Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
16 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Příčiny rakoviny

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš Votruba (anonym)
Co způsobuje rakovinu? Jaké hlavní chování, výrobky, prostředí?
8. Únor 2006 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
Rüdiger Dahlke - Nemoc jako řeč duše.(Příp. Dahlke a T. Dethlefsen - Nemoc jako cesta a Nemoc jako symbol.)V obchodech nebo na netu v knihkupectví hledajici.cz
8. Únor 2006 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Renatt (anonym)
Z meho pohledu rakovinu jednoznacne vyvolava spatny zpusob stravovani, mizerny ovzdusi, a nezvladatelny dlouhodoby stres.Muzes jist malinko, a presto, pokud budu jist chemicky upravene potraviny, presolene vyrobky, a tim nemyslim jen uzeniny, ale treba i sul v konzervach, jsou to jedy, ktere napadaji tkane. Nekde se ten nadbytek a zpusov vyroby dnesni doby ukazat musi.
9. Únor 2006 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
kel (anonym)
A jak bys vysvětloval rakoviny u dětí, dokonce nemluvňat? Také je to tím co píšeš?Otázka je tak široká a obtížná, že ani stádo lékařů ji za celý život nedokáže dokonale popsat! Všechno co uvádíš jsou jenom negativní vlivy. Přemýšlej!
10. Únor 2006 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
skeptik (anonym)
To Renatt To co pisete neni zcela pravda. Jednak rakovina neni 1 nemoc ale mnoho. Treba rakovina cipku delozniho je vlastne nakaza ted se zacne proti ni ockovat. K jinym mate dedicne sklony. Pravdu ma Kel jedna se o velmi komplexni problem...
13. Prosinec 2006 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Ewka (anonym)
Rakovinu máme prý v těle všichni, jen u někoho se probudí, u někoho ne.Rakovina je vlastně bunka, která se z nějaké příčiny začně nekontrolovaně dělit.A vznikne nádor.Jiný typ je např. rakovina krve-v kostní dření dochází k chronickému produkování bílých krvinek.Rakovin je spoustu a nikdo nedokáže říct, z čeho přesně vzniká.Samozřejmě-dlouhodobý stres, špatná strava, kouření, ozařování, atd.. jsou faktory, které ji mohou vyvolat, ale zase-je to individuální.Někdo kouří celý život a rakovinu plic nedostane, jiný nekouří a rakovinu dostane.Takže hraje tu roli i dědičnost a celková imunita organismu, který je bud schopen se z vnějšími vlivy vyrovnat nebo ne.Jednou jsem četla, že lidé, kteří v sobě mají rakovinu, už dlouho nebyli nachlazení.Protože právě běžné nachlazení-1,2 X do roka znamená, že se tělo dokáže samo vyspořádat s viry a bakteriemi v těle a tak je vlastně normálně fungující a zdravé.... No nevím, co je na tom pravdy.
13. Prosinec 2006 - 17:59
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
už před 70 lety se vědělo že rakovina je parazitního původu + chemie a stres ,které oslabují imunitní systém.tento virus se nazýval BX.Pak přišlo na řadu radium a bylo to v pr.....Zadejte do vyhledavače R.R.Rife a študujte.Jen na okraj-když si doktoři neví rady odkud se nemoc vzala, tak jí označí za dědičnou.Já už mám dědičné úplně všechno.
13. Prosinec 2006 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
anonim (anonym)
z čeho vniká rakovina bohužel nikdo skoro neví...nepomohu vám ani já
20. Srpen 2009 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Rakovina není o dobré stylu života ,tak přemýšlej co píšeš!!!!Mé 5 dcerce zjistili rakovinu před 2 měsíci a z ničeho nic byla celkově zdravá nic jí nechybělo a od té doby s ní ležím na onkologii tak přemýšlej .Když o tomhle nic neíš tak sem ani nepiš nebo si aspon něco o tom zjisti a běž se na tu onkologii podívat a uvydíš já tam jsem sice jen 2 měsice ,ale když to uvydíš jaký to tam je jsou tam děti ruzných věkových kategorií a je jim špatně po chemoterapii tak pak něco piš
21. Listopad 2009 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
a. (anonym)
Pokud někdo nechce onemocnět rakovinou musí buď si čistit tělo několikrát ročně nebo se stravovat co nejpřirozenější stravou.Nejlépe obojí.Pokud někdo už onemocněl, musí radikálně změnit stravu.Vzhledem k tomu, že nevím o nikom , kdo provádí tak důkladné čištění jako já a mám letité zkušenosti, domnívám, se že by mohly být poučné.Absolvoval jsem přes 70 hladovek a průměrně v roce nejím 2 a půl měsíce.V 60 letech jsem naprosto zdráv, nevím co je to mít chřipku nebo angínu, cholesterol pod spodní hranicí, .Oponentkou v jednom časopise mi byla ohledně hladovek Mudr.Cajthamlová.Jenom nevím, jak se může někdo fundovaně k něčemu vyjádřit,i když má titul, když to v životě ani jednou nezkusil.Na závěr stručně konstatuji, po svých letitých experimentech,že nejhorší pro organizmus je pečivo a pečená strava.Vezměte do úvahy, že pokud dítě sní jeden rohlík, je to jako byste vy snědli 6-7 rohlíků.Pak se nebudete divit, že vaše dítě má rakovinu.
25. Listopad 2009 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
b. (anonym)
Pokud někdo nechce onemocnět...nevím nevím??!! Rakovinu máme všichni v sobě u někoho propukne u někoho ne! Myslím že vyloženě ze stravy rakovina není! Hold někdo může být i zdravý jako řípa i strvovat se může sebelíp a rakovina u něj propokne hold záleží na organismu...! Ale úplně nesouhlasím s příspěvkem 14:24.a.
25. Listopad 2009 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Pokud někdo nechce onemocnět...Cholesterol pod spodní hranicí? A víš, že žádný extrém není zdravý a cholesterol je potřeba k tomu, aby se rozpouštěly vitamíny tak, jak mají? Taky mám cholesterol pod sponí hranicí, mám to tak dáno geneticky, ne stravou. Rakovina - holt nežijeme ve zdravém prostředí, protože mocní kvůli penězům ničí tuhle planetu, ale i tak rakovina vždy byla, i když lidé žili zdravěji. I zvířata, stromy mívají rakovinu, je to součást přírodního výběru, geneticky slabší onemocní, silnější ne. Nemyslím si, že by na to strava měla tak zásadní vliv, jak píše "a." Nehledě na to, že si nedovedu představit, jak 2 měsíce v roce trpím půstem a spoustu času trávím očistami - život je pro mě o něčem jiném. Asi bych onemocněla už jen z toho stresu a nechuti k půstům a detoxikacím.
25. Listopad 2009 - 15:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Béďa (anonym)
Zaujal mě příspěvek Ewky z 13. prosince 2006 (o tom nachlazení) - připomnělo mi to názor bývalého známého kontroverzního politika MUDr Macka, který řekl, že vždycky zjara protáhne své (tehdy malé) děti přírodou, mezi divokými keři a trním; škrábance se zahojí a tělo si pořídí na celý rok odolnost. Kdybychom to volně vztáhli na rakovinu, pak tomu, kdo je opakovaně zraněn a organismus musí nahrazovat poškozenou tkáň, nehrozí vytváření nádorových buněk, protože je tělo dostatečně zaměstnáno "obnovou" a nemá "kdy" vyrábět nadbytečné buňky. Je to samozřejmě jen další z úsměvných hypotéz, více filosofická než lékařská :-). Navíc praxe ukazuje spíš naprostý opak: tam kde je tělo dlouhodobě drážděno ať už uvnitř nebo na povrchu (záněty, poškozování tkání, poruchy funkcí, drastická léčba) a kde tudíž musí organismus většinu života pořád "stavět", tam jednoho dne z toho "opraváři" vážně "zblbnou" a začnou chrlit nové a nové buňky nesmyslně na jednom místě na nepevném a poškozeném podkladě... No nic, to jen tak k zamyšlení, milí badatelé. Bádejte, bádejte, jako by nás tu nebylo :-)
25. Listopad 2009 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Pokud někdo nechce...moje babicka za cely zivot snedla asi pul rohliku,poste ji bile pecivo nechutnalo. Presto zemrela na diagnozu: rakoina sliniky brisni. Tak si myslim, ze rhlikama to skutecne nebude. Ja sama jsem jiz po trti operaci, zacalo to rakovinou tlusteho streva pak deloha a nakonec metastaza na pliciich. Z vlastni zkusennostii mohu dodat, ze stresy urcite tuto chorobu hodne podpori, mozna i ta dedicnost ale u deti to nechapu. Ze by se stresovaly uz pred narozenim. Nevim je to proste zakerna chroba, ktera tu je a z ktere se zatm vylecilo hodne malo lidi a hodne moc lidi na ni umrelo.
21. Prosinec 2012 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Dispozice k onemocnění jsou dány geneticky a nemoc je spouštěna vnějšími vlivy (špatným životním stylem, ionizujícím zářením apod).
23. Prosinec 2012 - 19:51

Přidat komentář

Reklama

Reklama