19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Přepažená panenská blána

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lejla (anonym)
Dobrý den, již od puberty mám problém se zaváděním tamponů. Je to hrozně bolestivé až skoro brečím. Všichni mi říkali, že dělám zbytečný povyk a že jsem jen přecitlivělá. Proto jsem začala hledat různé druhy panenských blán na internetu a zjistila jsem, že existuje mnoho druhů. Vzala jsem tedy zrcátko a podívala se na tu svoji...zažila jsem opravdu šok, protože místo jednoho otvoru jsem tam měla dva+ pár srůstečků. Nedělala jsem s tím nic, ale teď se do mně partner nemůže vůbec dostat. Zvažuji proto návštěvu gynekologa a chtěla bych ho požádat o odstranění p. blány. Máte s tím někdo zkušenost...jak ten zákrok vypadá, je to v lokálním umrtvení? jak dlouho to trvá? odstraní doktor celou blánu? Jsem opravdu zoufalá. Děkuji předem za odpovědi. Lejla
6. Srpen 2012 - 2:15
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Zákrok spočívá v tom, že ti doktor nasadí PENISCILIN.
11. Srpen 2012 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Též mám teď stejný problém, jestli už jste to nějak vyřešili . Mohla by jsi mi pomoc?:)
31. Srpen 2013 - 8:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Dobrý den to když mám přepaženou panenskou blánu znamená to že jsem pana i když jsem spala s klukem
27. Září 2013 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Prosímtě, neřeš v 21.století tyto blbosti ... v praxi je to fakt fuk. Jen církev s tím panenstvím pořád nadělá dodnes - to ale nesmíš brát vážně. Mnohem důležitější věci jsou co je se vztahem mezi tebou a klukem, jak si rozumíte, jaké jsou sympatie apod. To ostatní je fakt jen jako doplněk a třešnička na dortu. Doufám že mi rozumíš :-)
28. Září 2013 - 1:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
(oprava) pro Tereza
28. Září 2013 - 1:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ala (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Dnes jsem byla u své gynekoložky s tím, že s přítelem nám to nejde. Nemůže se do mě dostat. Řekla mi že je tzv MŮSTEK. Znamená to tedy, že to je ta panenská přepážka?
6. Leden 2014 - 19:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Dobrý den, chtěla jsem se...Taky mi to doktora řekla když se do mě nemohl můj kluk dostat a bolelo to jako kdyby do mě strkali kládu.Až jednou jsem se trošku přiopila a při souloži jsem zatla zuby a něco při styku povolilo vyteklo troch krve a teď už to jde bez bolesti Dívala jsem se tam zrcátkem a je tam krásná dírka dříve to bylo jen tak napůl.Zkus to taky tak překonat bolest.
17. Leden 2014 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
nikol (anonym)
Ahoj holky. Tento problém jsem měla taky.. Můstek neboli přepažena panenské blana se dá u vaší gynekolozky nechat odstranit během ani ne 15minut. Není to nijak bolestive. Neskutečně jsem se bála ale ve skutečnosti nic necítíte, protože vám ji vas gynekolog umrtvý. Dokonce ani po zákroku to nijak moc nebolelo....řekla bych spíše vůbec.:) Zajděte na týdnu zařiďte si tento menší zákrok a ani ne 14dní nato můžete rajtovat.:))
3. Březen 2014 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Sanny (anonym)
Ahoj holky, taky jsem měla blánu tohoto typu, od 15 let šílené bolesti, když jsem si potřebovala vzít tampon, nebo nedej bože, když jsem se pokoušela o pohl.styk. To bylo hotové utrpení! Bylo mi trapné o tom mluvit, ale už mě to dost obtěžovalo, tak jsem šla ke gynekologovi a ten mi řekl, že mám tu blánu hodně pevnou a že se vůbec nedivý že to nejde. V podstatě ze dne na den mi domluvil chirurgické odstranění, 15minut narkoza a svého prokletí jsem se konečně zbavila. Jo a jak se všude píše, že tento zákrok se provádí výjmečně, není to pravda. Doktorka co mě operovala mi řekla, že se nemusím bát, že nejsem jediná. Prý mají tak 4 holky za měsíc s tímto problémem:)) Takže no stress :)
29. Březen 2014 - 18:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Při prvním styku jsem trpěla jako pes můj kluk ho měl po pravdě pořádného a ještě nám to tam nešlo zasunout jen po pysky.Zkoušeli jsme to ještě dvakrát ale pořád ten sám výsledek.Navšívila jsem známého gynekologa a ten mi druhý den tam něco odstranil a za deset dnů už šukalo.Bylo to už bez bolesti.
22. Duben 2014 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Ester (anonym)
Při prohlídce mi říkala lékařka až budu chtít začít pohlavní život ať příjdu a upraví mi panenskou blánu že ji mám přepaženou.To mi bylo třináct.V šestnácti jsem na dovolené poznala kluka a po několika schůzkách přišlo i na sex.To jsem netušila co to bude za muka předehra to vše bylo jak má vlhkosti až moc ale když chtěl do mě proniknout penisem tak jak by mi tam trhal pochvu na všechny strany s pláčem jsem se schulila do rožku postele a vzlykala i trošku krve vyteklo ale večer jsem se šla umýt tak jsem si do pipinky ani prst nestrčila.Dovolená byla v čudu a já bolavá a naštvaná.Hned jsem šla jak jsme přijeli domů na gyndu.Když mě doktorka prohlídla tak jsem dostala vynadáno proč jsem nepřišla a začala si užívat stejně mi to nešlo.Po drobném zákroku který trval patnáct minut jsem ještě čtrnáct dnů nemohla si užívat ale pak to už bylo O K
13. Květen 2014 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
mysak (anonym)
Ahoj holky, když tu čtu tolik trápení, jak se některým nedaří, zkusím nabídnout pomoc, ještě než to půjdete "vzdát" k lékaři :) Stalo se mi dvakrát, že jsem chodil s dívkou, která byla panna a v obou případech šlo v tomto ohledu o složitější případ - no prostě poprvé nám to ze začátku taky nešlo pro tuhost a bolestivost blány. Ale v obou případech se nám podařilo potíže úspěšně překonat přirozeným způsobem, kombinací předehry, pomalého postupu, relaxace, masáží, zvlhčení... možná taky jsem trochu tenčí a pevný :) A pak už to bylo lepší a lepší a za čas úplně nádherné. Bohužel i když obojí vztahy se zdály nadějné, nevydržely navždy, v jednom případě např. kvůli její sportovní kariéře - stále tréninky, soutěže, únava, málo času... Bylo to moc krásné, být u toho a moci být nápomocen, když dívka jež dosud nezažila tak nádherný pocit jako je milování, se trápí že nemůže a když se to pak povedlo, před mýma očima rozkvetla do spokojené a sebevědomé bohyně, která si (nejen) milování vášnivě užívá. Moc rád bych to prožil znovu. Můj mail: mysak987 zavináč gmail tečka com Prosím však, dívky které jste zadané, a pouze se stydíte za své panenství nebo nezkušenost, nejlépe zahoďte stud a obraťte se na svého partnera, nejenže vás určitě pochopí a taky bude moc rád, ale určitě na vás bude něžný jak nejvíc dovede. Ani já bych své dívce neodpustil, kdyby kvúli tomuto šla za kýmkoliv jiným. A kdyby snad vás kvůli vaší nezkušenosti partner opustil... žádná škoda, aspoň se včas odkryl jaký je to debil.
6. Březen 2015 - 2:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Já tam mám pro změnu jen takové drobné dírky. No, až budu chtít začít, mám přijít na gyndu.
6. Březen 2015 - 7:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Ana (anonym)
Mám 12 let a panenskou blánu nemám
26. Duben 2016 - 12:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Míša (anonym)
Ahoj mám prepazenou blánu a pretrhla se mi ( Teď to vypadá jako kdybych tam mela dva výrůstky. Myslíte že se ty "výrůstky " zmenší nebo zmizí ? Moc Děkuju za odpověď
30. Leden 2017 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Kravky! (anonym)
Lezte na gyndu, tam vám udělají odborně vše potřebné, je to doktor jako jiný. Co to tady řešíte?
31. Leden 2017 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Já taky měla přepaženou pannenskou blánu. Měla jsem problémy se zaváděním tampónů, ale přítele jsem v té době ještě neměla. Zašla jsem ke gynekoložce a ta mi přepážku odstranila. Spíš jen pro moje pohodlí mě uspala a když jsem se prospala, tak jsem jela domů. Je to jen malý zákrok,ani to moc nebolelo. Asi po roce jsem pak měla první sex a úplně v pohodě :)
11. Září 2018 - 11:26

Přidat komentář

Reklama

Reklama