Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Pramino 28 VS Uro-vaxom

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
boss (anonym)
Prosím pocmoc s tímto problémem.Partnerka bere antikoncepci Pramino 28 a mela nějaký zánět doktor ji předepsal Uro-vaxom prej to není antibiotikum. Později jsem si zavolal na urologii a zeptal se doktora zda se tyto dva přípravky spolu nehádají a doktor mě ujisti že ne. Včera navštívila přítelkyně urologii službu měl jiný doktor a řekl jí že antina může být ohrožena tím urologickým sajrajtem. Tak kurňa nevím co si o tom myslet. Poradí někdo prosím?
19. Říjen 2007 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
zpusob (anonym)
poraďte se s DR.Mengele
28. Červen 2009 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Prosím 28 vás potřebuji radu. Začala sem jsem brát pramino a po 10 prášku sem měla s přítelem pohlavní styk. Myslela jsem, že už mám po měsíčcích ale po pohlavním styku jsem začla krvácet. Ted nevím co mám dělat.Naštěstí se neudělala do mě, ale je možné být těhotná?
6. Červenec 2010 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
Prosím 28 vás potřebuji...Pokud si nepřecházela z jiné antikoncepce a začala si první prášek brát s prvním dnem měsíčků, tak si chráněná hned po prvním prášků a tudíž je velmi nepravděpodobné, že bys byla těhotná. Krvácení po styku je dost častý problém, také jsem se s ním setkala. Většinou to bývá problém s děložním hrdlem, podráždění a nebo "špatná" antikoncepce. Ale pokud bereš čerstvě to Praminko, tak krvácení v cyklu je normální vedlejší účinek nově nasazené antikoncepce, ale nemělo by to trvat dlouho.
21. Červenec 2010 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Sylva (anonym)
Prosím pocmoc s tímto...Uro-Vaxom patří do skupiny imunoterapeutik a není znám ani jeden lék, který by nějak ovlivňoval. Užívám ho při antikoncepci rok a vše je v pořádku.
21. Červenec 2010 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Dobrý den, byla vděčná za jakou koliv radu.Mám opakované zaněty. Už přes rok beru Nitrofurantoin. Nyní mi před 3-mi měsíci napsala moje uroložka Uro-vaxom. Od té doby jsem měla 4x zánět. Vždy nasadím antibotika a řezavá bolest do druhehého dne přejde. Už se to takhle táhne pět let. Byla jsem dokonce na opereci s rozšířením močové trubice, která mou situaci také nevyřešila. Spíše naopak. Už opravdu nevím co víc mám dělat. Je mi 20 let a záněty mívám 2x do měsíce. Děkuji za případnou radu.
18. Leden 2011 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
AA. (anonym)
Dobrý den, byla vděčná za...ahoj, mam stejne potize, take jsem podstoupila rozsireni mocove trubice.. atd ale jiz nekolik let se mi nedari zbavit zanetu, nebo jen dennich bolesti, ktere tzv. "rozpiju". Urcite si nechej udelat testy na chlamydie atd. A jestli mas partnera, tak by bylo fajn, kdyby si nechal udelat stery na urologii + chlamydie.Co mi muj stav trochu zlepsilo bylo navyseni probiotik. A kdyz mam vysledky cevkovane moci ok, bolesti mam stale...
24. Leden 2011 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
sara (anonym)
Zdravim. Chtěla bych se zeptat je velké riziko otěhotnění když jsem si zapomněla vzít tabletku Pramino 28 v obvyklých 5 hodin odpoledne...v noci jsem měla pohlavní styk a tabletku jsem užila až v ranních hodinách kolem sedmé?
24. Říjen 2011 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Dobrý večer, mněla bych dotaz na antikoncepci. CHtěla bych věet jaky je rozdíl mezi užíváním tablet 3x21 a 3x28. Je to lepši jíst prasky bez 7 denní přestávky nebo horší? Strašně mně to zajíma rozdíl mezi tím a informace o tomhle. Předem děkuji ..
26. Srpen 2012 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
ŠÁRKA (anonym)
Dobrý den,můžu užívat uro-vaxom v době těhotenství,jsem ve 4tt a uro-vaxom užívám 2 měsíce.děkuji za odpověď.hezký den
22. Únor 2016 - 12:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama