6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

připadám si pořád tlustá!!

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Angelika (anonym)
už nevím, co mám dělat:-( je mi 23, 180/73 (maximálně jsem měla 77). řekli byste ideální váha, že. Ale mě pořád připadá, že jsem tlustá, že se mi dělaj špeky na břiše kdykoliv se posadím, že mám neskutečně velkej zadek a široký stehna.. mám postavu "hruška", míry cca 93-72-107. Všichni mi říkají, že mám postavu pěknou, vpodstatě to vím taky, ale já se s ní prostě nedokážu smířit. Každý den se vážím, když mám o pár deka víc tak propadám depresi. Když se rozhoduju co na sebe, hlavní je aby v tom nebyl vidět můj zadek. je přitom spousta holek co mají postavu horší a neřeší to. Jsou třeba na svoje "žesnké tvary" hrdé, vyzařuje z nich sebevědomí a nikoho ani nenapadne na nich hledat nedostatky. V dětství jsem od babičky neustále poslouchala, že mám velkej zadek, že jsem tlustá.. te´d mi říká zas že jsem hubená, ale já v sobě mám zafixováno to, co jsem léta slýchala, asi to bude ta hlavní příčina. nemůžu si pomoct. Jak říkám, podřizuju tomu výběr oblečení, a co je horší, POŘÁD se sleduju. jdu po ulici a koukám do výloh, skleněných dveří a podobně a říkám si jak hrozně vypadám. (Přitom třeba obličej mám hezký a to vím, sleduju tu postavu). jím vcelku normálně zdravě, nedržím hladovky nebo tak a snažím se cvičit. Je tu někdo se stejným problémem? Nepište mi, že je to tím, že nemám jiné problémy nebo tak. Už dokonce přemýšlím o psychologovi, prostě nevím, jak se přestat tak moc sledovat a vážit si svojí postavy.
19. Říjen 2009 - 14:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Toho psychologa zkus, jestli tě to opravdu tak moc zaměstnává. A vyhoď váhu. :-)) Já mít tvé míry, tak si pískám.
19. Říjen 2009 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Verčuli (anonym)
už nevím, co mám dělat:-(...Ahoj... Já jsem na tom uplně stejně, mám taky takové problémy, snažím se cvičit, moc nejím, mám i práci, která mě donutí celý den běhat, ale pořád to není ono. Svoje míry teda neznám a ani snad nechci znát, na váhu ani nepomýšlím. Je mi do breku, když se postavím před zrcadlo, nenávidím se za to! Nemám ani Kluka, pač si myslím, že se mi vysměje, toto už je asi moc, ale nemůžu za to... Taky mi hodně lidí říká, že jsem hloupá, že jsem hezká taková jaká jsem, ale prostě to nejde...
6. Leden 2012 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Sinead (anonym)
Toho psychologa zkus, jestli...Není co dodat.
6. Leden 2012 - 22:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Přidávám se taky do skupiny "věčně nespokojených s vlastním tělem". Taky mě moje tuky pronásledují úplně všude. Pořád musím myslet na to, co jsem snědla, kdy jsem to snědla, jestli toho nebylo moc apod. Taky jsem nervózní když každý den necvičím! To pak ty tuky úplně cítím jak rostou!!! Vím, že je to v mojí hlavě, ale nevím co s tím dělat!!!
1. Listopad 2012 - 21:17

Přidat komentář

Reklama

Reklama