40 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přestup na jinou střední školu

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
Ahoj, potřebovala bych poradit. Jsem teď v prváku na střední škole veřejnosprávní a chtěla bych přestoupit na pedagogické lyceum. Škola mě nebaví, vím, že nikdy nechci pracovat v tomto oboru, známky jakž takž ujdou, ale jsem tam hrozně nešťastná. I kolektiv mi přijde nesympatický. Myslíte, že zvládnu rozdílové zkoušky? Že mi na té nové škole řeknou z čeho asi? Děkuju za odpovědi..
13. Březen 2010 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Nechci ti brát iluze, ale je to dost drsný, školy to nevidí moc rády. Já jsem přestupovala v druháku, teda jako mezi druhákem a třeťákem a rozdílovky jsem neudělala. Řekli mi co a jak, ale bylo toho přes prázdniny strašně moc, rozdílovky byly z osmi předmětů. Nedá se to zvládnout, je to mnohem horší než reparát. Uvědom si, že rozdílovky děláš z něčeho, o čem nemáš ani ponětí a co ti nikdo ani nevykládal. Nakonec jsme se dohodli, vzali mne, ale druhák jsem musela opakovat.
14. Březen 2010 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
DanB. (anonym)
Vážení přátelé!Sledji,jak mnozí z Vás chybují při výběru školy,a to z důsledku neznalosti nebo z jiných příčin.Rád bych Vám přiblížil střední školu, která by Vám mohla padnout do oka a hodně pomohla při výběru následujícího povolání.Je to Soukromá střední ekonomicko-správní škola v Přerově, a to jak pro denní studium,tak pro uchazeče dálkového vzdělávání. Tuto školu v loňském roce zdárně absolvovala moje dcera,která zpočátku nejevila předpokady pro studium,nakonec docenila výběr a rozsah nabízených oborů,dané vybavenosti,ale i možnost neabsolvovat přijímací řízení. V neposlední řadě sehrála možnost výběru studia jazyků.Pokud by Vás tato škola zaujala,klikněte sem: http://ssosz.sszprerov.cz/
15. Únor 2011 - 12:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Ahoj, potřebovala bych...taky sem nestasnej a kolektiv taky nanic laso nb jina škola
15. Září 2011 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
!? (anonym)
Vážení...No tak to bude určitě bezvadná škola, když tam berou všechny a vystudoval tam i nestudijní typ.
15. Září 2011 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
x_y (anonym)
No tak to bude určitě...takových škol dneska je :-(
15. Září 2011 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Já tak trochu o přestupování-nepřestupování. Jsem druhým rokem na SŠ, kde nejsem spokojená. Chci na další šk. rok jít na jinou. A to jít jsem použila záměrně, jelikož nechci přestoupit, ale jít znova od prváku - vůbec mi nevadí, že bych maturovala o dva roky později, zvolila jsem taky kvůli kolektivu (nechci se nikam vměšovat a když budu začínat s ostatními, bude to jiné). Chci se jen zeptat, zda je možné, že by mi po předložení např.: vysvědčení ze SŠ (nebo něčeho jiného) mohli třeba přijímačky odpustit, nebo nebudou brát vůbec ohled na mou předchozí školu a jednat jako bych přišla do prváku ze základky? Díky za odpovědi.
20. Září 2011 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
x_x (anonym)
Já tak trochu o...To záleží na jakou školu oůjdeš. Pokud na takovou, kde mají přebytek žáků, tak ti asi přijímačky neodpustí, pokud na nějakou horší, kde přijímačky nejsou, tak tě vezmou na základě vysvědčení.
20. Září 2011 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
Ahoj, potřebovala bych poradit. Jsem dva měsíce a pár dnů na střední zdravotnické škole v prváku. A uvědomila jsem si že mě to nebaví a chtěla bych přestoupit na předškolní pedagogiku. Ale vůbec nevím jak by to probíhalo a jestli i tehdy by byly přestupové zkoušky. Děkuji za radu :)
12. Listopad 2011 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
x_x (anonym)
Ahoj, potřebovala bych...Musíš si tam hlavně první zavolat a tam ti řeknou podmínky. Tady ti těžko někdo poradí, když tu školu neznáme ap. Jak jsem psal v předešlém příspěvku, záleží na konkrétní škole.
12. Listopad 2011 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
To je pravda, budeme tam volat..děkuji za radu! :P Na zdravce nejsem ráda :) :/
12. Listopad 2011 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
x_x (anonym)
To je pravda, budeme tam...My bychom tě vzali s radostí. my totiž bereme každého, i čtverkaře ze základky. Holt jsme dobrá soukromá škola.
12. Listopad 2011 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Kl (anonym)
Ahoj..chtěla bych se zeptat jestli jde přestoupit zpátky na střední školu..nedávno jsem přestoupila ze zdravky na obor ekonomika a podnikání, protože mi to na zdravce nešlo..nebo spíš sem na to kašlala..a ted tam chci zpátky protože mi to na té druhé škole vůbec nevyhovuje..jsem z toho strašně zoufalá, nejradši bych vrátila čas a už neudělala takovou chybu..strašně se tam chci vrátit zpátky jenže nevím jestli to jde..poradííte mi prosíím?? :-(
13. Listopad 2011 - 10:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
To ano, ale nebaví mě ten obor. Ale myslíte že by to byl velký problém přestoupit v tuto dobu kdy tam jsem vlastně dva měsíce a pár dnů?
13. Listopad 2011 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačka (anonym)
Ahoj jsem ve druhém ročníku střední zdravotnické školy obor zdravotnický asistent.Tento obor mě vůbec nebaví a ještě ke všemu si na mě zasedla učitelka předmětu ošetřovatelství.Je na mě strašně zlá. Měla bych zájem přestoupit od září do podobného oboru Nutriční asistent a chci se zeptat zda lze přestoupit do třetího ročníku když vykonám rozdílové zkoušky.Děkuji
11. Březen 2012 - 6:41
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Ahoj 1.září 2012 nastupuji do prváku na střední ale obor který jsem si vybral my vůbec nevyhovuje (chtěl jsem na jiný ale neotevřeli ho) a chtěl bych přestoupit na jinou školu.Šlo by to, abych nastoupil na tu druhou už v září do prváku??
11. Květen 2012 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vojta (anonym)
tak víte co, vy říkáte že vám to nevyhovuje, já budu dělat reparát z fyziky jenom kvůli tomu že používám vlastní hlavu k řešení problémů a nejsem podle představ kantorky, léčí si na mě nějaký komplex a několikrát jsem se musel kousnout do krve na ruce abych se při hodinách přestal klepat takže lidi, opravdu nikdy není tak hrozně aby nemohlo být hůř
28. Červen 2012 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Bez problémů vá (anonym)
Zpravidla nechtějí ani rozdílovky, pokud se jedná aspoň o trochu příbuzný obor. Navazující učivo v dalším ročníku ale musíte zvládnout sami. Že jste byli minulý ročník na jiné škole, to nikoho nezajímá ani na soukromé škole. Dál je potřeba vysvětlit rodičům, že si mají pololetně připravit minimálně 10 000. Pokud tedy nemáte vlastní prachy.
28. Červen 2012 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
Ahoj, jsem teď ve druhém ročníku na gymnázium a moc mi to tam nejde a uvažuji o tom, že přejdu ve druhém pololetí na obchodní akademii v Teplicích. Je to možné a musela bych dělat rozdílovky?
7. Listopad 2012 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
klára (anonym)
Chtěla bych se zeptat ,když chodím na střední školu (sociální činnost) obor mě nebaví chtěla bych přejít na obchodní akademi kde mě předtím vzali ale rozhodla jsem se pro soc.služby.Ted bych ale chtěla přejít abych tam chodila od září.tak jsem se chtěla zeptat jak berou vysvětčení jestli s půlky prváku nebo ze základky .prosím moc o odpověd
24. Listopad 2012 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Chtěla bych se zeptat, momentálně chodím na Obchodní akademii v Třebíči do druhého ročníku, kde již dál nechci studovat. Přemýšlela jsem o přestupu na střední školu v Jihlavě, obor Obchodník. Čekají mě také rozdílovky nebo pokud se jedná o takto podobný obor mě s velkou pravděpodobností minou?
11. Prosinec 2012 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolíno, (anonym)
Chtěla bych se zeptat,...že ba někdo ze školy v Jihlavě chodil diskutovat na doktorku je velmi malá šance. Proto je jediné rozumné řešení, napsat řediteli nové školy email s dotazem a on ti napíše zcela konkrétní věci.
11. Prosinec 2012 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominik (anonym)
Potřebuju poradit, chtěl bych změnit školu. Ale s tím, že bych z maturitního předmětu přestupoval na učňák co se dělá v tomhle případě? Díky
14. Leden 2014 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Aneta (anonym)
Ahoj chtěla bych se zeptat,kdyžž sem ted v 2.ročníku nástavbového studia,jestli lze přejít do 4.ročníka obchodní školy.
28. Srpen 2014 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Ahoj chtěla bych se...To záleží na tom, jakou nádstavbu děláš, jaká škola atd. Záleží to hodně na řediteli a musela bys dělat řadu rozdílových zkoušek. Skíše si myslím, že tak maximálně do 3. ročníku. jinak nádstavbu považuji za švindl kurz a taky podle toho vypadají maturitní výsledky u nádstaveb.
28. Srpen 2014 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Mám dotaz,chodím na střední školu obor obchodník a jsem ve 3 ročníku,jenže by jsem chtěla co nejdív ukončit školu,tak přemýšlím o přestupu na učební obor prodavač ale do 3 ročníku,je možné přestoupit v posledním ročníku,v polovině roku?
6. Listopad 2014 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Ahoj..chtěla bych se zeptat...Mám stejný problém do teď ne zodpovězeny dozvěděla ses o tom neco??
26. Únor 2015 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucko, (anonym)
možná ano,pokud budeš stíhat učivo a třeba si tě přezkouší.Dnes je výhoda,že mladí,pokud sinenajdou práci,tak si mohou udělat více uč.oborů,to za nás nebylo.Jsi ve 3 ročníku,sice netuším,proč ted chceš odejít,ale pokud to není nutné,tak bych to ještě zvážila,byla by to škoda.
26. Únor 2015 - 17:28
Obrázek uživatele Návštěvník
janka (anonym)
Ahoj z kolika predmětu se da dělat v jeden rocnik reparaty dik celkemcelkemto specha
13. Květen 2015 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Ahoj z kolika predmětu se da...Při klasifikaci z 1 nebo 2 předmětů nedostatečně je možné dělat reparát. Předměty, ve kterých je žák nehodnocen, se do toho nepočítají a jejich počet není omezen. Ovšem už Lenin říkal: Učit se, učit se, učit se!
13. Květen 2015 - 23:51

Stránky

Přidat komentář