10 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

dá se předávkovat pangaminem ?

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
pepe (anonym)
4au muj 13 letej beaška snědl na jdnou 10 kapsli pangaminu tak s nim matka jela na pohotovost ale ja myslim ze je to zbytecny ze to je vytamin kterym se předávkovat nejde ne ?
13. Červen 2006 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
lucka (anonym)
no já si myslím taky že je to zbytečný po 10 kapslích by se snad nemělo nic stát
13. Červen 2006 - 22:33
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
Nebojte, nestane se mu nic. Pangamin jsou jen upravené pivovarské kvasnice s obsahem vitamínu B a ten je rozpustný ve vod a tudíž se předávkovat nedá.
4. Červenec 2006 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
xxx (anonym)
Doktoři na pohotovosti se asi docela pobavili....:-)
9. Červenec 2006 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Kají (anonym)
někdy mě překvapuje, že lidi neumějí číst. Vždyť na tom obalu je jasně napsáno, že jsou to kvasnice. A kdo se kdy předávkoval kouskem kvasnic?
9. Únor 2007 - 14:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Frantisek (anonym)
někdy mě překvapuje, že...Já ho používam 3x4 pred jedlom a je ok na žalúdok.Myslím si že vžiadnom prípade nemožno sa predávkovať, ako uviedol ten pán,sú to kvasnice.Dodávam,že dobre UPRAVENÉ.Zdravím Vás dobrí priatelia.
25. Září 2011 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Já ho používam 3x4 pred...Velice lehce se po něm kyne.
26. Září 2011 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Mamla (anonym)
Nebojte, nestane se mu nic....pangamin jsou pivovarské kvasnice - neupravené, zcela přírodní, pouze šetrně usušené. dokonce i bez tabletovacích přísad, nic se k nim nepřidává (viz složení na sáčku). a protože je to vitamín B (resp. spektrum vitamínů B), nedá se předávkovat - je ve vodě rozpustný a nadbytek se vypotí nebo vyčůrá :)
15. Listopad 2016 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Velice lehce se po něm kyne.záleží, jak se užívá - "kynutí" je pověra, nevychází to z podstaty produktu. Kvasnice nejsou jedny jako druhé. Pivovarské kvasnice nejsou ani na kynutí těsta :) a účinek na optimalizaci trávení je dvojí, podle toho, kdy se užívají. Na povzbuzení chutí (a tedy možné přibrání) se musí jíst před jídlem, např. půlhodinu, tím vzbudí vyšší chuť k jídlu a u např. oběda je větší hlad. Pokud se jedí s jídlem nebo po jídle, je efekt jiný - optimalizují trávení a lépe využijí již zkonzumované jídlo. Kolem kvasnic je i po letech řada mýtů, ať to již mnozí odborníci vyvraceli nebo ne. Kdyby se po pangaminu jen přibíralo, těžko by ho hojně užívali vrcholoví sportovci, kteří potřebují mít super fyzičku i postavu - ti naopak s pangaminem dobře dávkovaným budují svalovou hmotu, protože kromě Bčka obsahuje bílkoviny, minerály, stopové prvky ... v přírodní formě. Mnoho kulturistů, kanoistů, atletů užívá pivovarské kvasnice. Kdyby po tom měli být buřtíci, nedělali by to :) A mnohé drobné krásky ho zase jedí kvůli krásným vlasům, pleti a nehtům.
15. Listopad 2016 - 12:06

Přidat komentář