64 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přibrat kvůli roli?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Hoj, studuju herectví a mám takovovou zajímavou možnost zahrát si ve filmu, dokonce zahraniční (byť ne západní) produkce. Jedná se o vážný film, ne nějaký brak, a vyhrála jsem konkurz, nejde o úplně hlavní postavu, ale je to důležitá role a budu tam skoro celou dobu. Jen mi vadí to, že mám hrát vlastně postavu, která trpí nadváhou a postupem ve filmu hubne - točilo by se jako že opačně a já bych měla během natáčení přibírat. Prý pro to, že je pro ně jistější najít štíhlou holku, která ztloustne, než spoléhat se na to, že jim plnoštíhlá dokáže zhubnout. Měřím 165cm a váha mi kolísá mezi 65 a 67 kilo. Měla bych postupně nabrat 20 kg, a to už teď mám pocit, že mám pár kilo navíc, při své výšce. Vím, že některé herečky už takto přibíraly, ale taky to měly většinou dost zaplacený, pro mne je to cena za to, že si zahraju takhle brzo v zahraničním dlouhometrážním snímku, ale nemám vůbec představu, jak se mi pak bude ta váha zase shazovat? Jde to taky udělat nárazově? Vím, že hubnutí je těžké, ale přemýšlela jsem, jestli ten jojo efekt nefunguje třeba i opačně. Že když rychle naberu, tak pak i rychle shodím. Já bych tam fakt moc chtěla hrát, ale nerada bych pak skončila nafurt jako cvalda.
10. Listopad 2008 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
No Jiřko nevím nevím, to vážně chceš být ošklivá? Už teď cítíš, že máš trošku nadváhu a 20 kilo navíc už není sranda, to bys byla regulérně tlustá, sedne ti to na zadek, břicho, boky, obličej budeš mít celý nafouklý, do žádného svého nynějšího oblečení se nevejdeš. Já vlivem HA přibrala 8 kilo a bylo to sakra znát a měla jsem z toho depky jako blázen, což teprve dvacet. Role ještě přijít může, ale tělo máš jen jedno, tak proč si ho ničit. A shazovalo by se ti to pak horko těžko. Buď už pak zůstaneš tlustá, nebo se ti podaří vrátit se na původní váhu, ale už budeš muset do konce života hlídat metabolismus - stačí pak jen trošku povolit a nabereš to zpátky.
12. Listopad 2008 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Na tohle je jediná možná odpověď: ani to nezkoušej. 20 kg je tak velký přírustek, že si můžeš rozhodit metabolismus a budeš s tím mít celoživotní problém. Dál ani nemá cenu nic psát, nezahrávej si.
12. Listopad 2008 - 18:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Tome, ale já bych měla mít napsaný režim od dietologa i nějakej dozor od něj. Nemusela bych to všecno nabrat hned, točilo by se celý rok a na začátku natáčení (vlastně na konci toho scénáře) mám mít ještě svoji váhu a pak mám vždycky zhruba měsíc na to, abych přibrala 3 až 4 kilečka, další měsíc se zase točí, kdy si tu novou váhu musím držet, potom další měsíc pauza a zase přibírání a tak dokola. Od přístího března celý rok. Takže zdraví by mi to zas tak rozhodit nemuselo -přibírala bych vlastně relativně pomalu.
12. Listopad 2008 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Evo, vždyť třeba ta René to pak taky shodila, ani jako Bridget nebyla nějak ošklivá.
12. Listopad 2008 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Nejsem dietolog, takže doporučuji navštívit na konzultaci odborné pracoviště. ale 20 kg je moc a na dlouho a tělo by si mohlo zvyknout. A shodit 20 kg není vůbec jednoduché. Mám obézní manželku a dobře vím, co to obnáší.
12. Listopad 2008 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Navíc to rozhodně není zdravé, takto měnit váhu. Nedoporučuji.
12. Listopad 2008 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamil (anonym)
A co kdyby to obešli trikově, nebo dvojnicí, kde bys byla vidět? Pokud nebudeš jen v prádle, či nahá, lze oblečení vycpat, např. jako Váleček v Kamarádech.
12. Listopad 2008 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Trikově to nejde, protože na to nemají rozpočet. A ty vycpávky - mám tám právě dost scén, kdy by to nešlo. Ta holka si řeší svoji váhu a postavu - často se prohlíží v zrdcadle a tak, i nějaké milostné scény tam jsou. Já jsem to zkoušela ukecat jak se dalo, ale tohle je přímý požadavek, který mi řekli hned po castingu, že na tomhle trvají. Pokud tam chci hrát, musím to zvládnout. A já tam hrát chci, ale zase ta kila navíc se mi moc nelíbí, taky které holce jo, že.
12. Listopad 2008 - 19:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Tome, já myslím, že s tímhle by mě z odborného pracoviště vyhodili dveřma. Ten člověk, co se o mne má starat je odborník, ale asi tak trošku bez té spávné etiky nebo jak to říct. On bude hlídat, abych vždy včas měla o další kila navíc a abych během točení, kdy je to nějak časově zasazený, dál nepřibírala, ale jen v těch pauzách před dalším časovým úsekem příběhu. Má dohlížet i na to, abych si nepoškodila tělo - aby to nebylo jen tupé přejídání, ze kterého mi bude zle. Ale metabolismus zabrat dostane, to je jasný.
12. Listopad 2008 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
No ale ideál krásy to taky zrovna nebyl. Zadek měla jako pivovarskej valach. A to přibrala míň než budeš muset ty a za kratší dobu. Navíc předtím byla porutek. Ty už teď máš asi postavu trochu krev a mlíko, ale ne moc, takže pokud přibeteš 20 kilo, bude z tebe tlusťoška. Vždyť jsi sama říkala, že ten příběh je napsaný tak, že tlustá holka se sebou něco dělá a na konci filmu je štíhlá. Ona jo, jenže to je filmová postava. Ty za to zaplatíš tím, že se staneš tou tlustou, kterou tvá podstava byla na začátku. A pokud budeš přibírat takhle pozvolna a s dozorem, tak si myslím,že už ta kila nikdy nedostaneš dolů. A pak tě chci vidět, jak se budeš před každým létem mučit cvičením a dietama, aby ses vůbec vešla do jednodílných zeštíhlujících plavek pro obézní. Fakt se na to vykašli, jestli nejsi blbá.
12. Listopad 2008 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
To si vážně nikdo nemyslí, že má cenu to zkusit? :-(
13. Listopad 2008 - 23:50
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
Bylo by dobré si najít nějakou ženu, která shodila 1/4 své váhy ať ti ukáže převislou kůži, případně jizvy po plastice. Možná budeš potom uvažovat jinak. :-)
14. Listopad 2008 - 7:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Já bych do toho ráda šla, ale rozhodnutá ještě úplně nejsem. Jak jsi shodila tolik kilo potom, nedělalo ti to žádné problémy - mluví se o striích, povadnutí prsou... viz Tomáš. Jaké jsou tvé zkušenosti? Asi zvládnu být chvíli tlustá a pak náročně hubnout, ale nerada bych skončila s horší postavou, než mám teď.
14. Listopad 2008 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Já bych to zkusila... Ale je fakt, že možná nevím, o čem mluvím...
14. Listopad 2008 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Paja (anonym)
no nez mit dietologa na to pribirani, tak bych chtela na dalsi rok dietologa na hubnuti, permosku do fitka, osobniho trenera. Zatim to vypada ze je zajima jen to pribirani ale vubec ne co budes delat pak.
14. Listopad 2008 - 14:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Jenže to se netočí v ČR, já bych kvůli tomu měla na rok pozastavené studium a byla tam, už mi hradí ubytování a stravu - se vůbec divím, že jsem to fakt vyhrála, mohli si vzít místní holku a ušetřili by peníze, ale hrozně jsem se jim líbila - asi jsem fakt dobrá :-))) Těžko mi pak ještě budou platit nějakou kondičku v ČR nebo i u nich - není to žádný obrovský film se stamilionovým rozpočtem. Když mi to stoupne do hlavy a budu si klást nějaké požadavky, tak mě prostě pošlou do háje - ono se o tu roli ucházelo dost holek a když to nevezmu já, klidně bude tloustnout nějaká jiná, jen aby tam hrála.Ono je jinak fakt nezajímá, jak a jestli vůbec ta kila potom shodím. Oni potřebujou, abych přibírala tak, jak potřebují a tohle si budou hlídat, všechno ostatní už je jim samo ukradené.
14. Listopad 2008 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Míšo, každopádně blahopřeji ke zhubnutí. Máš pravdu, jsem spíš rozhodnutá do toho jít, jen se potřebuji trochu utvrdit. Jako mě to i trochu znervózňuje - nikdy jsem nebyla tlustá, ani tak teď nepůsobím, i když mám pár kilo navíc - ale i ty mě dost štvou a shodit jsem je nikdy pořádně nedokázla, tak si umím předtsavit, jak mi poleze na nervy, až budu vážit kolem těch devadesáti a hlavně jaký boj to bude dát dolů. Jak dlouho jsi hubla ty?Se hlavně bojím, aby si tělo nezvyklo a pak už se těch kil nechtělo vzdát. Díky za nápad s těma krémam a tak, to si určitě budu hlídat. Co zatím vím, tak se nebudu muset vyloženě přežírat, on mi spíš bude upravovat jídelníček tak, aby bylo zaručeno potřebné přibrání - prý jsou i nějaké hodně výživné věci pro sportovce, když potřebujou nabrat - vysokokalorické tyčiny a různé.
14. Listopad 2008 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Smlouvu ještě podepsanou nemám, podepisovat bych měla někdy v průběhu tohoto měsíce, kdybych jim s tím při rozjetém natáčení sekla, tak mne asi čeká soud - ale to je smlouva, samo že kdyš něco podepíšu, tak už to taky dodržím. Honorář se nevyplácí naráz, nebudu si moct platit nějakého poradce, navíc budu relativně zavázána poslouchat toho jejich. Ne v nějakých šílenostech, ale ten režim budu mít podle něj - ale myslím, že spousta věcí ohledně výživy se dá najít i na internetu. Ale jak to myslíš s tím cvičením? Oni právě nechcou, abych cvičila - mám co nejvíc omezit veškerou pohybovou činnost. Kdybych u toho cvičila, tak by kila nahoru asi moc nešla.
14. Listopad 2008 - 18:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Jsem to blbě napsala - ubytovaní a stravu mi teprve hradit budou během natáčení, teď se jen řeší detaily, tento měsíc smlouva a přístí rok točení.
14. Listopad 2008 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Helga (anonym)
Při vážení je oblafni a vypij 3 litry vody. Nakonec tak přibereš jen 17. a co když tech 20 nedodržíš, budes platit penale? ze bys treba pribrala jen 15...
15. Listopad 2008 - 11:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Helgo, myslím si, že tři kila už nic neřeší, tak proč se k nim chovat nějak neérově? Jinak když nebudu mít stanovenou váhu, tak se zbrzdí natáčení a já bych z toho mohla mít problémy.
17. Listopad 2008 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Jo jinak jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Tak snad nebudu litovat a všechno dobře půjde a hlavně se pak těch kil zase rychle zbavím, doufám.
17. Listopad 2008 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
pro jiřku (anonym)
hele já jsem měla podobnou nabítku jako ty a šla jsem do toho akorát jsem měla přibrat 30 kiloo nikdy jsem to nezhodila ale potom co jsem tlustá tak jsem mnohem víc angažovaná než předtím takže já bych do toho šla jetli ti nevadí že stebe bude trochu tlustější brigit johnsnová je pravda že někdy mi vadí že se mi moje bříško a boky zase nevejdou do zase nových kalot ale stálo to zato jdi do toho papa
18. Listopad 2008 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Hele a neděláš si ze mně spíš legraci? :-)
18. Listopad 2008 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ježiši ne fakt
18. Listopad 2008 - 20:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
:-))) Tak se bav, no. Já o žádné Češce, co by přibírala 30 kilo, neslyšela, a to jsem si prostudovala všechno možné - jak o českých herečkách (Nesvačilové, Polívkové) tak zahraničních, abych věděla, do čeho jdu.
18. Listopad 2008 - 20:54
Obrázek uživatele Návštěvník
tom (anonym)
Ty totiž nevíš do čeho jdeš. Buď kecáš a zkoušíš co budeme psát nebo netušíš do čeho jdeš.
18. Listopad 2008 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
No, dokud si to neprožiju, tak to na 100% vědět nebudu, ale pročetla jsem si příběhy hereček, které to podstoupily, tak mám aspoň přibližnou představu.
19. Listopad 2008 - 6:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Nechci se Tě dotknout, ale předpokládám, že jejich honorář byl asi někde jinde, takže se potom mohly plně věnovat hubnutí včetně placení osobního trenéra atd. Určitě jejich smlouvy připravovali velmi dobří právníci.
19. Listopad 2008 - 7:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
To tak leda ta Bridget. Pochybuju že debutantka v nezávislém filmu, která si nadhváhu deset kilo musela držet celý rok, nebo holka, která kvůli Ulici přibrala na celou jednu seriálovou sezónu 15kg to měly nějak řešené s právníky a bohatě se jim to vyplatilo. Naopak si myslím, že na tom byly nějak jako já. Beyoncé, Bridget a podobně - to už je samo jiná liga.
19. Listopad 2008 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Tak jsem jim to o víkendu podepsala, ale mám z toho pocity docela smíšený.
24. Listopad 2008 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
Já se ti Jiřko divím, ale odsuzovat tě nebudu. Jen si myslím, že po tobě chtějí vážně hodně, vždyť na hodně dlouhou dobu obětuješ hezkou postavu něčemu, co ani nemusí být ve výsledku povedené. Uvědom si, že s kily navíc nebudeš jen natáčet, ale taky žít běžný život, chodit mezi lidi. Čím víc budeš tlustá, tím víc to bude náročnější. Navíc si taky myslím, že i když se ti třeba pak podaří zhubnout, tak na svoji váhu se už těžko vrátíš. Chápu, že z toho máš blbé pocity, ale teď už jsi potvrdila smlouvu a úniku není, tak přeju hodně štěstí.
26. Listopad 2008 - 20:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
JAk se film jmenuje..????
2. Prosinec 2008 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Menuje se to Moje tlustá ségra - ale je to ruský film. Navíc v průběhu natáčení se názvy nakonec často ještě mení, tak nevim, jestli to takhle fakt vyjde ven.
9. Prosinec 2008 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Kájo já vim. Řešila jsem si to a počítám s tím, že to nebude zrovna sranda, samo že teprve až si ta kila fakt ponesu, tak to asi opravdu pochopím, co to je. Blbé pocity mám ale hlavně z té smlouvy, je to tam tak ošemetně napsané že nevím, aby pak po mě nechtěli to přibrat naráz nebo mít těch kilo víc. Já tam jela už rozhodnutá a pak jsem to prostě podepsala, no, doufám, že se mi to nějak nevymstí. Působí docela mile všichni, tak nepředpokládám, že na mě šijou nějakou boudu.
9. Prosinec 2008 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Kontroloval Ti tu smlouvu právník? A jaký? Na jaké právo? Atd., atd.
9. Prosinec 2008 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Nekontroloval :-( Teda tu první jo, ale tahle finální byla trochu jiná.
9. Prosinec 2008 - 18:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Kája (anonym)
Jiřko, tak co? Podle toho, cos psala, bys už měla mít v této době pěkných pár kilo navíc, jestli se začalo natáčet. Jak to zvládáš?
9. Únor 2009 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Doufam, Jirule, ze se smlouvou bude vse OK a nijak se ti to nevymsti. Taky doufam, ze se sem jeste chodis sem tam kouknout. Z Ruska :o)) Ja sice zadna herecka nejsem, ale chci te uklidnit. Moje kamaradka pribrala 18 kilo za pul roku. Shodila 15kg za dva a pul mesice. Presne jak rikas - rychle naberes, rychle shodis. Jenom prestala jist chleb, testoviny, ryzi apod + cokoladu, sem tam se udelala drep a heleme se, zas vypada dobre, jako by nikdy netrpela nadvahou. Navic s ni ziju, tak vim, co papa, a verte mi nebo ne, nehlida se nijak brutalne, naopak, zase si uziva svych chipsiku a cokoladek, neni uplne stihla, ale jako "pri tele" byste ji taky neklasifikovali. Ma tu samou vahu, co mela, nez se zacala tak brutalne prejidat a ma ji uz dobrych osm mesicu. Jen se neprezira jak hovado no.. Kazdy skuhra, jak je to tezke ty kila shodit, no jasne ze je, kdyz to ti lidi nabiraj skoro caly zivot! Asi bude otrava rok se vazit den co den a vsechno hlidat, ale neverila bych tomu, ze bys to neshodila. Ja byt tebou, tak si to uzivam - hamburgrovy rok - no parada! ;o)
11. Únor 2009 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Zatím ještě moc přibráno nemám, začali jsme točit desátého ledna, skončili jsme teprve včera, od zítřka mi začíná režim, mám přibrat do měsíce prvních pět kilo - i když ještě není jisté, jestli přesně pět, jde o to, jak to bude vypadat opticky, možná víc, možná míň.Takže zatím mám za sebou spíš seznámení se štábem, kolegy a tak. Docela to tady jde, točení je fajn, ale jinak - organizace, vůbec prostředí v Rusku, ubytování - to věšechno celkem nic moc. Jsem ráda, že tento měsíc můžu občas zajet domů.
11. Únor 2009 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřule (anonym)
Martino, díky za povzbuzení. Já se toho zatím nebojím, ale uvidíme, co to se mnou bude dělat, až uvidím, jak kynu. Já si i svou aktuální váhu dřív občas řešila. Jako vysadit cvíčo a nějaké hlídání se bude určitě fajn, spíš abych se na sebe pak po poslední klapce zvládla kouknout do zrcadla...
11. Únor 2009 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirule (anonym)
Tak uz mam o 15 kilo vic. Jak jsem porad vetsi, tak je to tezsi se s tim vyrovnat, uz vypadam uplne jinak. Zezacatku ta kila sla nahoru tezce, ted uz to jde celkem snadno, ale pocity z toho jsou horsi a horsi. Navic porad nejake problemy v nataceni, se vsim. A ten scenar mi dost snizuje sebevedomi, jak tam furt musim poslouchat, ze jsem tlusta a oskliva. Uz se docela tesim na posledni klapku, jsem z toho hodne unavena.
27. Duben 2009 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
přibrat kvuli roli, můžou jenom voli.ja si dávám jenom bucek,k obezitě je to krůček.
27. Duben 2009 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
od začátku sleduji Tvůj "šílený" příběh a divila jsem se, že jsi do toho vůbec šla. Ale neodsuzuji Tě za to. Už těch posledních pár kilo navíc vydrž, teď už je stejně jedno, jestli vážíš 80 nebo 90kg. A máš nějakého poradce nebo toho budeš mít až pak na shazování kil? A jak to teď vidíš celkově? Jsi ráda, že jsi do toho šla? Hlavně se nenech rozhodit pschicky. Však zase budeš taková, jak předtím. Držím palce.
28. Duben 2009 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirule (anonym)
Ahoj Jano. Nevim, jestli jsem rada. Fakt bude zalezet na tom, jestli to shodim, nebo ne. Uz ted mam tolik, co sem nikdy nemela a je mi to neprijemne. Po prvnich osmi kilech mi dokonce prislo, ze mi to takovym zvlastnim zposobem slusi, ale ted uz se mi to nelibi, nevejdu se do drivejsiho obleceni, zacala se mi vic mastit plet a mam pocit, ze cim vic vazim, tim se ke mne vsichni chovaji hur. Poradce mam a diky za nej, protoze je dost stresujici vedet, ze na mne zavisi nataceci plan. Kdbych nemela na urcite sceny potrebnou vahu, tak se na mne musi cekat. Blbe je, ze si ji vzdycky musim jeden nataceci mesic udrzet a druhy mesic se potom netoci, nebo se toci sceny beze mne a ja zase pribiram. Ale po dotoceni poradce mit nebudu a budu to muset zvladnout nejak sama. Jinak je to tady takove hekticke, porad se nekdo s nekym hada, furt nejsou penize nebo neco, moc to tu nefunguje. Navic musim nabirat o neco vic, nez se puvodne pocitalo, protoze ta prvni kila na me nebyla tolik videt. V tuhle dobu jsem mela mit jen 77, ale mam 82, pribrala jsem za unor 6kilo a ted v dubnu uz to bylo 9. Potom mam pribirat 6-7 kazdy ten druhy mesic, takze na konci nataceni budu mit minimalne 106kilo oproti planovanemu maximu 87kilo a to mi pripada uz jako hodne moc. Ale mam to ve smlouve, ze pribirani dle potrreby nataceni.
29. Duben 2009 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirule (anonym)
Taky se mi tady stejska, ja sice muzu jednou za mesic na vikend domu, ale ted uz se mi sem moc nechce, mezi lidi, co me znaji. Nechci se pred nima ukazovat tlusta :-(
29. Duben 2009 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To největší peklo tě teprve čeká, až ty kila nepůjdou dolů, tak jak si představuješ. Možná ti to nikdo neřekl (proč taky, že jo), že tělo má určitou paměť. A když hodně přibereš, což je tvůj případ, tak se již nikdy nevrátíš na původní váhu. Tohle vím od doktorů skrz mou manželku. Šíleně ztlustla a teď jí řekli, že může zhubnout tak maximálně 10 kg nad původní váhu.
29. Duben 2009 - 7:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
A to kdo ví jestli. Já bych řekla, že horko těžko shodí deset kilo, nakonec bude ráda, když bude mít aspoň 90kg a "jen" nadváhu. Protože 106 kilo je při její výšce už skoro obezita.
29. Duben 2009 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Jen taková zvědavá otázka: co vlastně jíš Jiřule, abys přibrala? Pokud máš normální metabolismus, tak to musí být docela hnus, pořád se cpát, ne? Nedovedu si to představit, asi bych brzo k jídlu získala odpor... :-(
29. Duben 2009 - 13:25

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama