153 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pregabalin,Pragiola,Lyrica

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jerry (anonym)
Zdravím všechny kdo se potýkáte s úzkostí a byl vám předepsán lék s léčivou látkou pregabalin.Možný jako léčba samotný,nebo v kombinaci s AD.Budu ráda za vaše zkušenosti s léčbou.Začala jsem po hodně velkém čekání užívat,protože úzkosti i při braní AD neustupovaly a byly na fyzické úrovni již hodně obtěžující.Na deprese AD zabraly,ale úzkosti přetrvávaly a už to nebylo k "vydržení"Děkuji
13. Srpen 2017 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Akrim (anonym)
Nevím, jestli někdo nakoukne ale docela bych tady ráda rozvinula diskuzi o léku. Lyrica. Jak na vás působí, jestli pomáhá a případně, jestli jste ji už někdo vysazoval. Jsem zvědavá, jestli se někdo ozve.
20. Září 2017 - 15:31
Obrázek uživatele Steve
Steve
Bereme dle doporučení lékaře. Ano pomáhá, mě pomohlo(-á) hodně - ale trvá to poměrně delší dobu než to začne působit a než to zlikviduje ty nežádoucí věci a stavy.
20. Září 2017 - 22:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Akrim (anonym)
Diky za reakci.
25. Září 2017 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Akrim (anonym)
Co myslis tou delsi dobou? Ja beru uz dva mesice 75 mg dvakrat denne na uzkost a mam pocit ze je mi cim dal hur.A porad nemuzu vysadit Rivotril,ktery jsem dostala do zacatku.Mam jeste doufat ze to zabere? Navic me dost vydesilo,co o tomto leku pisi na anglickych a americkych diskuzich,ze je to droga a vysazovani je primo horor.Tak nevim?
25. Září 2017 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ph (anonym)
Prosím nemáte někdo lyrica 75mg na prodej? Manžel užívá, došla a k dr se dostaneme až za 14dni a nikdo nám nenapíše. Dyžtak mailem pavlahanus@seznam.cz dekuji
22. Únor 2018 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Prosím nemáte někdo lyrica...Odpověď na mailu.
23. Únor 2018 - 5:38
Obrázek uživatele Steve
Steve
Co myslis tou delsi dobou? Ja...Myslím tím rok, dva ... Opravdu to trvá hodně dlouho nežli všechno vyprchá. Je to cesta na dlouhou trat'. Úleva se ale postupně dostavovat bude a budou se i vytrácet somatické stavy.
23. Únor 2018 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
U někoho také po zbytek života. ....
24. Únor 2018 - 2:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
Nejspíš bude záležet na konstituci jedince a jak hluboko byla subjektivní mysl ovlivněna. Takže u někoho mozna jenom 1 rok či dva, u někoho už treba po celý zbytek života.Kazdy jsme jiný .
24. Únor 2018 - 2:45
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ano samozřejmě, je to individuální ... o tom žádná.
24. Únor 2018 - 13:57
Obrázek uživatele Steve
Steve
U mne to teprve s léky vymizelo, další fáze bude snižování dávek až vytrácení do nebrání vůbec. Takže je možné že se s tím ještě chvíli prát budu a hrozí dočasné mírné návraty zhoršení.
24. Únor 2018 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
Plati jak vně, tak uvnitř. Pokud se nedokážu vyrovnat s problémem vně me,tedy problem se nachází v okoli,mam problém i v sobe.Bohuzel jsme součástí i celku ,kolem nás jsou i druzí lidé se svými zájmy a potřebami. NE všichni máme ušlechtilé cíle. Je to jako když se do někoho zamilujes.Mas ho rad.Zpocatku si myslíš, ten člověk by ti mohl hodně pomoci.Ale jsou tam i jini,kteří ti to nepřejí.Jim vyhovuje něco jiného. Pak nezbývá než brát léky ,utlumit mysl. Jsou i jina, dílčí reseni.....ktera pomáhají zapomenout. Za všech okolností jsou na tom hur vnímavější a citlivejsi jedinci.Za všechno se plati .Mam možnost více nahlédnout ,ale také větší daň platíš.
24. Únor 2018 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
. Měj se hezky ,někde se zase stala chyba.
24. Únor 2018 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
DDD (anonym)
Pregabalin určitě bere i náš pan prezident, Miloš Zeman. Je to antiepiletikum, které se dává i na funkční polyneuropatii. Nevšiml jsem si, že by mu nějak pomohl. Všimněte si toho jeho nepřítomného, skelného pohledu, únavy, vrávorání, usínání na schůzích. Navíc, Pregabalin zvyšuje chuť k jídlu, a tím vlastně ,i chuť na alkohol a nezdravé potraviny. Způsobuje přibírání na váze! Proto prezident kouří 30 cigaret denně, aby zhubnul! Neberte, lidi, prosím, chemii! Zvláště ne tato psychofarmaka! Pan prezident Miloš Zeman je přímo odstrašující příklad! V takovém zdravotním stavu by Miloš Zeman funkci prezidenta ČR neměl vykonávat!
26. Únor 2018 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Pregabalin určitě bere i...Pan prezident je na tom, jak je, díky špatné životosprávě, ne kvůli Pregabalinu, myslím. Jinak ano, medikuje se na polyneuropatii. Že mu to nepomáhá nemůžeš vědět, možná by bez ní nechodil už vůbec. Na přibírání na váze u mě nepůsobil. A navádění lidí, aby nebrali léky je dost mimo. To můžeš tvrdit ty, kterému je dobře a žádné léky nepotřebuje. Nemocní to mají jinak.
26. Únor 2018 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano. (anonym)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí! Pan prezident sice 15 kilo zhubnul. Ale u něj to bude tím kouřením! A to, že pan prezident je na tom tak je, jak je, zdravotně špatně, tak za to si může svou nezřízenou životosprávou, pravidelným pitím alkoholu a přejídáním se! A taky kouřením! Proto nyní ty následky. Jiní lidé, s diagnózami, jako má pan prezident Zeman, by byli schopni vykonávat, leda tak, jednoduchou práci v chráněných dílnách. Ale je velká nezodovědnost voličů Miloše Zemana, aby člověka, v tak špatném fyzickém i psychickém stavu, volili opět, na 5 let, přímo na funkci hlavy státu!!! Lékaři měli další kandidaturu MZ jednoznačně zakázat. Tečka. Miloš Zeman by měl jít do důchodu, a trávit čas na Vysočině. Ano, navádět lidi, aby při chronických bolestech nebrali léky, je závažná troufalost! Jinak, souhlas s DDD.
26. Únor 2018 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
DDD (anonym)
Pregabalin vyvolává často i radostnou náladu. Proto je pan prezident Miloš Zeman stále mlád, stále plný sil a plný energie! Co to má MZ za ošetřujího lékaře - neurologa? MUDr. Martin Jan Stránský, známý neurolog, označil stav pana prezidenta, za velmi vážný! Pan prezident Zeman trpí, mimo jiné, i alkoholovou encefalopatií, oční retinopatií, deteriorací intelektu, ztrátou sebereflexe a rozpadem osobnosti.Opravuji své tvrzení! Nekašlete, lidi, za každou cenu, na chemii! Někdy, opravdu, jenom přírodní léčba, bylinky, čaje a zdravá strava, nezaberou. Kašlete na chlast, cigára a obžerství, ať to s Vámi neskončí, jako se současnou hlavou státu!
26. Únor 2018 - 10:45
Obrázek uživatele Návštěvník
No. (anonym)
To je těžká otázka. Může za vrávorání pana prezidenta Miloše Zemana Pregabalin, nebo alkohol? Patrně, obojí najednou! Prezidentovo chování, vedlejší účinky léků, rovněž i alkoholismus, nasvědčují potížím Miloše Zemana. Na polyfunkční neuropatii dostává pan prezident Pregabalin. Závratě, porucha rovnováhy, zvýšená chuť k jídlu, euforická nálada, to vše patří k vedlejším účinkům Pegabalinu. A když to ještě pan prezident "umocní" alkoholem, tak ten jeho "skelný", nepřítomný pohled, věčné vrávorání a padání, to je zcela jasný příklad!
1. Březen 2018 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
No. (anonym)
Únava pana prezidenta, to je také, nejspíš, po tom Pregabalinu. Myslím, že Pregabalin negativně ovlivňuje i myšlení! Alkohol, ten ty nežádoucí účinky, ještě násobí!
1. Březen 2018 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Neřešme už, (anonym)
co bere náš pan prezident Zeman! On si za své neřesti může sám, stejně tak, jako většina ostatních lidí! Alkoholismus, nezřízená životospráva, kouření... Polyneuropatie je od cukrovky, cukrovka je od chlastu a od kouření, taky od přemíry sladkého! To ví přece každé malé dítě, ne?!
21. Březen 2018 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
PRAVDA (anonym)
Pregabalin se užívá na neuropatické bolesti. Ale ti, kteří ho berou, nejsou jenom typu:pan prezident Miloš Zeman. Údajně se předeisuje i po úrazech obličeje, na zmírnění bolestí a zvýšení citlivosti hlavových nervů! Pravda, že po čelistních úrazech, je tato léčba potřebná! Ale, na druhou stranu, máme tady taky pitomé nány, kteří podstupují ortognátní operace-rovnání čelisti, ať už kvůli odstranění předkusu, nebo kvůli dentálním implantátům, při ztrátě chrupu! Takové "hloupé husy" vůbec nelituju! A nikdy litovat nebudu, protože si za všechno můžou, v podstatě, samy! Předkus, ani ztráta zubů, na životě neohrožují! A když si chtějí za tu svou frajerskou krásu zaplatit, doplatí na ni i svým zdravím! Četl jsem o tom, jak se touha po dokonalosti mstí, i českým nanynkám!
21. Březen 2018 - 15:18
Obrázek uživatele Steve
Steve
Únava pana prezidenta, to je...Ale hovno prosímtě ... :-D Neblábol když nic o Pregabalinu nevíš. Neovliňuje NIJAK myšlení.
21. Březen 2018 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Pozor! (anonym)
Ne úplně všichni! Ale za 80-90% nemocí si mohou lidé sami!
21. Březen 2018 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
No. (anonym)
Pan prezident nemá únavu jenom z Pregabalinu. To uznávám. Na něm se hodně podepsal alkoholismus.
21. Březen 2018 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Cestmir (anonym)
Pregabalin mi pomohl na zacatku na zanet michy. Nekolik mesicu jsem bral 400 - 600mg denne. Vytvori se na nem ale jasna zavislost, telo chce svoji davku. I pomale vysazovani leku je spojeno s tezkymi abstinencnimi priznaky - extremni unava ale pritom nespavost, panicke stavy, deprese, bolesti celeho tela. Je to vic nez horor. Na Pregabalin velky pozor.
31. Červenec 2018 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Čestmíre, máš pravdu. Pregabalin je hodně účinný, ale návykový jak prase. Při vyšších dávkách způsobuje euforii, chuť do života, vyšší fyzickou energii. Já bych řekla, že až mánii. Já jsem pod Lyrikou vymalovala celý byt, objednala novou sedačku, spoustu oblečení. Tohle je v podstatě příjemný stav. ALE zvyšuje chuť k jídlu, hrozně se po něm přibírá. A tím, že je návykový, mají někteří pacienti sklony brát velké dávky, až 3000 denně. Pokoušímm se ho zbavit, ale je to fakt hrozné. Odvykání je prostě několikadenní absťák.
31. Červenec 2018 - 18:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Minda (anonym)
Beru denně 150 mg. Měla jsem brát 300 mg, ale když jsem to zkoušela pár dní, tak jsem vymetala ledničku, tak jsem snížila na 150 mg zas. Raději občas úzkosti, než být jako koule.
31. Červenec 2018 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Dne mi psychiatr předepsal Lyricu na těžkou úzkostnou poruchu a depresi. Jsem ve stavu, kdy prakticky nefunguji a mám bolesti všeho, tak jsem s tím souhlasila. Bojím se přibírání na váze, máte ještě někdo zkušenost z dávkou 150mg denně ve dvou dávkách?
13. Listopad 2018 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Dada (anonym)
Odpověď na Dne mi psychiatr předepsal
Beru Lyricu skoro rok a nepřibrala jsem ani kilo...nevím,jím normálně a všechno,jen večer po 19 hodině už nic...Lyrika mi hodně pomáhá na bolesti a lépe spím,jinak na moje občasné ataky si musím "zobnout"Neurol...mám autoimunitní onemocnění- tzv.Lupus...
19. Listopad 2018 - 22:25

Stránky

Přidat komentář