Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přetažení předkožky,erekce

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
alex (anonym)
Ahoj, chtěl bych se zeptat,zda je normální,že jakmile stáhnu předkožku za žalud dojde k okamžité erekci,která trvá prakticky nepřetržitě,dokud nenatáhnu předkožku zpět na žalud.Tohle už mám od mala.Na chvíli dojde na pár sekund o ochabnutí a hned stojí znovu,když je stáhnutá předkožka za žaludem.Když jsem se ptal kamarádů,tak prý takový problém nemají. Děkuji za odpovědi.
22. Březen 2016 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
o|o (anonym)
No abych řekl pravdu, za čas ti nepomůže už ani to!
23. Březen 2016 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
milan (anonym)
Ahoj, chtěl bych se...to je normální, žalud je hodně citlivý. Pomoct může pár věcí, trochu honit. Nebo si občas nechávat předkožku stáhnutou dozadu. Citlivost se tím sníží. Skoro bych radil s tím začít.
23. Březen 2016 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
alex (anonym)
to je normální, žalud je...Když nechám předkožku vzadu,tak prakticky okamžitě dojde k erekci a je to šíleně ?porné...
23. Březen 2016 - 16:02
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Ahoj, chtěl bych se...Také jsem to tak měl, a to úplně od mala až do svých téměř 30 let, pak to věkem přešlo, a už se mi to nestává. Proto jsem si na vojně při společném sprchování nemohl stáhnout předkožku a umýt se tam, protože by se mi vzápětí postavil a pro ostatní bych pak byl "jasnej".
24. Březen 2016 - 10:29
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Když nechám předkožku...Jak už jsem tu napsal, ze svých mladých let toto znám velice dobře. Jednou jsem ji zkusil mít, asi tak v sedmnácti v kuse půl dne staženou, a celého půl dne mi úporně stál. To asi bylo příčinou mé tehdejší acuculofilie, která mne naštěstí už úplně přešla. Prostě pod vlivem svých zkušeností falešná představa toho, co prožívají ti, kdo ho mají trvale odkrytý. Dnes už je tomu jinak, dnes už vím, že někteří takoví mají časem kvůli keratinizaci žaluda méně citlivého než patu.
24. Březen 2016 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda Vlas (anonym)
Když nechám předkožku...Jinak pár rad od Maria Lichtenheldta ke snížení citlivosti příliš citlivého žaludu. 1) Naučte se nosit svou předkožku pravidelně a co nejvíce staženou za žaludem. Z počátku to může být velmi nepříjemné, ale tím, že ji míváte pravidelně a co nejvíce staženou za žaludem, tak to nutí jak nervy na žaludu, tak odpovídající mozková centra, aby se přizpůsobily normálnímu dráždění od okolí. Postupně si zvyknete a pak už vůbec nebudete cítit dotyky na žaludu nebo jeho tření o spodní prádlo jako nepříjemné. Tak si zvykněte při sprchování, koupání, v posteli, nad domácímí úkoly, u televize, u kompu a jindy, kdy je to jen možné, nechávat ve spodním prádle svou předkožku staženou za žaludem. 2) Pokud nebude zabírat nošení stažené předkožky za žaludem, tak se vědomě se konkrétně dotýkejte. Toto dotýkání vydržte a později vyzkoušejte vydržet záměrné dotýkání tím způsobem, tak že váš odkrytý žalud opatrně obejmete pěstí a budete ho pevně držet tak dlouho, jak se to jen dá vydržet. Je to trochu věcí hlavy. Vědomí, že mohu kdykoliv přestat to vše dělá lehčí a snesitelnější. Nepřestávejte však! Časem se to obvykle zlepší a citlivost vaší špičky bude normalizována. 3) Snad šálek čaje? Pokud to nepomáhá, nemějte strach! Vyzkoušejte, jestli to nebude lepší po koupání v čaji. Koupejte penis dvakrát až třikrát denně ve studeném zeleném nebo černém čaji. Tyto čaje obsahují tříslovinu tanin v neškodném množství, které je ale však dostačující pro vaše účely. Při této čajové koupeli budete penis se staženou předkožkou koupat v šálku čaje, aby se žalud a vnitřní předkožka stali méně citlivé. Efekt však zmizí, když přestanete s koupelemi. (Tu je třeba něco dodat. Čaj je potřeba připravit jinak, než čaj k pití, U čaje k pití se louhuje asi tak pět minut, aby se uvolnil tein, kvůli kterému se čaj pije. Po pěti minutách louhování se však začne uvolňovat tanin, který svou nadměrnou hořkostí kazí chuť čaje. Oproti čaji na pití je však potřeba při přípravě čaje k této koupeli ho nechat louhovat co nejdéle.Redakce PNVT) 4) Výzva k důvěře. Pokud ani toto nepomáhá, tak byste se měli poradit s dětským nebo dorostovým lékařem. Ten vám může předepsat znecitlivující mast, která by znecitlivěla žalud a vnitřní předkožku. Zároveň pohovor s lékařem může odhalit, zda má váš problém fyzickou nebo psychickou příčinu. Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/sex-obrezaneho-otupeny-zalud-/ Jinak ten čaj musí být samozřejmě vychlazený a ne vařící a za druhé nevím, jak se v něm dá namáčet stojící. Dle jednoho MUDr se dá též místo čaje použít heřmánkový odvar. Dobrá mast na to je cichocain, je sice jenom na předpis, já jsem měl štěstí, podařilo se mi ukecat lékárnici a ta mi ho prodala bez předpisu, takže jsem k doktorovi s takovou trapnou věcí (dost bych se styděl, kdybych musel) nemusel.
24. Březen 2016 - 11:44
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Ta mast správně: cinchocain. To jsem se dověděl v knize sexuologa Stanislava Kratochvíla.
24. Březen 2016 - 11:48
Obrázek uživatele Návštěvník
alex (anonym)
Snažím se nosit předkožku trvale vzadu,ale bohužel mi tam nedrží a vrací se zpět na žalud :(
25. Březen 2016 - 11:02
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Já už si myslel, aby mu tu někdo chce poradit, aby se nechal vopižlat, to bych mu nedoporučoval. V jeho případě asi bude operace nutná, ne však obřízka, jsou šetrnější metody, při nichž ta předkožka není amputována.
26. Březen 2016 - 1:50
Obrázek uživatele Návštěvník
alex (anonym)
Já už si myslel, aby mu tu...Co konkrétně máte na mysli?
30. Březen 2016 - 23:25
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Milý Steve já na rozdíl od tebe nejsem pacoš psychiatrických ústavů.
31. Březen 2016 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Kytka (anonym)
Steve = gin. Bacha na něj. Je to vlastně chudáček, co nemůže mezi lidi.
31. Březen 2016 - 16:09
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Kytko, ty jseš nemocná v každém případě. Já jsem gin a ne Steve. Bydlím v Jirkově, zatímco Steve v Mariánských Lázních.
31. Březen 2016 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Simon (anonym)
Také jsem to tak m?l.Myslím,že tímto prochází vice kluků..
10. Duben 2016 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Hulk (anonym)
Tak ja nikoho s timto problemem neznam.Nemyslim si,ze by to bylo zas tak caste u kluku...
2. Květen 2016 - 8:45
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Tak ja nikoho s timto...Nevím, ale já to tak od mala téměř do svých 30 let měl.
2. Květen 2016 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Alex (anonym)
To slysim poprvy,ze by se nekomu postavil z toho,kdyz si obnazi zalud a pak mu nepretrzite stal dokud to neda zpet.Opravdu zajimave...
29. Květen 2016 - 11:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
"pak mu nepretrzite stal dokud to neda zpet" Takhle extrémně asi né ....
30. Květen 2016 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Tak ja jsem to mel taky tak,ze mi stal dokud jsem mel zalud obnazeny,ale az nekdy v puberte.Do te doby mi to vetsinou erekci nevyvolalo.
14. Červenec 2016 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
oliver (anonym)
Presne tak.Az v puberte taky jsem to tak mel.
28. Prosinec 2016 - 4:38
Obrázek uživatele Návštěvník
z (anonym)
Taky jsem měl podobně. Jakmile byl žalud venku tak se postavil. Zalud byl příliš citlivý, proto jsem si nemyslel ze bych ho někdy mel mit trvale obnazeny,ze ty dotyky o pradlo nesnesu. Paradoxně to nakonec pomohlo, mít predkozku trvale staženou. Nejdřív je to nic moc, ale pak to začne být příjemný. Už jsem si na to zvykl a je to fajn, uz si nedovedu představit že bych na žaludu měl mít kůžicku
23. Listopad 2017 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Zdravím mám problém když si stáhnu předkožku tak mě nedrží za žaludem nemáte na to někdo nějaký fígl jak tu předkožku udržet za žaludem děkuji
5. Květen 2018 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Zdravím mám problém když...Takových jako jsi ty je poměrně dost, fígle na to jsou, znám je ale psát tu o nich nebudu protože nepovažuju praktikování takových fíglů za zdravé.
5. Květen 2018 - 12:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama