17 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přírodní léčba zvětšené prostaty

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Emil Valecký (anonym)
Dám sem perfektní recept na léčbu zvětšené prostaty (hyperplazie), protože mi vlemi pomohl. Všichni víme, že pro léčbu zvětšené prostaty a současně i jako prevence rakoviny je velmi dobré pít odvar z byliny vrbovky malokvěté. Méně lidí však zná postup, jak účinné látky z vrbovky malokvěté dopravit přímo do prostaty a tak podstatně zvýšit účinek léčivých látek z této byliny. Návod je prostý, vypláchneme nejprve střevo klystýrem z čisté vody a následně se důkladně vyprázdníme. Poté si uděláme odvar z jednoho litru vody a tří vrchovatých polévkových lžic vrbovky, necháme 15 minut louhovat. Jakmile teplota odvaru klesne na 40 stupňů, napusítíme si ji klystýrem do konečníku v poloze na levém boku (poloha je velmi důležitá). Odvar zadržíme v konečníku minimálně 20 minut a poté vypustíme. Přes stěnu konečníku a střeva se léčivé látky vstřebají přímo do prostaty, takže léčivý účinek je mnohonásobně vyšší, než při běžném pití čaje. Mně se po aplikaci vrbovkového klystýru dvakrát týdně zvětšená prostata zmenšila na původní zdravou velikost již do tří týdnů!!! Zajímalo by mě, jestli tento recept někdo z vás také zná, a pokud ano, jestli jste s ním také slavili takové úspěchy, jako já.
4. Květen 2015 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
MUDr. Petr Nová (anonym)
Konečník a esovitá klička tlustého střeva je skutečně na tekutiny propustná a látky z bylinného odvaru se opravdu vstřebají do prostaty. Je tu ovšem otázka, proč léčit přírodním způsobem, když můžete jít k urologovi. Každá nemoc patří do rukou nás lékařů.
6. Květen 2015 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Jen je nechte, ať dají spousty peněz léčitelům za lektvary a čínské bylinky- mám to za sebou, nakonec jsem k urologovi šel za 5 min 12.
6. Květen 2015 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Zvětšená prostata ještě nic moc neznamená ale jen urolog na základě markerů na rakovinu vám zjistí jak na tom jste to už vrbovka nepoléčí.
7. Květen 2015 - 8:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ludvík (anonym)
Zvětšená prostata ještě...Jane, na diagnozu rakoviny prostaty nemusíš k doktorovi, existuje domácí PSA test, který z kapky krve spolehlivě určí, jestli máš rakovinu prostaty, nebo nemáš.
7. Květen 2015 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Vladimír (anonym)
Bez odhalení základní příčiny nemoci nepřináší žádná terapie trvalé výsledky. Příčinou zvětšené prostaty ve vyšším věku je snížení obsahu určitých minerálů v našem těle a narušení jejich vzájemné rovnováhy. To vede k vytváření zánětlivých kalcifikací měkkých tkání, což se u mužů projevuje nejčastěji zvětšením prostaty. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů, máte v těle nedostatek. Následně poradím, jak si je doplnit a upravit si stravu, abyste příčinu své zvětšené prostaty trvale odstranili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.
2. Leden 2016 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
Bez odhalení základní...a kolik chechtaku..... si mám na ten experiment přichystat... :-(
2. Leden 2016 - 13:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Framont (anonym)
Je smutné, když se po 14 letech léčby zvětšené prostaty na příbalovém letáku FINASTERIDU dočtete, že lék způsobuje impotenci...a doktor není ani tak slušný, aby vám to řekl, nebo se zeptal, jestli s tím souhlasíte. To je na žalobu k soudu! :-(
16. Prosinec 2016 - 6:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Dám sem perfektní recept na...Jedná se zde o čerstvou či sušenou vrbovku malokvětou?
25. Březen 2017 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Mnoho informací mi objasnil tento článek http://dokonalaerekce.cz/prostata-a-jeji-lecba-priznaky . Ale určitě je vhodnější navštívit lékaře .
25. Březen 2017 - 19:02
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Dám sem perfektní recept na...Já osobně na prostatu užívám no-prostal. Opravdu zabírá, v noci už nemám problémy s častý močením jako předtím.
16. Květen 2017 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
Lekar, asi ano. Dulezita je prevence. Me zkusenosti s lekari nicmoc, vice mi pomohlo leceni prirodne. Byl jsem na ruznych mistech u lekaru na vysetreni a nezjistili nic vazneho a problemi mam. Lekaru je to prace, ale Nase zdravi. Kazdy by mel mit moznosti a podlo sveho uvazeni se rozhodnout se lecit.
14. Únor 2018 - 9:56
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Je smutné, když se po 14...Můj děda už byl objednán na operaci prostaty a kořenářka mu naordinovala čaj z petrželové nati.Šestkrát denně pil hrnek toho odvaru a prostata přestala dělat problémy.Když jim ve špitále při nástupu řekl,že nemá potíže,tak ho vyšetřily a podivili se.Děda jim řekl,co mu pomohlo a pan primář řekl:dědo je to babský,ale jak vidno pomáhá to.Děda žil ještě třiadvacet let a prostata dobrá.
14. Únor 2018 - 18:41
Obrázek uživatele kajakorr
kajakorr
Užívám na prostatu preventivně Prostadyne už 2 roky. Ulevilo se mi po něm s velmi častým močením.
5. Duben 2018 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Hans (anonym)
Užívám na prostatu...Cau, ja uzival Prostadyne presne 50 dni a sepsal jsem o nem megarecenzi na nasem blogu, tak se na to mrknete.... Urcite doporucuji https://www.erekce.cz/prostadyne/
3. Červenec 2018 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Cau, ja uzival Prostadyne...zásadně na takové nabídky nemrkám
3. Červenec 2018 - 16:24

Přidat komentář

Reklama

Reklama