6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přetrvávající zdravotní potíže

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Darek (anonym)
Vážená paní doktorko, můj problém začal v lednu tohoto roku, kdy jsem měl nechráněný pohlavní styk s náhodnou partnerkou. Hned druhý den se mi na penisu, přesněji na místě vstupu do močové trubice, objevila hnědočervená skvrna o průměru asi 1cm. Vypadalo to jako nějaká lehčí plíseň. Později se přidal i výtok z močové trubice. Navštívil jsem lékaře dermatovenerologa, který mi po výtěru konstatoval chlamydie. Měsíc jsem užíval antibiotika. Chlamydie byly pryč, ale ona skvrna na penisu přetrvávala. Byl jsem poslán k jinému lekaři, který mi opět nasadil antibiotika - bez výsledku. Bylo mi sděleno, že ona skvrna nic neznamená a že je to v pořádku. V červnu jsem prodělal těžkou anginu s teplotami kolem 40. Užíval jsem opět antibiotika a po jejich vysazení se mi na spodní části žaludu objevilo zarudnutí asi 3x1cm. Při bližším ohledání jsem zjistil, že to jsou malá bílá ložiska, asi 1mm, kolem kterých je zarudnutí. Myslel jsem, že by to mohly být kvasinky a aplikoval jsem CANESTEN krém. Bez výsledku. Lékař opět problém shledal jako malycherný a vyvrátil moji teorii o kvasinkách z důvodu, že nezabral canesten. O cca měsíc později se u mě objevilo mohutné zduření lymfatických uzlin na krku a večerní zvýšené teploty v rozmezí 36.9 - 37.4. Byl jsem odeslán na krční ambulanci, kde mi udělali výtěr z krku, opět nasadili antibiotika a odeslali na všechny možné vyšetření krve, všechny byly negativní až minulý týden se objevilo pozitivní vyšetření na eosinofilii. Prosím vás, netušíte jakou příčinu by všechny přetrvávající potíže mohly mít? Jsem už zoufalí, protože mi zatím nikdo nebyl schopný říci, co mi vlastně je. Mám velmi časově náročnou práci a za posledního půl roku jsem strávil většinu času vysedáváním v ordinacích bez jakéhokoliv výsledku. Děkuji Darek
5. Říjen 2004 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Darek (anonym)
Vážená paní doktorko, můj...ještě chodíš na týto stránky, rád bych s tebou se poradil....
3. Únor 2010 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
RADEK (anonym)
ještě chodíš na týto stránky,...JEŠTĚ MÁŠ POŘÁD POTÍŽE SE ZDRAVOTNÍM STAVEM? MÍVAŠ I TEPLOTY?
23. Únor 2010 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
Vážená paní doktorko,...Ahoj vyskousej alternativni medicinu. Podivej se na na www.joalis.cz tam najdes pomoc a ver tomu.
12. Duben 2010 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
mám dotaz, před 14 dny jsem prodělala angínu, brala jsem antibiotika. Od té doby mám ale pořád přetrvávající zvýšenou teplotu kolem 36,9 až 37,5, víc ne. Také mě od té doby zlobí kašel. Už je to 14 dní po ukončení léčby angíny a kašel i zvýšenou teplotu mám stále... Co to může být?
28. Duben 2011 - 19:13

Přidat komentář