oku?!??...Jak se ta jiskra pozná:-)
8. Duben 2004 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucca (anonym)
No tak ku příkladu.. si myslím že jen třeba pro pány je otrava se stále dokola holit. Ale prostě v této době se roští považuje za nepotřebné a dá se říci homelesácké a tak se všichni (tedy většina holí). Až právě na ty co je jim to úplně fuk a chtějí vypadat jinak a nevadí jim, že druzí na ně koukají blbě. Potkat např. 16letého mladého muže neoholeného... líbí se to někomu? Jo, 1 z milionu snad. No prostě abych shrnula svůj názor... myslím že se o sebe má člověk starat a nevypadat jak když vyleze z lesa. V dnešní době to vypadá totiž podivně. A k té jiskře v oku. S líčením je výraznější, bez si jiskry nevšimnete... jen možná nějaký kouzelník :o) ženy by se nekrášlily kdyby s tím neměly kladné zkušenosti, ne? Mohou na sebe kašlat, ale je jim pak jasné... že konkurence roste. Končim. Jo a nemyslete si že já sama sem nějaká zmalovaná nána :o) to ne. Já nic nepřeháním.
10. Duben 2004 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Leri (anonym)
Zmalovaná možná ne,ale nána? Asi si udělá každý svůj závěr.Mě osobně tyto typy děsí.Nechci přímo nazývat některé dámy slepicemi,ale v mnoha ohledech by to bylo nejspíš příhodné.Pokud jde o tu konkurenci,tak na vymalovaný ksichtík,ulovíte maximálně nějakého povrchního blbečka,který až se mu omrzíte,tak přelétne k nějakému vymalovanějšímu ksichtíku.Jestli po tomto toužíte a kvůli tomuto podnikáte tyto všelijaké často nepřijemné procedůry,tak pak je mi vás líto a nezbývá mi,než konstatovat,že máte IQ tykve.Zřejmě trochu drsné,leč od srdce.
15. Duben 2004 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
bob7 (anonym)
Libi se mi typy co o sebe dbaji spis sportem a zdravym zivotnim stylem nez ze kouri jsou line, proto tluste a aby to dohnaly, zmaluji si aspon ksichtik a nalepi umele nehty. Damy, kdyz se budete drzet te prvni casti vety, nepotrebujete makeup protoze nekuractvi, pohyb, dostatek spanku a vyvazena strava bez deseti kafi denne udela s vasi pleti a postavou zazraky. Jinak STRIDME liceni hlavne v oblasi oci je myslim hezke a zkrasluje pohled. Kdyz to nejde jinak, odsati tuku ano, silikony ne!!!
16. Duben 2004 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
jose (anonym)
mne sa pacia dievcata, ktore sa nemaluju, nepouzivaju kozmetiku, nepotrebuju holit a to nehovorim o plastickej chirurgii... prirodzenost prekona vsetky tie umelohmotne pipky co sa produciruju v meste...
27. Červenec 2004 - 15:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Jose,a co by si volil: zenu s akne, ktora ziadnu kozmetiku nepouziva, a tak ma hroznu tvar, alebo zenu, ktora pomocou kozmetiky s akne bojuje?
18. Srpen 2004 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Ja osobne se nelicim vubec (mozna tak 2x za rok, kdyz jdu na ples :-)). Muj pritel mi rika, ze nejhezci jsem prirozena, bez licidel. Je fakt, ze jsem tmavovlasa, hnedooka a mam dobrou plet. Na druhou stranu - kdybych mela ve vetsi mire akne, vim, ze bych na 100% vyzkousela vsechno, abych se ho zbavila a urcite bych se i licila. Asi proto, ze akne je neco, co me na chlapech dost odrazuje. Jinak preferuju prirozene typky, co si na nic nehrajou a nijak zvlast o sebe nedbaji. Uplne nejhorsi mi prijde, kdyz ma chlap negelovane vlasy nebo nejakou takovou podobnou nesmyslnost :))
5. Září 2004 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Stas (anonym)
Samozrejme prirozena krasa. Na prirode neni co vylepsovat. My (muzi) na vas cenime prave osobitost, kterou "prefabrikovana" krasa postrada, jakakoliv uprava priblizuje k prumeru a tim veskera osobitost mizi. Kazda je mate jina, nektera mala, jina velka, nektera povadla a to je dokonale. Chrante si svou prirozenost a vyprste se!
20. Říjen 2004 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Skoda,ze tohle tema usnulo.Zajimal by me take nazor muzu,jake je to,kdyz zjisti u partnerky,ze prsa zvetsena,treba jen na cislo 2,coz vubec nemusi vypadat spatne.Zrada?Odpudilo by vas to? Kdyz je zena jinak pekna a upravena,stihla,a krom tech prsou prirozena?Take co rikate na Kobzanovou? Ta mela sice malinka prsa,ale z meho pohledu velmi pekna...
11. Březen 2005 - 12:40
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Tak ja jsem sice holka a mela bych drzet usta, ale na Kobzanovou rikam jedine, ze je strasne skareda, at uz s prsy nebo bez nich:)) Ja ve svem okoli znam spis muze, kterym se jemne liceni libi a libi se jim, kdyz o sebe zena dba, me hezky upravene vlasy, nehty, voni..nerika, ze ma byt zmalovana, ale trochu vyzdvihnout sve prednosti a zamaskovat nedostatky prece nemuze skodit! Komu tim clovek prospeje, ze bude vypadat blbe, ale prirozene??
12. Březen 2005 - 12:45

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama