6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přetržená niť

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Dobrý den, nedávno jsem si nechal odstranit dva lipomy na ruce těsně u sebe. Rána se hojila vcelku bez potíží, nicméně při vyndávání stehů po deseti dnech (chtěl jsem už dřív, ale prý nepřipadalo v úvahu)nechtěla niť nějak vylézt. V jednom místě stále vázla, ač uzlík na druhé strně byl odstřižen beze zbytku a tak to muselo jít silou. Problém je, že po vytažení nebylo tak docela jasné, jestli se podařílo dostat ven niť celou. Doktor se domníval že ano, a kdyby ne, tak že ten zbytek prý vyhnisá. To bych ovšem viděl jako dost podstatný problém, jelikož niť vázla někde uprostřed rány a tudíž než by k tomu došlo, okraje rány dávno zarostou. Obávám se, že by tak z třebas i nepatrného zbytku mohla být zbytečně velká nepříjemnost. Lze nějak jinak než znovuotevřením zjistit jestli v ráně něco zbylo? Jaký postup mám nyní zvolit?
29. Květen 2007 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
zuza (anonym)
Dobrý je rentgen ale neboj nit která by v ráně zůstala opravdu vyhnisá -tělo to považuje za cizí předmět a imunitní systém se o vše postará.poznáš to např. mírnou bolestivostí nebo mírným zarudnutím v místě kde nit zůstala.případně přikládej heřmánkové obklady.a ozvi se jak to dopadlo jestli je vše o.k.přeju mnoho zdraví a neboj se.
29. Květen 2007 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
no jediná nepříjemnost by mohlo být právě to vyhnisání- nic horšího ti rozhodně nehrozí. A když to vyhnisá, tak to bude chvilku nepříjemný, ale zbavíš se toho. Ale je divný že by se nit přetrhla, na čem by asi tak mohla v ruce váznout? myslím, že tam nic nemáš. Za deset dnů nemohla nějak ztrouchnivět, aby zeslábla a dala se lehko přetrhnout.
29. Květen 2007 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Díky za reakce. U toho vyhnisání mi není jasné kudy by se ten zbytek pak dostal ven když bude rána uzavřená? Na čem nit vázla mi je taky záhadou, ale opravdu to bylo tak. Nijak ztrouchnivělá nebyla.V tomhle případě bych naopak uvítak kdyby se byla schopná časem rozpadnout, nicméně tohle nebyl typ nitě který by k tomu byl zrovna určený. Rozpadne se případný zbytek i přesto? Samozřejmě doufám, že je všechno skutečně venku a ten červík co mi vrtá je úplně zbytečný, ale znáte to. Dám vědět co se bude dít za čas. Ještě jednou díky..
30. Květen 2007 - 7:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Uteklo dalších 14 dní a vše se zdá být v nejlepším pořádku. Moje obavy tedy byly zřejmě zbytečné, za což jsem sám velmi rád. Ještě jednou díky za reakce.
15. Červen 2007 - 7:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama