Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
26 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přípravné kurzy na vš

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
alice (anonym)
máte s tímto někdo nějaké zkušenosti? Na internetu jsem našla především agentury Amos a Tutor... Ráda bych si přečetla Vaše zkušenosti. Doporučujete či nikoli?
14. Únor 2007 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
alice (anonym)
nikdo neví?
15. Únor 2007 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ja jsem chodila na takovy kurz,bylo to vzdycky v sobotu.asi pul roku,stalo to 1500, na socialni pedagogiku ve Zlíně. Dalo mi to hodne,spousta vecí od tama bylo v příjmačkách pak.
15. Únor 2007 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Magrathea (anonym)
..podle mě je nejlepší kurz, který si pořádá sama vysoká škola..já na něj chodila a vážně se vyplatilo, protože se věnovali především tomu, co pak u přijímaček opravdu bylo..
15. Únor 2007 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Šla bych jen na kurz, který pořádá VŠ, na kterou se hlásíš! Na jiný kurz bych nikdy nešla, nebude Ti moc platný, prtž každá škola má jiné požadavky.
15. Únor 2007 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
jajaja (anonym)
je to vyhazovani penez-stejene se tam probira jen to co jsi delal/a na gymplu, takze pokud budes doma sedet a cist si kizku z bioly,dejepisu enbo buhviceho udelas lip a zadarmo..nemam s tim dobre zkusenosti-konkretne s Tutorem..mozna ty kurzy co porada primo ta vyska-ale i tak se to muzes naucit vse doma
15. Únor 2007 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já mám hodně dobré zkušenost s kurzy, které si pořádá sama vysoká, na kterou se hlásíš. Ohledně Tutoru - jsou to akorát zloději, je na ně hrooozně moc stížností. Těm bych do rukou svoje prachy ani mozek nesvěřila...
15. Únor 2007 - 21:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahojky, rozhodně doporučuji Tutor! Sama jsem absolvovala přípravný kurz z matematiky a fakt super! papa Míša
28. Duben 2008 - 22:47
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
No nevim, pulka veci se na stredni neuci, takze ja byl rad za kurz skoly.
29. Duben 2008 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Sice se na nich nic nenaučíš (kurzech školy), protože proletí celé studium na gymnáziu během 1-2 hodin, ale aspoň zjistíš, co ta škola požaduje. To je jediný a dobrý přínos.
29. Duben 2008 - 7:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Regina (anonym)
Ahojky, rozhodně doporučuji...Jsi asi první diskutér, který tuto zlodějnu Tutor chválí :-(, to je zajímavýýýý
6. Únor 2011 - 12:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Regina (anonym)
Kurz bude zrušen na základě storno podmínek (bod č. 4) a zbylá částka bude studentovi ponechána u společnosti Tutor v podobě kreditu pro příští období. Tento kredit může student uplatnit na kterýkoliv kurz z nabídky společnosti Tutor..... je docela zábavné přečíst podmínky Tutoru !!!! NEBRAT !!! Kurz je totíž docela často zrušen pro nedostatek účástníků.
6. Únor 2011 - 12:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Renáta Dlouhá (anonym)
Dobrý den, máte ještě někdo zkušenosti s kurzy, které pořádají agentury? Co třeba Sokrates? Chtěla jsem využít nabídku Tutoru, ale po přečtení této diskuze si to asi rozmyslím:-)
3. Květen 2011 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
anna (anonym)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte nějaké zkušenosti s přípravnými kurzy na vš. Právě jsem v maturitním ročníku, a mám obavy, aby kurz nebyl ztráta času a vyhozené peníze. Zájem mám především o předměty Bi a Ch. Předem díky za odpověď
1. Září 2011 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
tonnda (anonym)
Já do Tutoru chodil a na VŠ se dostal. Určitě můžu doporučit.
28. Listopad 2011 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
-Martina- (anonym)
Pokud jde o přijímačky na Masarykovu univerzitu nebo o scio testy (což pokrývá docela slušný počet VŠ), tak rozhodně stojí za doporučení internetové kurzy od Alephu www.aleph.cz , které jsem měla minulý rok. D9kz nim mě vzali na ekonomku.
1. Leden 2012 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Pokud jde o přijímačky na...Jestli jen díky nim, tak tě brzo vyrazí. Chytré lidi, kteří mají na studium VŠ, vezmou i bez všech předražených kurzů.
1. Leden 2012 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Icy (anonym)
Minulý rok jsem dělal přijímačky na VŠ ( TSPčka na Masarykovu Univerzitu) a zbyly mi všechny přípravné materiály z přípravného kurzu od Az-Smart, tak kdyby jste měl někdo zájem tak dejte vědět na mail snehul.icy@gmail.com
10. Leden 2012 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
J.Malina (anonym)
Byla jsem na přípravných kurzech od Sokrata a rozhodně nikomu nedoporučuju za takový nesmysl vyhazovat peníze. . Mnohem líp uděláte, když se budete učit sami. V kurzu se nedozvíte nic - je to jako projít střední školou během pár hodin, nehledě na to, že testové otázky neprocvičíte téměř vůbec. Jen sedíte a posloucháte, jak vám nějaký chytrák 3 hodiny přednáší obecné nesmysly, které vám na přijímačkách rozhodně nepomůžou. Vytahování peněz z lidí. Už bych tam nikdy nešla!!
16. Červen 2012 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
MUDRstart (anonym)
Chcete se letos dostat na medicínu? Navštivte naši FB stránku www.facebook.com/mudrstart nebo www.mudrstart.eu a přijímačky budou jedna báseň...
21. Září 2014 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Příprava na med (anonym)
Dlouholeté zkušenosti a efektivní přístup od studentů medicíny : www.smartstudent.cz
4. Říjen 2014 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Reni (anonym)
máte s tímto někdo...Ahoj, mohla bych doporučit Az Smart se sídlem v Praze. Rozhodně pomůžou kvalitně se připravit, najet na VŠ režim. Mají krásné rodinné prostředí, nemusíš mít strach se na něco zeptat a při tom se toho naučíš opravdu hodně. Kurzy jsou celkem finančně dostupné. Pomohli mi najít si i ubytování v Praze za pár korun. Dostala jsem doporučení od kamarádkya jsem moc spokojená.
12. Srpen 2015 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Pokud jste z Ostravy, tak doporučuji Intenzivní přípravný kurz na lékařské fakulty v http://www.vsostrava.com/kurz/lekarske-fakulty Mají tam jak chemii, biologii, tak i fyziku a ještě další kurz psychologie. Výuka je vždy v pátky a soboty. A do 18.9. je navíc sleva 5% na jakýkoli kurz!
14. Září 2015 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
kytaristka123 (anonym)
Ahoj, v současné době docházím na dva přípravné kurzy na medicínu. A svou kvalitou výuky se nedají srovnávat. Začnu tím horším - http://www.jaknavysokou.cz/ JAKNAVYSOKOU. Tyto kurzy jsou opravdu VYHOZENÉ PENÍZE- rozhodně neplatí jejich vyslovení "Naše zásada: Máte právo dostat za své peníze jen to nejlepší!!! U nás budete vždy na prvním místě!" Individuální výuka, jak píší, se nekoná, třída praská ve švech (okolo 35 lidí), lektoři promítají prezentace velmi rychlým tempem a sám jeden lektor vyřkl "Pokud neumíte psát v takové rychlosti jakou mluvím, nebudete si stíhat dělat zápisky". Dále bych také oponovala jejich vyslovení "kvalifikovaní lektoři" - při jednom bloku výuky jsme dostali lektorku fyziky, která neuměla vypočítat příklad, posléze ho vypočítal student. Lektorka další bloky nepřišla ( prý z osobních důvodů). Dále tyto kurzy mají svou vlastní společnost, která vymýšlí jejich vlastní testové otázky- ty jsou většinou z malé části podobné modelovým otázkám fakult. Podobné otázky, vymyšlené "specialisty" pro tyto kurzy poté naleznete na závěrečném testu, který musíte splnit na 85%, aby vám v případě na nepřijetí na VŠ byly navrácené finance. Bohužel mne také zklamalo, že nám neposílají žádné osnovy na následující hodiny. Lektor nám odmítl posílat prezentace, které promítá v hodinách. Cena kurzu » 6 790 Kč opravdu neúměrná kvalitě výuky. Mým druhým kurzem je http://www.kampomaturite.cz/. Tento styl výuky mi velmi vyhovoval. Lektor byl ochotný, v každém bloku jsme probrali osnovu témat a následně si vše znovu zopakovali. Vše jsme si zapisovali a když nám nebylo v něčem jasno, znovu nám to lektor vysvětlil. Výuka probíhala v 6 lidech. Emailem jsme vždy dostali osnovy a zdroje pro studium dalšího tématu. Testové otázky nám lektor vybíral z modelových otázek lékařských fakult nebo je upravil, aby byly podobné. Dostali jsme učebnice fyziky, biologie a chemie Odmaturuj a modelové otázky z MUNI. Cena kurzu vip balíčku byla okolo 8 000 Kč. Tento kurz mohu vřele doporučit.
9. Leden 2016 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj, já jsem navštěvovala v maturitním ročníku kurzy od LF MU, bohužel byly tyto kurzy vedeny formou přednášky pro 300 lidí, když jsem se potřebovala zeptat na něco konkrétního, tak to úplně nešlo. Nebyl zde prostor pro otázky a modelové příklady s námi také nikdo nepočítal. Před přijímacími zkouškami jsem si prošla prezentace z kurzu, ale k přijetí to bohužel nestačilo. :( Další rok jsem se rozhodla pro jiný kurz, tentokrát pro mě byl nejdůležitějším kritériem osobní přístup a počítání modelových příkladů. Měla jsem štěstí na skvělé lektory (studenty medicíny), kteří tématu rozuměli a vždy byli ochotní se ke složitějším věcem vrátit a dovysvětlit je. Příklady z modelových otázek s námi spočítali skoro všechny, prezentace jsme měli také k dispozici. Letos přijímačky vyšly skvěle a v září nastupuju na LF do Brna :) Pokud budeš vybírat nějaký kurz, tak je určitě nejlepší najít si takový, kde budou skupiny do 15 lidí a ideálně lektoři, kteří studují medicínu - ti totiž ví úplně nejlíp, jak se připravit. Každopádně počítej s tím, že i doma si k učení budeš muset sednout a dát do toho svůj čas, když si někdo kurz jen odsedí a doma nehne ani prstem, tak potom moc šancí nemá. Ale myslím si, že když ti někdo pomůže vypočítat příklady, motivuje tě a dá ti informace, co se konkrétně učit, tak to určitě smysl má, vzhledem k tomu, že se každý rok hlásí víc a víc lidí a konkurence je vysoká. :) Za sebe bych doporučila kurz od Bmedic, učí tam teď právě ti lektoři, díky kterým jsem letos zvládla přijímačky :) - www.bmedic.cz
7. Září 2016 - 14:42

Přidat komentář

Reklama

Reklama