9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Při chůzi dávám špičky k sobě

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
M.J. (anonym)
Dobrý den je mi 23 let a od malička při chůzi dávám špičky nohou k sobě a tahám nohy. Každé boty co mám si brzo zničím. Špičky bot mám vždy okopané a prodřené podrážky na patách. Tahání noh si ani neuvědomuji. Myslíte, že je možné s tímto v mém věku ještě něco dělat?
22. Červen 2012 - 7:49
Obrázek uživatele Návštěvník
? (anonym)
Zajímalo by mě, kdo má potřebu řešit takové stupidity. Myslím, že nejlépe by vám pomohl psychiatr.
27. Červen 2012 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
cxvcxv (anonym)
Holka, proč tě rodiče už jako dítě nevzali na orthopedii? Zkus tam zajít alespoň v dospělosti, jedině odborník posoudí, kde je příčina a zda se to ještě dá nějak srovnat.
27. Červen 2012 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
?? (anonym)
A pokud dáš špičky k sobě, neroztáhne se ti prdel a neroztáhnou se ti půlky od sebe?
28. Červen 2012 - 9:16
Obrázek uživatele Návštěvník
!! (anonym)
Ano, máš pravdu, prdel mi sotva drží pohromadě. Asi mi brzo upadne.
28. Červen 2012 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
..... (anonym)
Já taky dávám špičky k sobě a myslím, že takoví debilové jako jsou !! nebo ?? jsou úplné telata a nemají tu co dělat. Máma mi pořád říká:,,Nedávej špičky k sobě, šmajdo jedna!" Dost mi to vadí a snažím se to napravit ale moc mi to nejde. 'Jenom chci, abys věděl/a, že nejsi sam/a kdo tu šmajdá.
14. Červenec 2013 - 9:37
Obrázek uživatele Návštěvník
marš k doktorov (anonym)
Toto sama nenapravíš. Příčina může být ortopedická nebo neurologická. Takže to nedáváš sama k sobě z plezíru a i když se snažíš, tak to sama nenapravíš, protože toto je vážná nemoc pohybového aparátu. Čím dřív se určí příčina, tak se to dá když né úplně napravit, tak podstatně zmírnit. Takže máma místo blbých keců by tě měla vzít k doktorovi, pokud z tebe nechce mít v dospělosti chromajzla a toto v dospělosti ti ještě taky dá na prdel páteři a budeš úplný mrzák. A to tvoje máma chce, že s tím nic nedělá???
14. Červenec 2013 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Příspěvek o M.J. je už rok starý, ale jestli můžu napsat svůj příběh.Vždy jsem sešmajdával boty dovnitř a nohy při chůzi dřeli o sebe.Táta furt nadával, ale já to nijak neřešil, jedině jednou za čas vzal boty na brusku. Asi v pětadvaceti nsem měl úraz na palci, byl jsem nucen koupit o číslo větší boty, nohy vyvrátit venku a šlapat pod venkovní straně .Pod čase jsem zjistil, že bolavá noha se nesešlapává, tak jsem vybočil a nahnul druhou nohu.A pořád na to myslel.Od tý doby chodím normálně a boty nesešlapuji.Akorát nevím kdo vydrží myslet třeba tři měsíce na to jak chodí.
17. Červenec 2013 - 12:38

Přidat komentář

Reklama

Reklama