5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přijimačky na medicinu

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Laja (anonym)
Aoj všichni, po prázdninách jdu do čtvrťáku na gymplu a snad už od školky chci jít na medicínu. Neřekla bych, že je to povrchní zájem, ale to se nejspíš ukáže časem. Moc ráda bych se dostala do Brna, budu chodit na přípravné kurzy na fakultě. Ale jak se to všechno blíží, začínám být trošku nervoznější a nějaká elementární sebedůvěra se mi vzdaluje :-)). Přesto, že mám semináře z biologie, chemie a ted ve čtvrtáku i fyziku, mám pocit, že vůbec nic nevím :-)) což zase tak úsměvné není :( . Prosím nebyla by tady nejaká hodná dušička, nejlepe z Brna kdokoliv, kdo má nějaké informace o světě medika :-)), který by mi poradil jak na přijímačky a tak nějak jak to v tom ústavu, kde medici trpí, vypadá?? :) Děkuji moc za odezvu!!!
3. Červenec 2011 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Aoj všichni, po...Ahoj, chci se zeptat, zda jsi nakonec absolvovala ten přípravný kurz pořádaný fakultou MU? A jestli ano, jak bys ho ohodnotila? Děkuji :)
28. Květen 2012 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
MUDRstart (anonym)
Chcete se letos dostat na medicínu? Navštivte naši FB stránku www.facebook.com/mudrstart nebo www.mudrstart.eu a přijímačky budou jedna báseň...
21. Září 2014 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Chcete se letos dostat na...Strč si tu reklamu do prdele šmejde!
22. Září 2014 - 12:56

Přidat komentář

Reklama

Reklama